Hopp direkte til innhold

Hopp direkte til Søk

www.dfs.no
Det frivillige Skyttervesen
Forsvar, sport og god våpenkultur

Resultater for SM felt 2018

Tilbake til oversikten

Arrangør: Gisund Skytterlag Dato: 15. april 2018

Plass Skytter Klasse Skytterlag Hoved (pl.) Finale (pl.) Tot (pl.) Medalje Premie
1 Sondre Grønvoll Junior 16-17 år Målselv 30/25 (4) 42/11 (1) 42/11 (1) 0 [+]
Total plassering 1 Innledende 30/25 pl.: 4 premie:
Medalje Sum innledende + finale 42/11 pl.: 1 premie:
Sum premie
Premie total 0 Total sum 42/11 pl.: 1 premie:
2 Trygve Andreas Aasland Junior 16-17 år Øvre Målselv 30/25 (3) 42/09 (2) 42/09 (2) 0 [+]
Total plassering 2 Innledende 30/25 pl.: 3 premie:
Medalje Sum innledende + finale 42/09 pl.: 2 premie:
Sum premie
Premie total 0 Total sum 42/09 pl.: 2 premie:
3 Viktoria Pleym Ribe Junior 16-17 år Målselv 30/25 (2) 42/06 (3) 42/06 (3) 0 [+]
Total plassering 3 Innledende 30/25 pl.: 2 premie:
Medalje Sum innledende + finale 42/06 pl.: 3 premie:
Sum premie
Premie total 0 Total sum 42/06 pl.: 3 premie:
4 Emma Eliassen Junior 16-17 år Lakselvdal 30/22 (6) 41/09 (4) 41/09 (4) 0 [+]
Total plassering 4 Innledende 30/22 pl.: 6 premie:
Medalje Sum innledende + finale 41/09 pl.: 4 premie:
Sum premie
Premie total 0 Total sum 41/09 pl.: 4 premie:
5 Rebekka Andrea Hakvåg Junior 16-17 år Målselv 30/23 (5) 41/06 (5) 41/06 (5) 0 [+]
Total plassering 5 Innledende 30/23 pl.: 5 premie:
Medalje Sum innledende + finale 41/06 pl.: 5 premie:
Sum premie
Premie total 0 Total sum 41/06 pl.: 5 premie:
6 Torinn Håkstad Junior 16-17 år Lakselvdal 30/27 (1) 41/03 (6) 41/03 (6) 0 [+]
Total plassering 6 Innledende 30/27 pl.: 1 premie:
Medalje Sum innledende + finale 41/03 pl.: 6 premie:
Sum premie
Premie total 0 Total sum 41/03 pl.: 6 premie:
7 Anders Dalseth Junior 16-17 år Tromsø 28/16 (8) 39/07 (7) 39/07 (7) 0 [+]
Total plassering 7 Innledende 28/16 pl.: 8 premie:
Medalje Sum innledende + finale 39/07 pl.: 7 premie:
Sum premie
Premie total 0 Total sum 39/07 pl.: 7 premie:
8 Vebjørn Einarsen Junior 16-17 år Falken 28/22 (7) (8) 28/22 (8) 0 [+]
Total plassering 8 Innledende 28/22 pl.: 7 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: 8 premie:
Sum premie
Premie total 0 Total sum 28/22 pl.: 8 premie:
9 Ronja Østli Bjørnsmo Junior 16-17 år Målselv 27/14 (9) (9) 27/14 (9) 0 [+]
Total plassering 9 Innledende 27/14 pl.: 9 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: 9 premie:
Sum premie
Premie total 0 Total sum 27/14 pl.: 9 premie:
10 Vinjar Holmebukt Junior 16-17 år Nedre Målselv 27/11 (10) (10) 27/11 (10) 0 [+]
Total plassering 10 Innledende 27/11 pl.: 10 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: 10 premie:
Sum premie
Premie total 0 Total sum 27/11 pl.: 10 premie: