Hopp direkte til innhold

Hopp direkte til Søk

www.dfs.no
Det frivillige Skyttervesen
Forsvar, sport og god våpenkultur

Resultater for Kvernesfelten 2020

Tilbake til oversikten

Arrangør: Kvernes Skytterlag Dato: 29. februar 2020

Presseliste: Last ned

Plass Skytter Klasse Skytterlag Hoved (pl.) Finale (pl.) Tot (pl.) Medalje Premie
1 Lars Høybakk 5 Langevåg 30/19 (1) 30/19 308 [+]
Total plassering 1 Innledende 30/19 pl.: 1 premie: 308
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 30/19 pl.: premie:
2 Ronja Hammervold 5 Eidsvåg og Eidsøra 30/11 (2) 30/11 248 [+]
Total plassering 2 Innledende 30/11 pl.: 2 premie: 248
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 30/11 pl.: premie:
3 Egil Magne Hammervold 5 Eidsvåg og Eidsøra 30/11 (3) 30/11 202 [+]
Total plassering 3 Innledende 30/11 pl.: 3 premie: 202
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 30/11 pl.: premie:
4 Roger Hals 5 Kristiansund 29/19 (4) 29/19 156 [+]
Total plassering 4 Innledende 29/19 pl.: 4 premie: 156
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 29/19 pl.: premie:
5 Ingar Waag 5 Surnadal 29/16 (5) 29/16 126 [+]
Total plassering 5 Innledende 29/16 pl.: 5 premie: 126
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 29/16 pl.: premie:
6 Sigbjørn Hausberg 5 Surnadal 29/8 (6) 29/8 0 [+]
Total plassering 9 Innledende 29/8 pl.: 6 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 29/8 pl.: premie:
7 Helge Roar Åndal 5 Malmefjorden 28/8 (7) 28/8 0 [+]
Total plassering 12 Innledende 28/8 pl.: 7 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 28/8 pl.: premie:
8 Brage Skiri 5 Rauma 27/8 (8) 27/8 0 [+]
Total plassering 14 Innledende 27/8 pl.: 8 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 27/8 pl.: premie:
9 Lars Myrset 5 Eidsvåg og Eidsøra 26/9 (9) 26/9 0 [+]
Total plassering 16 Innledende 26/9 pl.: 9 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 26/9 pl.: premie:
10 Bjørnar Rasmussen Aurdal 5 Sykkylven 25/14 (10) 25/14 0 [+]
Total plassering 17 Innledende 25/14 pl.: 10 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 25/14 pl.: premie:
11 Jørn Ole Skiri 5 Rauma 25/8 (11) 25/8 0 [+]
Total plassering 19 Innledende 25/8 pl.: 11 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 25/8 pl.: premie:
12 Tore Egil Halse 5 Halsa (Nordmør) 25/7 (12) 25/7 0 [+]
Total plassering 20 Innledende 25/7 pl.: 12 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 25/7 pl.: premie:
13 Torkil Hopmark 5 Smøla 22/10 (13) 22/10 0 [+]
Total plassering 23 Innledende 22/10 pl.: 13 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 22/10 pl.: premie: