Hopp direkte til innhold

Hopp direkte til Søk

www.dfs.no
Det frivillige Skyttervesen
Forsvar, sport og god våpenkultur

Resultater for A. Johansens minnestevne

Tilbake til oversikten

Arrangør: Storsteinnes Skytterlag Dato: 1. mai 2019

Presseliste: Last ned

Plass Skytter Klasse Skytterlag Hoved (pl.) Finale (pl.) Tot (pl.) Medalje Premie
1 Sveinung Kvamme 5 Målselv 30/18 30/18 120 [+]
Total plassering 1 Innledende 30/18 pl.: 1 premie: 120
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 30/18 pl.: 1 premie:
2 Geir Bjerregaard 4 Bardu 30/15 30/15 241 [+]
Total plassering 2 Innledende 30/15 pl.: 1 premie: 241
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 30/15 pl.: 1 premie:
3 Silja M. Nordmo Breivik 2 Lakselvdal 30/15 30/15 281 [+]
Total plassering 3 Innledende 30/15 pl.: 1 premie: 281
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 30/15 pl.: 1 premie:
4 Emma Eliassen Eldre Junior 18 år Lakselvdal 30/13 30/13 135 [+]
Total plassering 4 Innledende 30/13 pl.: 1 premie: 135
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 30/13 pl.: 1 premie:
5 Rolf Larsen 5 Balsfjord 29/16 29/16 0 [+]
Total plassering 5 Innledende 29/16 pl.: 2 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 29/16 pl.: 2 premie:
6 Lars A. Nymo 4 Gisund 29/14 29/14 180 [+]
Total plassering 6 Innledende 29/14 pl.: 2 premie: 180
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 29/14 pl.: 2 premie:
7 Harry Bjerregaard V55 Bardu 29/13 29/13 224 [+]
Total plassering 7 Innledende 29/13 pl.: 1 premie: 224
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 29/13 pl.: 1 premie:
8 Jan-Kato Utby Bjørnsund 4 Bardu 29/11 29/11 119 [+]
Total plassering 8 Innledende 29/11 pl.: 3 premie: 119
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 29/11 pl.: 3 premie:
9 Torinn Håkstad Eldre Junior 18 år Lakselvdal 28/13 28/13 0 [+]
Total plassering 9 Innledende 28/13 pl.: 2 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 28/13 pl.: 2 premie:
10 Tor Jostein Jenssen 4 Bardu 28/10 28/10 60 [+]
Total plassering 10 Innledende 28/10 pl.: 4 premie: 60
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 28/10 pl.: 4 premie:
11 Conny J. Karlsen 3 Alta 28/09 28/09 196 [+]
Total plassering 11 Innledende 28/09 pl.: 1 premie: 196
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 28/09 pl.: 1 premie:
12 Roy Håkstad 4 Lakselvdal 27/18 27/18 0 [+]
Total plassering 12 Innledende 27/18 pl.: 5 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 27/18 pl.: 5 premie:
13 Kjell Arild Høgda 4 Tromsø 27/16 27/16 0 [+]
Total plassering 13 Innledende 27/16 pl.: 6 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 27/16 pl.: 6 premie:
14 Ann Elise Eriksen 2 Gisund 26/12 26/12 236 [+]
Total plassering 14 Innledende 26/12 pl.: 2 premie: 236
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 26/12 pl.: 2 premie:
15 Tore Anders Oskal 3 Lakselvdal 26/12 26/12 140 [+]
Total plassering 15 Innledende 26/12 pl.: 2 premie: 140
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 26/12 pl.: 2 premie:
16 Ulf Opgård V55 Storsteinnes 26/11 26/11 160 [+]
Total plassering 16 Innledende 26/11 pl.: 2 premie: 160
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 26/11 pl.: 2 premie:
17 Gunnar Henning Helgesen 2 Øvre Målselv 26/10 26/10 192 [+]
Total plassering 17 Innledende 26/10 pl.: 3 premie: 192
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 26/10 pl.: 3 premie:
18 Bendik Steinhaug 3 Storsteinnes 26/09 26/09 84 [+]
Total plassering 18 Innledende 26/09 pl.: 3 premie: 84
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 26/09 pl.: 3 premie:
19 Terje Staff Opgård 2 Storsteinnes 26/07 26/07 147 [+]
Total plassering 19 Innledende 26/07 pl.: 4 premie: 147
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 26/07 pl.: 4 premie:
20 Olav Grundnes V55 Nedre Målselv 25/18 25/18 96 [+]
Total plassering 20 Innledende 25/18 pl.: 3 premie: 96
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 25/18 pl.: 3 premie:
21 Tor Magne Svendli 4 Øvre Målselv 25/14 25/14 0 [+]
Total plassering 21 Innledende 25/14 pl.: 7 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 25/14 pl.: 7 premie:
22 Jan ragnar Nordås 4 Bardu 25/12 25/12 0 [+]
Total plassering 22 Innledende 25/12 pl.: 8 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 25/12 pl.: 8 premie:
23 Bjørn Toldnes 3 Storsteinnes 25/10 25/10 0 [+]
Total plassering 23 Innledende 25/10 pl.: 4 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 25/10 pl.: 4 premie:
24 Harald Lundnes 4 Nedre Målselv 25/09 25/09 0 [+]
Total plassering 24 Innledende 25/09 pl.: 9 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 25/09 pl.: 9 premie:
25 Herdis Berntsen 2 Målselv 25/07 25/07 104 [+]
Total plassering 25 Innledende 25/07 pl.: 5 premie: 104
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 25/07 pl.: 5 premie:
26 Vebjørn Einarsen Eldre Junior 18 år Falken 25/06 25/06 0 [+]
Total plassering 26 Innledende 25/06 pl.: 3 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 25/06 pl.: 3 premie:
27 Judith Camilla Andersen 3 Balsfjord 24/13 24/13 0 [+]
Total plassering 27 Innledende 24/13 pl.: 5 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 24/13 pl.: 5 premie:
28 Per Myhre V55 Storsteinnes 24/12 24/12 0 [+]
Total plassering 28 Innledende 24/12 pl.: 4 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 24/12 pl.: 4 premie:
29 Asbjørn Tveit V55 Bjørnen og Vestre Målselv 24/11 24/11 0 [+]
Total plassering 29 Innledende 24/11 pl.: 5 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 24/11 pl.: 5 premie:
30 Stig Anders J. Larsen 4 Balsfjord 24/10 24/10 0 [+]
Total plassering 30 Innledende 24/10 pl.: 10 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 24/10 pl.: 10 premie:
31 Knut Arne Blomseth 2 Målselv 24/10 24/10 60 [+]
Total plassering 31 Innledende 24/10 pl.: 6 premie: 60
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 24/10 pl.: 6 premie:
32 Tore Winje V55 Målselv 24/08 24/08 0 [+]
Total plassering 32 Innledende 24/08 pl.: 6 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 24/08 pl.: 6 premie:
33 Arnt Eliassen 2 Lakselvdal 24/08 24/08 0 [+]
Total plassering 33 Innledende 24/08 pl.: 7 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 24/08 pl.: 7 premie:
34 Bjørn Viggo Ottem 2 Tromsø 24/06 24/06 0 [+]
Total plassering 34 Innledende 24/06 pl.: 8 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 24/06 pl.: 8 premie:
35 Helge Jørgensen 2 Falken 23/10 23/10 0 [+]
Total plassering 35 Innledende 23/10 pl.: 9 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 23/10 pl.: 9 premie:
36 Hallgeir Myhre V55 Lakselvdal 22/10 22/10 0 [+]
Total plassering 36 Innledende 22/10 pl.: 7 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 22/10 pl.: 7 premie:
37 Birger Nyheim V55 Nedre Målselv 22/10 22/10 0 [+]
Total plassering 37 Innledende 22/10 pl.: 8 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 22/10 pl.: 8 premie:
38 Stein Are Nøstvik 2 Balsfjord 22/09 22/09 0 [+]
Total plassering 38 Innledende 22/09 pl.: 10 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 22/09 pl.: 10 premie:
39 Stig Sørensen 2 Storsteinnes 22/06 22/06 0 [+]
Total plassering 39 Innledende 22/06 pl.: 11 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 22/06 pl.: 11 premie:
40 Werner Myrslett 3 Storsteinnes 22/05 22/05 0 [+]
Total plassering 40 Innledende 22/05 pl.: 6 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 22/05 pl.: 6 premie:
41 Torbjørn Aho 2 Øvre Målselv 20/06 20/06 0 [+]
Total plassering 41 Innledende 20/06 pl.: 12 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 20/06 pl.: 12 premie:
42 Tiril Lundnes 2 Nedre Målselv 20/04 20/04 0 [+]
Total plassering 42 Innledende 20/04 pl.: 13 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 20/04 pl.: 13 premie:
43 Kjell Nyrud 2 Øvre Målselv 18/09 18/09 0 [+]
Total plassering 43 Innledende 18/09 pl.: 14 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 18/09 pl.: 14 premie:
44 Anne Gjengstø Aho 2 Øvre Målselv 17/04 17/04 0 [+]
Total plassering 44 Innledende 17/04 pl.: 15 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 17/04 pl.: 15 premie:
45 Kathrine Johansen 3 Balsfjord 17/02 17/02 0 [+]
Total plassering 45 Innledende 17/02 pl.: 7 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 17/02 pl.: 7 premie:
46 Magnhild Nymo 2 Gisund 16/03 16/03 0 [+]
Total plassering 46 Innledende 16/03 pl.: 16 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 16/03 pl.: 16 premie:
47 Eva Henriksen 2 Storsteinnes 11/01 11/01 0 [+]
Total plassering 47 Innledende 11/01 pl.: 17 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 11/01 pl.: 17 premie: