Hopp direkte til innhold

Hopp direkte til Søk

www.dfs.no
Det frivillige Skyttervesen
Forsvar, sport og god våpenkultur

Resultater for jegerfelt

Tilbake til oversikten

Arrangør: Storsteinnes Skytterlag Dato: 7. juli 2020

Presseliste: Last ned

Plass Skytter Klasse Skytterlag Hoved (pl.) Finale (pl.) Tot (pl.) Medalje Premie
1 Odd-Einar Bakkevold Kikkertklassen Bjørnen og Vestre Målselv 30/27 (1) 30/27 (1) 271 [+]
Total plassering 1 Innledende 30/27 pl.: 1 premie: 271
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 30/27 pl.: 1 premie:
2 Audun Dalhaug Kikkertklassen Storsteinnes 30/16 (2) 30/16 (2) 241 [+]
Total plassering 2 Innledende 30/16 pl.: 2 premie: 241
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 30/16 pl.: 2 premie:
3 Tor Arne Fagertun Kikkertklassen Storsteinnes 30/13 (3) 30/13 (3) 210 [+]
Total plassering 3 Innledende 30/13 pl.: 3 premie: 210
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 30/13 pl.: 3 premie:
4 Roy Håkstad Kikkertklassen Lakselvdal 29/22 (5) 29/22 (4) 180 [+]
Total plassering 4 Innledende 29/22 pl.: 5 premie: 180
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 29/22 pl.: 4 premie:
5 Torinn Håkstad Kikkertklassen Lakselvdal 29/13 (6) 29/13 (5) 149 [+]
Total plassering 5 Innledende 29/13 pl.: 6 premie: 149
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 29/13 pl.: 5 premie:
6 Jack Jensen Kikkertklassen Storsteinnes 28/19 (7) 28/19 (6) 119 [+]
Total plassering 6 Innledende 28/19 pl.: 7 premie: 119
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 28/19 pl.: 6 premie:
7 Roy Helge Jørgensen Kikkertklassen Storsteinnes 27/11 (10) 27/11 (7) 90 [+]
Total plassering 7 Innledende 27/11 pl.: 10 premie: 90
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 27/11 pl.: 7 premie:
8 Dag Fagertun Kikkertklassen Storsteinnes 27/10 (11) 27/10 (8) 60 [+]
Total plassering 8 Innledende 27/10 pl.: 11 premie: 60
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 27/10 pl.: 8 premie:
9 Harald Gåre Kikkertklassen Storsteinnes 27/09 (12) 27/09 (9) 0 [+]
Total plassering 9 Innledende 27/09 pl.: 12 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 27/09 pl.: 9 premie:
10 Yngve Solvang Kikkertklassen Storsteinnes 25/12 (13) 25/12 (10) 0 [+]
Total plassering 10 Innledende 25/12 pl.: 13 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 25/12 pl.: 10 premie:
11 Halgeir Dalhaug Kikkertklassen Storsteinnes 24/12 (14) 24/12 (11) 0 [+]
Total plassering 11 Innledende 24/12 pl.: 14 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 24/12 pl.: 11 premie:
12 Børre Pedersen Kikkertklassen Lakselvdal 24/11 (15) 24/11 (12) 0 [+]
Total plassering 12 Innledende 24/11 pl.: 15 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 24/11 pl.: 12 premie:
13 Bengt Gøran Larsen Kikkertklassen Storsteinnes 24/08 (16) 24/08 (13) 0 [+]
Total plassering 13 Innledende 24/08 pl.: 16 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 24/08 pl.: 13 premie:
14 Gunnar Bjørkli Kikkertklassen Storsteinnes 24/07 (17) 24/07 (14) 0 [+]
Total plassering 14 Innledende 24/07 pl.: 17 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 24/07 pl.: 14 premie:
15 Jim Øverli Kikkertklassen Storsteinnes 24/06 (18) 24/06 (15) 0 [+]
Total plassering 15 Innledende 24/06 pl.: 18 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 24/06 pl.: 15 premie:
16 John Karstein Øverli Kikkertklassen Storsteinnes 23/07 (19) 23/07 (16) 0 [+]
Total plassering 16 Innledende 23/07 pl.: 19 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 23/07 pl.: 16 premie:
17 Ulf Nylund Kikkertklassen Storsteinnes 22/08 (20) 22/08 (17) 0 [+]
Total plassering 17 Innledende 22/08 pl.: 20 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 22/08 pl.: 17 premie:
18 Rudolf Fredheim Kikkertklassen Storsteinnes 21/09 (21) 21/09 (18) 0 [+]
Total plassering 18 Innledende 21/09 pl.: 21 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 21/09 pl.: 18 premie:
19 Sigmund Johansen Kikkertklassen Storsteinnes 20/05 (23) 20/05 (19) 0 [+]
Total plassering 19 Innledende 20/05 pl.: 23 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 20/05 pl.: 19 premie:
20 Lars-Erik T. Vesterelv Kikkertklassen Storsteinnes 19/03 (24) 19/03 (20) 0 [+]
Total plassering 20 Innledende 19/03 pl.: 24 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 19/03 pl.: 20 premie:
21 Nichlas Bergli Kikkertklassen Storsteinnes 13/02 (25) 13/02 (21) 0 [+]
Total plassering 21 Innledende 13/02 pl.: 25 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 13/02 pl.: 21 premie:
22 Odd Hemmingsen Kikkertklassen Storsteinnes 12/03 (26) 12/03 (22) 0 [+]
Total plassering 22 Innledende 12/03 pl.: 26 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 12/03 pl.: 22 premie: