Hopp direkte til innhold

Hopp direkte til Søk

www.dfs.no
Det frivillige Skyttervesen
Forsvar, sport og god våpenkultur

Resultater for Tørrskoddfelten

Tilbake til oversikten

Arrangør: Målselv Skytterlag Dato: 25. mai 2019

Presseliste: Last ned

Plass Skytter Klasse Skytterlag Hoved (pl.) Finale (pl.) Tot (pl.) Medalje Premie
1 Lars A. Nymo 4 Gisund 30/14 (1) 30/14 236 [+]
Total plassering 1 Innledende 30/14 pl.: 1 premie: 236
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 30/14 pl.: premie:
2 Dagfinn Harald Grønvoll 4 Målselv 30/11 (2) 30/11 189 [+]
Total plassering 2 Innledende 30/11 pl.: 2 premie: 189
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 30/11 pl.: premie:
3 Jan-Kato Utby Bjørnsund 4 Bardu 29/16 (3) 29/16 142 [+]
Total plassering 3 Innledende 29/16 pl.: 3 premie: 142
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 29/16 pl.: premie:
4 Sondre Grønvoll 4 Målselv 29/13 (4) 29/13 118 [+]
Total plassering 4 Innledende 29/13 pl.: 4 premie: 118
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 29/13 pl.: premie:
5 Geir Bjerregaard 4 Bardu 29/9 (5) 29/9 95 [+]
Total plassering 5 Innledende 29/9 pl.: 5 premie: 95
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 29/9 pl.: premie:
6 Kjell Arild Høgda 4 Tromsø 28/15 (6) 28/15 0 [+]
Total plassering 6 Innledende 28/15 pl.: 6 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 28/15 pl.: premie:
7 Stein Hugo Berntsen 4 Målselv 28/8 (7) 28/8 0 [+]
Total plassering 8 Innledende 28/8 pl.: 7 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 28/8 pl.: premie:
8 Jan Ragnar Nordås 4 Bardu 27/10 (8) 27/10 0 [+]
Total plassering 9 Innledende 27/10 pl.: 8 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 27/10 pl.: premie:
9 Harald Lundnes 4 Nedre Målselv 26/12 (9) 26/12 0 [+]
Total plassering 10 Innledende 26/12 pl.: 9 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 26/12 pl.: premie:
10 Tor Jostein Jenssen 4 Bardu 26/8 (10) 26/8 0 [+]
Total plassering 11 Innledende 26/8 pl.: 10 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 26/8 pl.: premie:
11 Cato Rognli 4 Storfjord 23/7 (11) 23/7 0 [+]
Total plassering 15 Innledende 23/7 pl.: 11 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 23/7 pl.: premie:
12 Rebekka Andrea Hakvåg 4 Målselv 22/8 (12) 22/8 0 [+]
Total plassering 18 Innledende 22/8 pl.: 12 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 22/8 pl.: premie:
13 Tor Viggo Gamst 4 Brøstadbotn 21/2 (13) 21/2 0 [+]
Total plassering 19 Innledende 21/2 pl.: 13 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 21/2 pl.: premie: