Hopp direkte til innhold

Hopp direkte til Søk

www.dfs.no
Det frivillige Skyttervesen
Forsvar, sport og god våpenkultur

Resultater for SM felt

Tilbake til oversikten

Arrangør: Øvre Målselv Skytterlag Dato: 6 - søndag 7. april 2019

Presseliste: Last ned

Plass Skytter Klasse Skytterlag Hoved (pl.) Finale (pl.) Tot (pl.) Medalje Premie
1 Tobias Ferdinand Rubbås Eldre rekrutt 14-15 år Målselv 30/26 (2) 42/12 (1) 42/12 (1) Namo medalje 0 [+]
Total plassering 1 Innledende 30/26 pl.: 2 premie:
Medalje Namo medalje Sum innledende + finale 42/12 pl.: 1 premie:
Egne program Sum 42/12 pl.: 1 premie:
2 Emil Andreas Henriksen Øvergård Eldre rekrutt 14-15 år Øvre Målselv 30/16 (4) 41/4 (2) 41/4 (2) Ungdomsmedalje 0 [+]
Total plassering 2 Innledende 30/16 pl.: 4 premie:
Medalje Ungdomsmedalje Sum innledende + finale 41/4 pl.: 2 premie:
Egne program Sum 41/4 pl.: 2 premie:
3 Ida Sofie Nikolaisen Eldre rekrutt 14-15 år Bjørnen og Vestre Målselv 30/18 (3) 40/4 (3) 40/4 (3) Ungdomsmedalje 0 [+]
Total plassering 3 Innledende 30/18 pl.: 3 premie:
Medalje Ungdomsmedalje Sum innledende + finale 40/4 pl.: 3 premie:
Egne program Sum 40/4 pl.: 3 premie:
4 Sondre Klokkerhaug Eldre rekrutt 14-15 år Øvre Målselv 27/18 (5) 36/3 (4) 36/3 (4) 0 [+]
Total plassering 4 Innledende 27/18 pl.: 5 premie:
Medalje Sum innledende + finale 36/3 pl.: 4 premie:
Egne program Sum 36/3 pl.: 4 premie:
5 Njård Wilhelm Håkstad Eldre rekrutt 14-15 år Lakselvdal 30/27 (1) 30/0 (5) 30/0 (5) 0 [+]
Total plassering 5 Innledende 30/27 pl.: 1 premie:
Medalje Sum innledende + finale 30/0 pl.: 5 premie:
Egne program Sum 30/0 pl.: 5 premie:
Ikke reg. Ragnhild Vedøy Nordmo Eldre rekrutt 14-15 år Målselv 26/18 (6) 0 [+]
Total plassering Innledende 26/18 pl.: 6 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum pl.: premie:
Ikke reg. Ini Sofie Einarsen Eldre rekrutt 14-15 år Falken 22/11 (7) 0 [+]
Total plassering Innledende 22/11 pl.: 7 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum pl.: premie: