Hopp direkte til innhold

Hopp direkte til Søk

www.dfs.no
Det frivillige Skyttervesen
Forsvar, sport og god våpenkultur

Resultater for Øvre Surnadal felten

Tilbake til oversikten

Arrangør: Øvre Surnadal Skytterlag Dato: 1. mars 2020

Presseliste: Last ned

Plass Skytter Klasse Skytterlag Hoved (pl.) Finale (pl.) Tot (pl.) Medalje Premie
1 Egil Magne Hammervold 5 Eidsvåg og Eidsøra 30/21 30/21 262 [+]
Total plassering 1 Innledende 30/21 pl.: 1 premie: 262
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 30/21 pl.: 1 premie:
2 Ingar Waag 5 Surnadal 30/21 30/21 186 [+]
Total plassering 2 Innledende 30/21 pl.: 2 premie: 186
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 30/21 pl.: 2 premie:
3 Tore Egil Halse 5 Halsa (Nordmør) 30/16 30/16 112 [+]
Total plassering 3 Innledende 30/16 pl.: 3 premie: 112
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 30/16 pl.: 3 premie:
4 Emil Buvarp 3 Øvre Surnadal 30/14 30/14 240 [+]
Total plassering 4 Innledende 30/14 pl.: 1 premie: 240
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 30/14 pl.: 1 premie:
5 Lars Myrset 5 Eidsvåg og Eidsøra 29/13 29/13 0 [+]
Total plassering 5 Innledende 29/13 pl.: 4 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 29/13 pl.: 4 premie:
6 Arnfinn Berdal 5 Rindal 28/13 28/13 0 [+]
Total plassering 6 Innledende 28/13 pl.: 5 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 28/13 pl.: 5 premie:
7 Trond Gullik Mikkelsen 4 Surnadal 28/12 28/12 192 [+]
Total plassering 7 Innledende 28/12 pl.: 1 premie: 192
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 28/12 pl.: 1 premie:
8 Camilla Irene Kalset Grøtte 3 Surnadal 27/16 27/16 0 [+]
Total plassering 8 Innledende 27/16 pl.: 2 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 27/16 pl.: 2 premie:
9 Vegar Bakken 4 Moltustranda og Larsnes 27/14 27/14 128 [+]
Total plassering 9 Innledende 27/14 pl.: 2 premie: 128
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 27/14 pl.: 2 premie:
10 Arne Robert Skaslien V55 Opdal og Midtbygden 27/13 27/13 80 [+]
Total plassering 10 Innledende 27/13 pl.: 1 premie: 80
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 27/13 pl.: 1 premie:
11 Ole Kristian Brønstad 2 Lomundal 26/16 26/16 240 [+]
Total plassering 11 Innledende 26/16 pl.: 1 premie: 240
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 26/16 pl.: 1 premie:
12 Bernt Ole Moen 3 Øvre Surnadal 26/13 26/13 0 [+]
Total plassering 12 Innledende 26/13 pl.: 3 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 26/13 pl.: 3 premie:
13 John Nordvik 4 Surnadal 25/14 25/14 0 [+]
Total plassering 13 Innledende 25/14 pl.: 3 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 25/14 pl.: 3 premie:
14 Hanne Waag 4 Surnadal 25/10 25/10 0 [+]
Total plassering 14 Innledende 25/10 pl.: 4 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 25/10 pl.: 4 premie:
15 Sigbjørn Hausberg 5 Surnadal 22/08 22/08 0 [+]
Total plassering 15 Innledende 22/08 pl.: 6 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 22/08 pl.: 6 premie:
16 Tore Mogset 2 Rindal 20/10 20/10 0 [+]
Total plassering 16 Innledende 20/10 pl.: 2 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 20/10 pl.: 2 premie:
17 Birger Meistad 5 Orkla 19/11 19/11 0 [+]
Total plassering 17 Innledende 19/11 pl.: 7 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 19/11 pl.: 7 premie:
18 Eva Karin Tilset 2 Opdal og Midtbygden 16/05 16/05 0 [+]
Total plassering 18 Innledende 16/05 pl.: 3 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 16/05 pl.: 3 premie:
19 Jon Sæterbø Eldre Junior 18-19 år Surnadal 15/04 15/04 160 [+]
Total plassering 19 Innledende 15/04 pl.: 1 premie: 160
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 15/04 pl.: 1 premie:
20 Ørjan Martinsen Hage Eldre Junior 18-19 år Opdal og Midtbygden 14/03 14/03 0 [+]
Total plassering 20 Innledende 14/03 pl.: 2 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 14/03 pl.: 2 premie: