Hopp direkte til innhold

Hopp direkte til Søk

www.dfs.no
Det frivillige Skyttervesen
Forsvar, sport og god våpenkultur

Resultater for SM felt 2018

Tilbake til oversikten

Arrangør: Gisund Skytterlag Dato: 15. april 2018

Presseliste: Last ned

Plass Skytter Klasse Skytterlag Hoved (pl.) Finale (pl.) Tot (pl.) Medalje Premie
1 William Gerhard Poschadel Eldre rekrutt 14-15 år Falken 30/20 (3) 42/11 (1) 42/11 (1) 0 [+]
Total plassering 1 Innledende 30/20 pl.: 3 premie:
Medalje Sum innledende + finale 42/11 pl.: 1 premie:
Egne program Sum 42/11 pl.: 1 premie:
2 Trygve Arild-Hanssen Eldre rekrutt 14-15 år Målselv 30/27 (1) 42/07 (2) 42/07 (2) 0 [+]
Total plassering 2 Innledende 30/27 pl.: 1 premie:
Medalje Sum innledende + finale 42/07 pl.: 2 premie:
Egne program Sum 42/07 pl.: 2 premie:
3 Tobias Ferdinand Rubbås Eldre rekrutt 14-15 år Øvre Målselv 30/12 (4) 42/03 (3) 42/03 (3) 0 [+]
Total plassering 3 Innledende 30/12 pl.: 4 premie:
Medalje Sum innledende + finale 42/03 pl.: 3 premie:
Egne program Sum 42/03 pl.: 3 premie:
4 Vegard Mathias Grønås Sollie Eldre rekrutt 14-15 år Nedre Målselv 30/24 (2) 41/06 (4) 41/06 (4) 0 [+]
Total plassering 4 Innledende 30/24 pl.: 2 premie:
Medalje Sum innledende + finale 41/06 pl.: 4 premie:
Egne program Sum 41/06 pl.: 4 premie:
5 Emma - C. S. - Holmebukt Eldre rekrutt 14-15 år Nedre Målselv 28/20 (5) 40/07 (5) 40/07 (5) 0 [+]
Total plassering 5 Innledende 28/20 pl.: 5 premie:
Medalje Sum innledende + finale 40/07 pl.: 5 premie:
Egne program Sum 40/07 pl.: 5 premie:
6 Alexander Hakvåg Eldre rekrutt 14-15 år Målselv 27/17 (6) 38/10 (6) 38/10 (6) 0 [+]
Total plassering 6 Innledende 27/17 pl.: 6 premie:
Medalje Sum innledende + finale 38/10 pl.: 6 premie:
Egne program Sum 38/10 pl.: 6 premie:
7 Ine Winther Nilssen Eldre rekrutt 14-15 år Falken 27/05 (7) 36/03 (7) 36/03 (7) 0 [+]
Total plassering 7 Innledende 27/05 pl.: 7 premie:
Medalje Sum innledende + finale 36/03 pl.: 7 premie:
Egne program Sum 36/03 pl.: 7 premie:
8 Eivind Helgesen Reinton Eldre rekrutt 14-15 år Gisund 20/06 (8) (8) 20/06 (8) 0 [+]
Total plassering 8 Innledende 20/06 pl.: 8 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: 8 premie:
Egne program Sum 20/06 pl.: 8 premie:
9 Emil Andreas Henriksen Øvergård Eldre rekrutt 14-15 år Øvre Målselv 17/05 (9) (9) 17/05 (9) 0 [+]
Total plassering 9 Innledende 17/05 pl.: 9 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: 9 premie:
Egne program Sum 17/05 pl.: 9 premie:
10 Rebecca Horn Scarlett Eldre rekrutt 14-15 år Målselv 16/03 (10) (10) 16/03 (10) 0 [+]
Total plassering 10 Innledende 16/03 pl.: 10 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: 10 premie:
Egne program Sum 16/03 pl.: 10 premie:
11 Marius Killie Eldre rekrutt 14-15 år Falken 15/06 (11) (11) 15/06 (11) 0 [+]
Total plassering 11 Innledende 15/06 pl.: 11 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: 11 premie:
Egne program Sum 15/06 pl.: 11 premie:
12 Nicolai Ragnar Svendsen Eldre rekrutt 14-15 år Falken 14/05 (12) (12) 14/05 (12) 0 [+]
Total plassering 12 Innledende 14/05 pl.: 12 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: 12 premie:
Egne program Sum 14/05 pl.: 12 premie: