Hopp direkte til innhold

Hopp direkte til Søk

www.dfs.no
Det frivillige Skyttervesen
Forsvar, sport og god våpenkultur

Resultater for SM felt 2018

Tilbake til oversikten

Arrangør: Gisund Skytterlag Dato: 15. april 2018

Presseliste: Last ned

Plass Skytter Klasse Skytterlag Hoved (pl.) Finale (pl.) Tot (pl.) Medalje Premie
1 Børre Pedersen 4 Lakselvdal 30/17 (1) 42/08 (1) 42/08 (1) 0 [+]
Total plassering 1 Innledende 30/17 pl.: 1 premie:
Medalje Sum innledende + finale 42/08 pl.: 1 premie:
Egne program Sum 42/08 pl.: 1 premie:
2 Sigve Chrisander Iversen 4 Storfjord 30/17 (2) 41/06 (3) 41/06 (3) 0 [+]
Total plassering 5 Innledende 30/17 pl.: 2 premie:
Medalje Sum innledende + finale 41/06 pl.: 3 premie:
Egne program Sum 41/06 pl.: 3 premie:
3 Olav Grundnes 4 Nedre Målselv 30/15 (3) 38/04 (9) 38/04 (9) 0 [+]
Total plassering 13 Innledende 30/15 pl.: 3 premie:
Medalje Sum innledende + finale 38/04 pl.: 9 premie:
Egne program Sum 38/04 pl.: 9 premie:
4 Svend Svendli 4 Storsteinnes 29/17 (4) 39/07 (6) 39/07 (6) 0 [+]
Total plassering 9 Innledende 29/17 pl.: 4 premie:
Medalje Sum innledende + finale 39/07 pl.: 6 premie:
Egne program Sum 39/07 pl.: 6 premie:
5 Jostein Rubbås-Risvik 4 Øvre Målselv 29/16 (5) 41/06 (3) 41/06 (3) 0 [+]
Total plassering 5 Innledende 29/16 pl.: 5 premie:
Medalje Sum innledende + finale 41/06 pl.: 3 premie:
Egne program Sum 41/06 pl.: 3 premie:
6 Sebastian Toldnes 4 Storsteinnes 29/15 (6) 41/07 (2) 41/07 (2) 0 [+]
Total plassering 3 Innledende 29/15 pl.: 6 premie:
Medalje Sum innledende + finale 41/07 pl.: 2 premie:
Egne program Sum 41/07 pl.: 2 premie:
7 Sebastian Meleng Blomseth 4 Målselv 29/13 (7) 40/02 (5) 40/02 (5) 0 [+]
Total plassering 8 Innledende 29/13 pl.: 7 premie:
Medalje Sum innledende + finale 40/02 pl.: 5 premie:
Egne program Sum 40/02 pl.: 5 premie:
8 Lars Olav Sørgaard 4 Bardu 29/10 (8) 39/03 (8) 39/03 (8) 0 [+]
Total plassering 11 Innledende 29/10 pl.: 8 premie:
Medalje Sum innledende + finale 39/03 pl.: 8 premie:
Egne program Sum 39/03 pl.: 8 premie:
9 Knut Einar Rubbås 4 Øvre Målselv 28/13 (9) 28/00 (10) 28/00 (10) 0 [+]
Total plassering 16 Innledende 28/13 pl.: 9 premie:
Medalje Sum innledende + finale 28/00 pl.: 10 premie:
Egne program Sum 28/00 pl.: 10 premie:
10 Dagfinn Harald Grønvoll 4 Målselv 28/13 (10) 39/06 (7) 39/06 (7) 0 [+]
Total plassering 10 Innledende 28/13 pl.: 10 premie:
Medalje Sum innledende + finale 39/06 pl.: 7 premie:
Egne program Sum 39/06 pl.: 7 premie:
11 Tor Viggo Gamst 4 Brøstadbotn 27/15 (11) (11) 27/15 (11) 0 [+]
Total plassering 18 Innledende 27/15 pl.: 11 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: 11 premie:
Egne program Sum 27/15 pl.: 11 premie:
12 Geir Bjerregaard 4 Bardu 26/12 (12) (12) 26/12 (12) 0 [+]
Total plassering 20 Innledende 26/12 pl.: 12 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: 12 premie:
Egne program Sum 26/12 pl.: 12 premie:
13 Lars A. Nymo 4 Gisund 25/14 (13) (13) 25/14 (13) 0 [+]
Total plassering 21 Innledende 25/14 pl.: 13 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: 13 premie:
Egne program Sum 25/14 pl.: 13 premie:
14 Roy Håkstad 4 Lakselvdal 25/13 (14) (14) 25/13 (14) 0 [+]
Total plassering 22 Innledende 25/13 pl.: 14 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: 14 premie:
Egne program Sum 25/13 pl.: 14 premie:
15 Tor Jostein Jenssen 4 Bardu 25/08 (15) (15) 25/08 (15) 0 [+]
Total plassering 24 Innledende 25/08 pl.: 15 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: 15 premie:
Egne program Sum 25/08 pl.: 15 premie: