Hopp direkte til innhold

Hopp direkte til Søk

www.dfs.no
Det frivillige Skyttervesen
Forsvar, sport og god våpenkultur

Resultater for Kvernesfelten 2020

Tilbake til oversikten

Arrangør: Kvernes Skytterlag Dato: 29. februar 2020

Presseliste: Last ned

Plass Skytter Klasse Skytterlag Hoved (pl.) Finale (pl.) Tot (pl.) Medalje Premie
1 Olav Nogva V55 Eide og Naas 28/18 28/18 247 [+]
Total plassering 1 Innledende 28/18 pl.: 1 premie: 247
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 28/18 pl.: 1 premie:
1 Kirsti Rakstang 2 Aspøy og Straumsnes 26/12 26/12 240 [+]
Total plassering 1 Innledende 26/12 pl.: 1 premie: 240
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 26/12 pl.: 1 premie:
1 Håkon Brevik Eldre Junior 18-19 år Kristiansund 25/7 25/7 100 [+]
Total plassering 1 Innledende 25/7 pl.: 1 premie: 100
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 25/7 pl.: 1 premie:
1 Lars Høybakk 5 Langevåg 30/19 30/19 308 [+]
Total plassering 1 Innledende 30/19 pl.: 1 premie: 308
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 30/19 pl.: premie:
2 Nils Sigmund Sandblåst V55 Nordstemmet 28/10 28/10 191 [+]
Total plassering 2 Innledende 28/10 pl.: 2 premie: 191
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 28/10 pl.: 2 premie:
2 Knut Rakstang 2 Aspøy og Straumsnes 26/7 26/7 0 [+]
Total plassering 2 Innledende 26/7 pl.: 2 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 26/7 pl.: 2 premie:
2 Johannes Rabjerg Strand Eldre Junior 18-19 år Kvernes 16/4 16/4 0 [+]
Total plassering 2 Innledende 16/4 pl.: 2 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 16/4 pl.: 2 premie:
2 Ronja Hammervold 5 Eidsvåg og Eidsøra 30/11 30/11 248 [+]
Total plassering 2 Innledende 30/11 pl.: 2 premie: 248
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 30/11 pl.: premie:
3 Gunnar Øyen V55 Aspøy og Straumsnes 26/9 26/9 122 [+]
Total plassering 3 Innledende 26/9 pl.: 3 premie: 122
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 26/9 pl.: 3 premie:
3 Sigurd Bersvend Indergård 2 Reinsfjell 20/8 20/8 0 [+]
Total plassering 3 Innledende 20/8 pl.: 3 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 20/8 pl.: 3 premie:
3 Egil Magne Hammervold 5 Eidsvåg og Eidsøra 30/11 30/11 202 [+]
Total plassering 3 Innledende 30/11 pl.: 3 premie: 202
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 30/11 pl.: premie:
4 Kjell Gujord V55 Kristiansund 26/5 26/5 0 [+]
Total plassering 4 Innledende 26/5 pl.: 4 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 26/5 pl.: 4 premie:
4 Roger Hals 5 Kristiansund 29/19 29/19 156 [+]
Total plassering 4 Innledende 29/19 pl.: 4 premie: 156
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 29/19 pl.: premie:
5 Bjørn Brevik V55 Kristiansund 24/9 24/9 0 [+]
Total plassering 5 Innledende 24/9 pl.: 5 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 24/9 pl.: 5 premie:
5 Ingar Waag 5 Surnadal 29/16 29/16 126 [+]
Total plassering 5 Innledende 29/16 pl.: 5 premie: 126
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 29/16 pl.: premie:
6 Øystein Solbakken V55 Vestnes 24/9 24/9 0 [+]
Total plassering 6 Innledende 24/9 pl.: 6 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 24/9 pl.: 6 premie:
6 Tom Olav Moldskred 4 Aalesund 29/13 29/13 282 [+]
Total plassering 6 Innledende 29/13 pl.: 1 premie: 282
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 29/13 pl.: premie:
7 Hans Nygård V55 Aureosen 16/1 16/1 0 [+]
Total plassering 7 Innledende 16/1 pl.: 7 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 16/1 pl.: 7 premie:
7 John Nordvik 4 Surnadal 29/10 29/10 219 [+]
Total plassering 7 Innledende 29/10 pl.: 2 premie: 219
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 29/10 pl.: premie:
8 Thor Einar Aurdal 4 Sykkylven 29/8 29/8 173 [+]
Total plassering 8 Innledende 29/8 pl.: 3 premie: 173
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 29/8 pl.: premie:
9 Sigbjørn Hausberg 5 Surnadal 29/8 29/8 0 [+]
Total plassering 9 Innledende 29/8 pl.: 6 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 29/8 pl.: premie:
10 Ivar Skaar Pedersen 4 Langevåg 28/17 28/17 126 [+]
Total plassering 10 Innledende 28/17 pl.: 4 premie: 126
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 28/17 pl.: premie:
11 Hanne Waag 4 Surnadal 28/13 28/13 0 [+]
Total plassering 11 Innledende 28/13 pl.: 5 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 28/13 pl.: premie:
12 Helge Roar Åndal 5 Malmefjorden 28/8 28/8 0 [+]
Total plassering 12 Innledende 28/8 pl.: 7 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 28/8 pl.: premie:
13 Kåre Grønning 4 Reinsfjell 28/6 28/6 0 [+]
Total plassering 13 Innledende 28/6 pl.: 6 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 28/6 pl.: premie:
14 Brage Skiri 5 Rauma 27/8 27/8 0 [+]
Total plassering 14 Innledende 27/8 pl.: 8 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 27/8 pl.: premie:
15 Trond Gullik Mikkelsen 4 Surnadal 27/6 27/6 0 [+]
Total plassering 15 Innledende 27/6 pl.: 7 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 27/6 pl.: premie:
16 Lars Myrset 5 Eidsvåg og Eidsøra 26/9 26/9 0 [+]
Total plassering 16 Innledende 26/9 pl.: 9 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 26/9 pl.: premie:
17 Bjørnar Rasmussen Aurdal 5 Sykkylven 25/14 25/14 0 [+]
Total plassering 17 Innledende 25/14 pl.: 10 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 25/14 pl.: premie:
18 Kay Margido Sletnes 4 Reinsfjell 25/9 25/9 0 [+]
Total plassering 18 Innledende 25/9 pl.: 8 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 25/9 pl.: premie:
19 Jørn Ole Skiri 5 Rauma 25/8 25/8 0 [+]
Total plassering 19 Innledende 25/8 pl.: 11 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 25/8 pl.: premie:
20 Tore Egil Halse 5 Halsa (Nordmør) 25/7 25/7 0 [+]
Total plassering 20 Innledende 25/7 pl.: 12 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 25/7 pl.: premie:
21 Odd Tyrhaug 4 Smøla 23/10 23/10 0 [+]
Total plassering 21 Innledende 23/10 pl.: 9 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 23/10 pl.: premie:
22 Thomas Ervik 3 Årvågsfjord 22/10 22/10 240 [+]
Total plassering 22 Innledende 22/10 pl.: 1 premie: 240
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 22/10 pl.: premie:
23 Torkil Hopmark 5 Smøla 22/10 22/10 0 [+]
Total plassering 23 Innledende 22/10 pl.: 13 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 22/10 pl.: premie:
24 Joar Bakken 4 Kvernes 21/4 21/4 0 [+]
Total plassering 24 Innledende 21/4 pl.: 10 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 21/4 pl.: premie:
25 Roy Vidar Svensli 3 Aureosen 20/3 20/3 0 [+]
Total plassering 25 Innledende 20/3 pl.: 2 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 20/3 pl.: premie:
26 Camilla Irene Kalset Grøtte 3 Surnadal 18/2 18/2 0 [+]
Total plassering 26 Innledende 18/2 pl.: 3 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 18/2 pl.: premie: