Hopp direkte til innhold

Hopp direkte til Søk

www.dfs.no
Det frivillige Skyttervesen
Forsvar, sport og god våpenkultur

Resultater for Lagsmesterskap Felt,Bane,Stang,Felthurtig

Tilbake til oversikten

Arrangør: Lakselvdal Skytterlag Dato: 18. august 2019

Presseliste: Last ned

Plass Skytter Klasse Skytterlag Hoved (pl.) Finale (pl.) Tot (pl.) Medalje Premie
1 Cato Nordmo-Stykket 2 Lakselvdal 29/25 29/25 0 [+]
Total plassering 1 Innledende 29/25 pl.: 1 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 29/25 pl.: 1 premie:
8 Arnt Eliassen 2 Lakselvdal 26/11 26/11 0 [+]
Total plassering 8 Innledende 26/11 pl.: 3 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 26/11 pl.: 3 premie:
5 Knut Silkoset 2 Lakselvdal 27/16 27/16 0 [+]
Total plassering 5 Innledende 27/16 pl.: 2 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 27/16 pl.: 2 premie:
12 Marius M. Levang 3 Lakselvdal 18/4 18/4 0 [+]
Total plassering 12 Innledende 18/4 pl.: 1 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 18/4 pl.: premie:
6 Kine E. Nordmo-Stykket 4 Lakselvdal 26/24 26/24 0 [+]
Total plassering 6 Innledende 26/24 pl.: 3 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 26/24 pl.: premie:
3 Roy Håkstad 4 Lakselvdal 29/18 29/18 0 [+]
Total plassering 3 Innledende 29/18 pl.: 1 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 29/18 pl.: premie:
4 Torunn Schjelderup Håkstad 4 Lakselvdal 29/17 29/17 0 [+]
Total plassering 4 Innledende 29/17 pl.: 2 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 29/17 pl.: premie:
7 Børre Pedersen 5 Lakselvdal 26/21 26/21 0 [+]
Total plassering 7 Innledende 26/21 pl.: 1 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 26/21 pl.: premie:
10 Arvid Eriksen V55 Lakselvdal 24/12 24/12 0 [+]
Total plassering 10 Innledende 24/12 pl.: 1 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 24/12 pl.: 1 premie:
13 Ingolf Mortensen V55 Lakselvdal 17/7 17/7 0 [+]
Total plassering 13 Innledende 17/7 pl.: 2 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 17/7 pl.: 2 premie:
2 Emma Eliassen Eldre Junior 18 år Lakselvdal 29/23 29/23 0 [+]
Total plassering 2 Innledende 29/23 pl.: 1 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 29/23 pl.: 1 premie:
9 Torinn Håkstad Eldre Junior 18 år Lakselvdal 24/13 24/13 0 [+]
Total plassering 9 Innledende 24/13 pl.: 2 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 24/13 pl.: 2 premie:
11 Henny Silkoset Eldre Junior 18 år Lakselvdal 22/9 22/9 0 [+]
Total plassering 11 Innledende 22/9 pl.: 3 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 22/9 pl.: 3 premie: