Hopp direkte til innhold

Hopp direkte til Søk

www.dfs.no
Det frivillige Skyttervesen
Forsvar, sport og god våpenkultur
Nullstill
Forrige 1 2 3 Neste 
Innsendt St. dato Stevne Skytterlag Øvelse Ant delt Res. eget lag
25.11.20 25.11.20 Hjemmebanecupen Runde 6 Time Inne 15 Eget lag.
25.11.20 25.11.20 Hjemmebanecupen runde 6 Målselv Inne 11 Eget lag.
24.11.20 24.11.20 Hjemmebanecupen 6 Husnes Inne 10 Eget lag.
25.11.20 25.11.20 Hjemmebanecupen 6 Haugesund og Sveio Inne 46 Eget lag.
24.11.20 24.11.20 Hjemmebanecup 2020 - 6 Holla Inne 15 Eget lag.
24.11.20 24.11.20 Hjemmebanecupen Runde 6 Mælum Mælum Inne 21 Eget lag.
25.11.20 25.11.20 Hjemmebanecup runde 6 Namdalseid og Lyngen Inne 13 Eget lag.
24.11.20 24.11.20 Hjemmebanecupen nr. 6 Otta Inne 3 Eget lag.
23.11.20 25.11.20 Hjemmebanecupen Høland/Bjørkelangen Inne 19 Eget lag.
24.11.20 23.11.20 Hjemmebanecupen 2020 - Runde6 Sauherad Inne 9 Eget lag.
23.11.20 23.11.20 6.runde Hjemmebanecupen Flesberg Inne 24 Eget lag.
24.11.20 23.11.20 Hjemmebanecupen_6 Klepp Inne 12 Eget lag.
25.11.20 25.11.20 Hjemmebanecupen runde 6 Ringebu og Fåvang Inne 23 Eget lag.
21.11.20 21.11.20 Hjemmebanecupen Runde 5 Karmøy Inne 24 Eget lag.
20.11.20 20.11.20 Hjemmeskyting Nr. 5 Fåberg Inne 14 Eget lag.
25.11.20 19.11.20 Hjemmebanecupen Runde 5 Time Inne 16 Eget lag.
19.11.20 19.11.20 Hjemmebanecup Runde 5 Gjesdal Inne 23 Eget lag.
19.11.20 19.11.20 Hjemmebanecup 5 Mære Inne 12 Eget lag.
19.11.20 19.11.20 Hjemmebanecupen 2020 runde 5 Øvre Målselv Inne 6 Eget lag.
19.11.20 19.11.20 Hjemmebanecup Runde 5 Drangedal Inne 22 Eget lag.
21.11.20 19.11.20 Hjemmebanecup runde 5 Ullensaker Inne 4 Eget lag.
21.11.20 21.11.20 Hjemmebane cup uke 47 Lunde Lunde Inne 27 Eget lag.
22.11.20 18.11.20 Hjemmebanecupen 2020 Runde 5 Meland Inne 21 Eget lag.
18.11.20 18.11.20 Hjemmebanecupen runde 5 Målselv Inne 15 Eget lag.
18.11.20 18.11.20 Hjemmebanecupen runde 5 Radøy Inne 1 Eget lag.
20.11.20 20.11.20 Hjemmebanecup runde 5 Lom og Skjåk Inne 15 Eget lag.
20.11.20 21.11.20 Hjemmebanecupen 5 Vindafjord Inne 4 Eget lag.
20.11.20 19.11.20 Hjemmebanecupen 5 Singsås Inne 10 Eget lag.
17.11.20 17.11.20 Hjemmebanecupen 5 Husnes Inne 9 Eget lag.
18.11.20 18.11.20 Hjemmebanecupen 5 Haugesund og Sveio Inne 42 Eget lag.
17.11.20 17.11.20 Hjemmebanecup 2020 - 5 Holla Inne 13 Eget lag.
17.11.20 17.11.20 Hjemmebanecupen Runde 5 Mælum Mælum Inne 18 Eget lag.
24.11.20 17.11.20 Hjemmebanecupen 2020 5 Bardu Inne 6 Eget lag.
18.11.20 18.11.20 Hjemmebane-cup runde 5 Namdalseid og Lyngen Inne 9 Eget lag.
21.11.20 17.11.20 Hjemmebanecupen nr. 5 Otta Inne 3 Eget lag.
20.11.20 19.11.20 Hjemmebanecupen Runde 5 Ørskog Inne 10 Eget lag.
19.11.20 19.11.20 Hjemmebanecupen 5 Lesja Inne 14 Eget lag.
25.11.20 20.11.20 Hjemmebanecupen runde 5 Ørlendingen Inne 5 Eget lag.
19.11.20 19.11.20 Hjemmebanecup runde 5 Degernes Inne 24 Eget lag.
20.11.20 17.11.20 Hjemmebanecupen Stevne5 Grane Inne 5 Eget lag.
23.11.20 18.11.20 Hjemmebanecupen Høland/Bjørkelangen Inne 26 Eget lag.
16.11.20 16.11.20 Hjemmebanecupen 2020 - Runde5 Sauherad Inne 7 Eget lag.
20.11.20 21.11.20 Hjemmebanecup 5 Balsfjord Inne 6 Eget lag.
17.11.20 16.11.20 Hjemmebanecupen_5 Klepp Inne 14 Eget lag.
16.11.20 16.11.20 5.runde Hjemmebanecupen Flesberg Inne 26 Eget lag.
18.11.20 18.11.20 Hjemmebanecupen runde 5 Ringebu og Fåvang Inne 22 Eget lag.
16.11.20 16.11.20 Vinterserie Etnedal - Øystre Slidre (hjemmeskyting) Etnedal Inne 5 Eget lag.
16.11.20 22.11.20 Hjemmebanecupen runde 5 Løveid Inne 7 Eget lag.
19.11.20 21.11.20 Hjemmebanecup runde 5 Hafslo Inne 5 Eget lag.
20.11.20 20.11.20 Hjemmebanecupen uke 47 Farsund Inne 4 Eget lag.
14.11.20 14.11.20 Hjemmebanecupen uke 46 Farsund Inne 7 Eget lag.
13.11.20 13.11.20 Hjemmeskyting Nr. 4 Fåberg Inne 20 Eget lag.
12.11.20 13.11.20 Hjemmebane cupen runde 4 Lyngdal Inne 10 Eget lag.
12.11.20 12.11.20 Hjemmebanecup Runde 4 Gjesdal Inne 22 Eget lag.
12.11.20 12.11.20 Hjemmebanecupen uke 4 Hallingskarvet Inne 11 Eget lag.
12.11.20 12.11.20 Hjemmebanecup 4 Mære Inne 12 Eget lag.
22.11.20 12.11.20 Hjemmebanecupen 2020 Runde 4 Meland Inne 19 Eget lag.
16.11.20 12.11.20 Hjemmebanecupen runde 4 Storfjord Inne 10 Eget lag.
12.11.20 12.11.20 Hjemmebanecupen Runde 4 Karmøy Inne 21 Eget lag.
12.11.20 12.11.20 Hjemmebanecup Runde 4 Drangedal Inne 24 Eget lag.
20.11.20 12.11.20 Hjemmebanecupen 2020 runde 4 Øvre Målselv Inne 6 Eget lag.
12.11.20 12.11.20 Hjemmebanecup #4 Råde Inne 6 Eget lag.
14.11.20 12.11.20 Hjemmebanecupen nr. 4 Otta Inne 3 Eget lag.
14.11.20 14.11.20 Hjemmebane cup uke 46 Lunde Lunde Inne 26 Eget lag.
15.11.20 11.11.20 Hjemmebanecupen Runde 4 Time Inne 13 Eget lag.
11.11.20 11.11.20 Hjemmebanecupen runde 4 Målselv Inne 11 Eget lag.
11.11.20 11.11.20 Hjemmebanecupen runde 4 Radøy Inne 1 Eget lag.
13.11.20 13.11.20 Hjemmebanecup runde 4 Lom og Skjåk Inne 10 Eget lag.
12.11.20 11.11.20 Hjemmebanecupen 4 Singsås Inne 10 Eget lag.
10.11.20 10.11.20 Hjemmebanecupen 4 Husnes Inne 8 Eget lag.
11.11.20 11.11.20 Hjemmebanecupen 4 Haugesund og Sveio Inne 38 Eget lag.
15.11.20 10.11.20 Hjemmebanecupen 2020 4 Bardu Inne 6 Eget lag.
10.11.20 10.11.20 Hjemmebanecupen Runde 4 Mælum Mælum Inne 18 Eget lag.
11.11.20 11.11.20 Hjemmebane-cup runde 4 Namdalseid og Lyngen Inne 8 Eget lag.
22.11.20 10.11.20 Hjemmebane Cup 2 Porsgrunds Inne 13 Eget lag.
12.11.20 19.11.20 Hjemmebanecupen Runde 4 Ørskog Inne 8 Eget lag.
13.11.20 10.11.20 Hjemmebanecup runde 4 Ullensaker Inne 3 Eget lag.
12.11.20 12.11.20 Hjemmebanecupen 4 Lesja Inne 16 Eget lag.
12.11.20 12.11.20 Hjemmebanecupen 2020 veke 46 Engesetdal/Skodje Inne 9 Eget lag.
10.11.20 10.11.20 Hjemmebanecupen Stevne4 Grane Inne 3 Eget lag.
10.11.20 10.11.20 Hjemmebanecup 2020 - 4B Holla Inne 14 Eget lag.
11.11.20 12.11.20 Hjemmebanecupen runde 4 Ørlendingen Inne 8 Eget lag.
11.11.20 14.11.20 Hjemmebanecupen runde 4 Vindafjord Inne 7 Eget lag.
12.11.20 12.11.20 Hjemmebanecup 4 Degernes Inne 24 Eget lag.
12.11.20 12.11.20 Hjemmebanecupen runde 4 Mandal Inne 7 Eget lag.
12.11.20 11.11.20 Hjemmebanecupen Høland/Bjørkelangen Inne 23 Eget lag.
18.11.20 14.11.20 Hjemmebanecup Runde 4 Skjeberg Inne 4 Eget lag.
09.11.20 09.11.20 Hjemmebanecupen 2020 - Runde4 Sauherad Inne 9 Eget lag.
11.11.20 14.11.20 Hjemmebanecup 4 Balsfjord Inne 6 Eget lag.
09.11.20 09.11.20 4.runde Hjemmebanecupen Flesberg Inne 24 Eget lag.
09.11.20 09.11.20 Hjemmebanecupen_4 Klepp Inne 13 Eget lag.
11.11.20 11.11.20 Hjemmebanecupen runde 4 Ringebu og Fåvang Inne 23 Eget lag.
13.11.20 12.11.20 Hjemmebanecupen runde 4 Løveid Inne 10 Eget lag.
12.11.20 21.11.20 Hjemmebanecupen Runde 4 Siljan Inne 3 Eget lag.
21.11.20 21.11.20 Hjemmebanecupen Runde 5 Siljan Inne 4 Eget lag.
07.11.20 07.11.20 Hjemmebanecupen Runde 3 Karmøy Inne 4 Eget lag.
06.11.20 06.11.20 Hjemmeskyting Nr. 3 Fåberg Inne 16 Eget lag.
05.11.20 05.11.20 Hjemmebanecup Runde 3 Gjesdal Inne 18 Eget lag.
05.11.20 05.11.20 Hjemmebanecupen uke 3 Hallingskarvet Inne 11 Eget lag.
05.11.20 05.11.20 Hjemmebanecupen 2020 Runde 3 Meland Inne 15 Eget lag.
16.11.20 05.11.20 Hjemmebanecupen runde 3 Storfjord Inne 12 Eget lag.
06.11.20 06.11.20 Hjemmebanecupen Runde 3 Ørskog Inne 11 Eget lag.
11.11.20 05.11.20 Hjemmebanecupen 2020 runde 3 Øvre Målselv Inne 5 Eget lag.
09.11.20 05.11.20 Hjemmebanecupen runde 3 Løveid Inne 9 Eget lag.
05.11.20 05.11.20 Hjemmebanecup Runde 3 Drangedal Inne 22 Eget lag.
05.11.20 06.11.20 Hjemmebanecupen nr. 3 Otta Inne 3 Eget lag.
22.11.20 05.11.20 Hjemmebane Cup 1 Porsgrunds Inne 10 Eget lag.
05.11.20 05.11.20 Hjemmebanecup #3 Råde Inne 7 Eget lag.
07.11.20 07.11.20 Hjemmebane cup uke 45 Lunde Lunde Inne 24 Eget lag.
04.11.20 04.11.20 Hjemmebanecupen Runde 3 Time Inne 15 Eget lag.
07.11.20 04.11.20 Hjemmebanecupen Høland/Bjørkelangen Inne 22 Eget lag.
05.11.20 04.11.20 Hjemmebanecupen 3 Haugesund og Sveio Inne 44 Eget lag.
04.11.20 04.11.20 Hjemmebanecupen runde 3 Målselv Inne 13 Eget lag.
04.11.20 04.11.20 Hjemmebanecupen runde 3 Radøy Inne 3 Eget lag.
13.11.20 06.11.20 Hjemmebanecup runde 3 Lom og Skjåk Inne 13 Eget lag.
07.11.20 04.11.20 Hjemmebanecupen 3 Singsås Inne 10 Eget lag.
04.11.20 04.11.20 Hjemmebanecupen runde 3 Seim Inne - ikke kl.sett 26 Eget lag.
03.11.20 03.11.20 Hjemmebanecupen 3 Husnes Inne 10 Eget lag.
03.11.20 03.11.20 Hjemmebanecupen Runde 3 Mælum Mælum Inne 20 Eget lag.
11.11.20 04.11.20 Hjemmebane-cup runde 3 2020 Namdalseid og Lyngen Inne 9 Eget lag.
06.11.20 03.11.20 Hjemmebanecup runde 3 Ullensaker Inne 5 Eget lag.
08.11.20 03.11.20 Hjemmebanecupen 2020 3 Bardu Inne 8 Eget lag.
07.11.20 03.11.20 Hjemmebane cupen - 3. runde Dalsbygda Inne 1 Eget lag.
03.11.20 03.11.20 Hjemmebanecupen 3 Lesja Inne 15 Eget lag.
04.11.20 06.11.20 Hjemmebanecupen runde 3 Ørlendingen Inne 5 Eget lag.
05.11.20 05.11.20 Hjemmebanecup 3 Degernes Inne 22 Eget lag.
05.11.20 03.11.20 Hjemmebanecupen Stevne3 Grane Inne 2 Eget lag.
05.11.20 05.11.20 Hjemmebanecupen runde 3 Mandal Inne 8 Eget lag.
10.11.20 07.11.20 Hjemmebanecup Runde 3 Skjeberg Inne 10 Eget lag.
03.11.20 02.11.20 Hjemmebanecup 2020 - 3 Holla Inne 17 Eget lag.
02.11.20 02.11.20 Hjemmebanecupen 2020 - Runde3 Sauherad Inne 9 Eget lag.
04.11.20 07.11.20 Hjemmebanecupen 2020 3. runde Sørkedalen Inne 5 Eget lag.
07.11.20 07.11.20 Hjemmebanecup 3 Balsfjord Inne 5 Eget lag.
03.11.20 07.11.20 Hjemmebanecupen runde 3 Riflen/Skoger Inne 8 Eget lag.
02.11.20 02.11.20 3.runde Hjemmebanecupen Flesberg Inne 10 Eget lag.
03.11.20 07.11.20 Hjemmebanecup runde 3 Hafslo Inne 4 Eget lag.
04.11.20 04.11.20 Hjemmebanecupen runde 3 Ringebu og Fåvang Inne 22 Eget lag.
04.11.20 06.11.20 Hjemmebanecupen uke 45 Farsund Inne 3 Eget lag.
02.11.20 07.11.20 Hjemmebanecupen Runde 3 Siljan Inne 3 Eget lag.
02.11.20 02.11.20 Hjemmebanecupen_3 Klepp Inne 11 Eget lag.
05.11.20 07.11.20 Hjemmebanecup Runde 3 Egersund Inne 8 Eget lag.
30.10.20 30.10.20 Hjemmeskyting Nr. 2 Fåberg Inne 14 Eget lag.
30.10.20 30.10.20 Hjemmebanecupen 2020 Runde 2 Strandvik Inne 7 Eget lag.
31.10.20 31.10.20 Hjemmebanecupen nr. 2 Otta Inne 3 Eget lag.
29.10.20 29.10.20 Hjemmebanecup Runde 2 Gjesdal Inne 21 Eget lag.
30.10.20 30.10.20 Hjemmebane cupen runde 2 Lyngdal Inne 9 Eget lag.
30.10.20 29.10.20 Hjemmebanecupen uke 2 Hallingskarvet Inne 13 Eget lag.
29.10.20 29.10.20 Hjemmebanecup 2 Mære Inne 14 Eget lag.
29.10.20 29.10.20 Hjemmebanecup runde 2 Drangedal Inne 20 Eget lag.
16.11.20 29.10.20 Hjemmebanecupen runde 2 Storfjord Inne 15 Eget lag.
29.10.20 29.10.20 Hjemmebanecupen 2020 Runde 2 Meland Inne 13 Eget lag.
29.10.20 29.10.20 Hjemmebanecupen runde 2 Løveid Inne 10 Eget lag.
29.10.20 29.10.20 Hjemmebanecup #2 Råde Inne 7 Eget lag.
01.11.20 31.10.20 Hjemmebane cup uke 44 Lunde Lunde Inne 23 Eget lag.
28.10.20 28.10.20 Hjemmebanecupen Runde 2 Time Inne 16 Eget lag.
01.11.20 28.10.20 Hjemmebanecupen Høland/Bjørkelangen Inne 23 Eget lag.
28.10.20 28.10.20 Hjemmebanecupen runde 2 Målselv Inne 14 Eget lag.
29.10.20 28.10.20 Hjemmebanecupen 2 Haugesund og Sveio Inne 32 Eget lag.
28.10.20 28.10.20 Premieskyting, runde 2 hjemmebanecupen Hammerfest Inne 13 Eget lag.
04.11.20 30.10.20 Hjemmebanecup runde 2 Lom og Skjåk Inne 14 Eget lag.
28.10.20 28.10.20 Hjemmebanecupen runde 2 Radøy Inne 2 Eget lag.
28.10.20 28.10.20 Hjemmebanecupen 2020 runde 2 Øvre Målselv Inne 5 Eget lag.
31.10.20 28.10.20 Hjemmebanecupen 2 Singsås Inne 9 Eget lag.
28.10.20 28.10.20 Hjemmebanecupen runde 2 Seim Inne 24 Eget lag.
27.10.20 27.10.20 Hjemmebanecupen 2 Husnes Inne 9 Eget lag.
27.10.20 27.10.20 Hjemmebanecupen Runde 2 Mælum Mælum Inne 19 Eget lag.
01.11.20 27.10.20 Hjemmebanecupen 2020 2 Bardu Inne 7 Eget lag.
27.10.20 27.10.20 Hjemmebanecupen 2 Lesja Inne 11 Eget lag.
27.10.20 27.10.20 Hjemmebanecupen runde 2 Ørskog Inne 8 Eget lag.
27.10.20 27.10.20 Hjemmebanecup runde 2 Ullensaker Inne 5 Eget lag.
28.10.20 28.10.20 Hjemmebane-cup runde 2 2020 Namdalseid og Lyngen Inne 10 Eget lag.
28.10.20 27.10.20 Hjemmebanecupen runde 2 Syvde Inne 7 Eget lag.
02.11.20 29.10.20 Hjemmebanecupen Os Inne 44 Eget lag.
10.11.20 31.10.20 Hjemmebanecupen 2020 veke 44 Engesetdal/Skodje Inne 6 Eget lag.
29.10.20 29.10.20 Hjemmebanecup runde 2 10016 Inne 23 Eget lag.
31.10.20 27.10.20 Hjemmebanecupen Stevne2 Grane Inne 2 Eget lag.
03.11.20 29.10.20 Hjemmebanecupen runde 2 Ørlendingen Inne 8 Eget lag.
29.10.20 29.10.20 Hjemmebanecupen runde 2 Mandal Inne 8 Eget lag.
05.11.20 26.10.20 Hjemmebanecup 2 Trondenes Inne 17 Eget lag.
04.11.20 31.10.20 Hjemmebanecup Runde 2 Skjeberg Inne 9 Eget lag.
27.10.20 26.10.20 Hjemmebanecup 2020 - 2 Holla Inne 14 Eget lag.
26.10.20 26.10.20 Hjemmebanecupen 2020 - Runde2 Sauherad Inne 8 Eget lag.
04.11.20 31.10.20 Hjemmebanecupen 2020 2. runde Sørkedalen Inne 6 Eget lag.
30.10.20 31.10.20 Hjemmebanecup 2 Balsfjord Inne 6 Eget lag.
28.10.20 26.10.20 Hjemmebanecupen 2.runde - 2020 Flesberg Inne 11 Eget lag.
30.10.20 31.10.20 Hjemmebanecup runde 2 Hafslo Inne 3 Eget lag.
27.10.20 31.10.20 Hjemmebanecupen runde 2 Riflen/Skoger Inne 10 Eget lag.
26.10.20 31.10.20 Hjemmebanecupen Runde 2 Siljan Inne 3 Eget lag.
26.10.20 26.10.20 Hjemmebanecupen_2 Klepp Inne 11 Eget lag.
31.10.20 30.10.20 Hjemmebanecupen Farsund - Bane 4 Eget lag.
29.10.20 31.10.20 Hjemmebanecup Runde 2 Såner Inne 3 Eget lag.
24.10.20 24.10.20 Hjemmebanecupen runde 1 Riflen/Skoger Inne 6 Eget lag.
25.10.20 23.10.20 Hjemmebanecupen runde 1 Målselv Inne 10 Eget lag.
23.10.20 23.10.20 Hjemmeskyting Nr. 1 Fåberg Inne 12 Eget lag.
24.10.20 23.10.20 Hjemmebanecupen 2020 Runde 1 Strandvik Inne 5 Eget lag.
24.10.20 23.10.20 Hjemmebanecupen runde 1 Radøy Inne 1 Eget lag.
23.10.20 23.10.20 Hjemmebane cupen runde 1 Lyngdal Inne 8 Eget lag.
25.10.20 23.10.20 Hjemmebanecupen nr. 1 Otta Inne 3 Eget lag.
29.10.20 22.10.20 Hjemmebanecup 1 Mære Inne 13 Eget lag.
16.11.20 22.10.20 Hjemmebanecupen runde 1 Storfjord Inne 11 Eget lag.

Forrige 1 2 3 Neste