Resultater for SM felt 2018 15. april 2018 - dfs.no

Hopp direkte til innhold

Hopp direkte til Søk

www.dfs.no
Det frivillige Skyttervesen
Forsvar, sport og god våpenkultur

Resultater for SM felt 2018

Tilbake til oversikten

Arrangør: Gisund Skytterlag Dato: 15. april 2018

Presseliste: Last ned

Plass Skytter Klasse Skytterlag Hoved (pl.) Finale (pl.) Tot (pl.) Medalje Premie
1 Arvid Brandser V73 Gisund 30/22 (1) 42/12 (1) 42/12 (1) 0 [+]
Total plassering 1 Innledende 30/22 pl.: 1 premie:
Medalje Sum innledende + finale 42/12 pl.: 1 premie:
Egne program Sum 42/12 pl.: 1 premie:
2 Torvald Gamst V73 Brøstadbotn 30/20 (3) 42/09 (2) 42/09 (2) 0 [+]
Total plassering 2 Innledende 30/20 pl.: 3 premie:
Medalje Sum innledende + finale 42/09 pl.: 2 premie:
Egne program Sum 42/09 pl.: 2 premie:
3 Tore Thomassen V73 Tromsø 30/17 (4) 42/06 (3) 42/06 (3) 0 [+]
Total plassering 3 Innledende 30/17 pl.: 4 premie:
Medalje Sum innledende + finale 42/06 pl.: 3 premie:
Egne program Sum 42/06 pl.: 3 premie:
4 Harald Gåre V73 Storsteinnes 30/20 (2) 41/11 (4) 41/11 (4) 0 [+]
Total plassering 4 Innledende 30/20 pl.: 2 premie:
Medalje Sum innledende + finale 41/11 pl.: 4 premie:
Egne program Sum 41/11 pl.: 4 premie:
5 Ulf Nylund V73 Storsteinnes 29/22 (6) 39/08 (5) 39/08 (5) 0 [+]
Total plassering 5 Innledende 29/22 pl.: 6 premie:
Medalje Sum innledende + finale 39/08 pl.: 5 premie:
Egne program Sum 39/08 pl.: 5 premie:
6 Einar Nysted V73 Storsteinnes 30/15 (5) 30/00 (6) 30/00 (6) 0 [+]
Total plassering 6 Innledende 30/15 pl.: 5 premie:
Medalje Sum innledende + finale 30/00 pl.: 6 premie:
Egne program Sum 30/00 pl.: 6 premie:
7 Einar Sollie V73 Nedre Målselv 28/17 (7) (7) 28/17 (7) 0 [+]
Total plassering 7 Innledende 28/17 pl.: 7 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: 7 premie:
Egne program Sum 28/17 pl.: 7 premie:
8 Helmuth Larsen V73 Balsfjord 27/18 (8) (8) 27/18 (8) 0 [+]
Total plassering 8 Innledende 27/18 pl.: 8 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: 8 premie:
Egne program Sum 27/18 pl.: 8 premie:
9 Ole Jakob Olsen V73 Tromsø 27/15 (9) (9) 27/15 (9) 0 [+]
Total plassering 9 Innledende 27/15 pl.: 9 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: 9 premie:
Egne program Sum 27/15 pl.: 9 premie:
10 John Johnsen V73 Gisund 26/16 (11) (10) 26/16 (10) 0 [+]
Total plassering 10 Innledende 26/16 pl.: 11 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: 10 premie:
Egne program Sum 26/16 pl.: 10 premie:
11 Johannes Fagerheim V73 Målselv 26/17 (10) (11) 26/17 (11) 0 [+]
Total plassering 11 Innledende 26/17 pl.: 10 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: 11 premie:
Egne program Sum 26/17 pl.: 11 premie:
12 Hårik Frydenlund V73 Balsfjord 26/12 (12) (12) 26/12 (12) 0 [+]
Total plassering 12 Innledende 26/12 pl.: 12 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: 12 premie:
Egne program Sum 26/12 pl.: 12 premie:
13 Olav Sletten V73 Øvre Målselv 23/11 (13) (13) 23/11 (13) 0 [+]
Total plassering 13 Innledende 23/11 pl.: 13 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: 13 premie:
Egne program Sum 23/11 pl.: 13 premie:
14 Arthur Nyland V73 Storsteinnes 20/08 (14) (14) 20/08 (14) 0 [+]
Total plassering 14 Innledende 20/08 pl.: 14 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: 14 premie:
Egne program Sum 20/08 pl.: 14 premie:
15 Nils Kåre Sørensen V73 Storsteinnes 19/07 (15) (15) 19/07 (15) 0 [+]
Total plassering 15 Innledende 19/07 pl.: 15 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: 15 premie:
Egne program Sum 19/07 pl.: 15 premie:
16 Idar Isaksen V73 Falken 15/03 (16) (16) 15/03 (16) 0 [+]
Total plassering 16 Innledende 15/03 pl.: 16 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: 16 premie:
Egne program Sum 15/03 pl.: 16 premie:
17 Herulf Berntsen V73 Målselv 12/12 (17) (17) 12/12 (17) 0 [+]
Total plassering 17 Innledende 12/12 pl.: 17 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: 17 premie:
Egne program Sum 12/12 pl.: 17 premie: