Hopp direkte til innhold

Hopp direkte til Søk

www.dfs.no
Det frivillige Skyttervesen
Forsvar, sport og god våpenkultur

Resultater for Hattestevnet 2018

Tilbake til oversikten

Arrangør: Storfjord Skytterlag Dato: 12. mai 2018

Plass Skytter Klasse Skytterlag Hoved (pl.) Finale (pl.) Medalje Premie
1 Ruben Aronsen 4 Storfjord 6.82 58 [+]
Totalt 1 Felthurtig tid: 6.82 pl.: 1 Finale felthurtig tid: pl.:
Premie 58 Total plassering
2 Roy Håkstad 4 Lakselvdal 8.71 32 [+]
Totalt 2 Felthurtig tid: 8.71 pl.: 2 Finale felthurtig tid: pl.:
Premie 32 Total plassering
3 Hallgeir Myhre V55 Lakselvdal 9.91 36 [+]
Totalt 3 Felthurtig tid: 9.91 pl.: 1 Finale felthurtig tid: pl.:
Premie 36 Total plassering
4 Bjørn Jonny Rognli V55 Storfjord 9.94 24 [+]
Totalt 4 Felthurtig tid: 9.94 pl.: 2 Finale felthurtig tid: pl.:
Premie 24 Total plassering
5 Bengt-Erik Hansen 3 Balsfjord 10.21 30 [+]
Totalt 5 Felthurtig tid: 10.21 pl.: 1 Finale felthurtig tid: pl.:
Premie 30 Total plassering
6 Stig Anders Jernberg Larsen HK416 133 Luftving 10.30 30 [+]
Totalt 6 Felthurtig tid: 10.30 pl.: 1 Finale felthurtig tid: pl.:
Premie 30 Total plassering
7 Jostein Rubbås-Risvik HK416 Opsstø Tro - Finn 11.15 0 [+]
Totalt 7 Felthurtig tid: 11.15 pl.: 2 Finale felthurtig tid: pl.:
Premie Total plassering
8 Børre Pedersen 4 Lakselvdal 12.08 0 [+]
Totalt 8 Felthurtig tid: 12.08 pl.: 3 Finale felthurtig tid: pl.:
Premie Total plassering
9 Emma Eliassen Junior 16-17 år Lakselvdal 12.75 48 [+]
Totalt 9 Felthurtig tid: 12.75 pl.: 1 Finale felthurtig tid: pl.:
Premie 48 Total plassering
10 Sondre Grønvoll Junior 16-17 år Målselv 13.11 34 [+]
Totalt 10 Felthurtig tid: 13.11 pl.: 2 Finale felthurtig tid: pl.:
Premie 34 Total plassering
11 Sebastian Toldnes 4 Storsteinnes 13.88 0 [+]
Totalt 11 Felthurtig tid: 13.88 pl.: 4 Finale felthurtig tid: pl.:
Premie Total plassering
12 Dagfinn Harald Grønvoll 4 Målselv 13.91 0 [+]
Totalt 12 Felthurtig tid: 13.91 pl.: 5 Finale felthurtig tid: pl.:
Premie Total plassering
13 Henny Silkoset Junior 16-17 år Lakselvdal 14.14 23 [+]
Totalt 13 Felthurtig tid: 14.14 pl.: 3 Finale felthurtig tid: pl.:
Premie 23 Total plassering
14 Sveinung Kvamme 5 Målselv 14.18 15 [+]
Totalt 14 Felthurtig tid: 14.18 pl.: 1 Finale felthurtig tid: pl.:
Premie 15 Total plassering
15 Svein-Erik Rognli V65 Øvre Målselv 14.34 15 [+]
Totalt 15 Felthurtig tid: 14.34 pl.: 1 Finale felthurtig tid: pl.:
Premie 15 Total plassering
16 Trygve Andreas Aasland Junior 16-17 år Øvre Målselv 14.67 0 [+]
Totalt 16 Felthurtig tid: 14.67 pl.: 4 Finale felthurtig tid: pl.:
Premie Total plassering
17 Torinn Håkstad Junior 16-17 år Lakselvdal 15.94 0 [+]
Totalt 17 Felthurtig tid: 15.94 pl.: 5 Finale felthurtig tid: pl.:
Premie Total plassering
18 Vebjørn Einarsen Junior 16-17 år Falken 16.05 0 [+]
Totalt 18 Felthurtig tid: 16.05 pl.: 6 Finale felthurtig tid: pl.:
Premie Total plassering
19 Knut Silkoset 2 Lakselvdal 16.25 48 [+]
Totalt 19 Felthurtig tid: 16.25 pl.: 1 Finale felthurtig tid: pl.:
Premie 48 Total plassering
20 Stig Anders J. Larsen 3 Balsfjord 17.15 0 [+]
Totalt 20 Felthurtig tid: 17.15 pl.: 2 Finale felthurtig tid: pl.:
Premie Total plassering
21 Ulf Nylund V73 Storsteinnes 17.17 30 [+]
Totalt 21 Felthurtig tid: 17.17 pl.: 1 Finale felthurtig tid: pl.:
Premie 30 Total plassering
22 Solfrid Ramberg 2 Øvre Målselv 17.22 27 [+]
Totalt 22 Felthurtig tid: 17.22 pl.: 2 Finale felthurtig tid: pl.:
Premie 27 Total plassering
23 Stein Are Nøstvik 2 Balsfjord 18.21 0 [+]
Totalt 23 Felthurtig tid: 18.21 pl.: 3 Finale felthurtig tid: pl.:
Premie Total plassering
24 Lars A. Nymo 4 Gisund 18.57 0 [+]
Totalt 24 Felthurtig tid: 18.57 pl.: 6 Finale felthurtig tid: pl.:
Premie Total plassering
25 Ingolf Mortensen V55 Lakselvdal 18.78 0 [+]
Totalt 25 Felthurtig tid: 18.78 pl.: 3 Finale felthurtig tid: pl.:
Premie Total plassering
26 Harald Gåre V73 Storsteinnes 19.87 0 [+]
Totalt 26 Felthurtig tid: 19.87 pl.: 2 Finale felthurtig tid: pl.:
Premie Total plassering
27 Arnt Eliassen 2 Lakselvdal 20.17 0 [+]
Totalt 27 Felthurtig tid: 20.17 pl.: 4 Finale felthurtig tid: pl.:
Premie Total plassering
28 Bengt Johnsen V55 Målselv 20.70 0 [+]
Totalt 28 Felthurtig tid: 20.70 pl.: 4 Finale felthurtig tid: pl.:
Premie Total plassering
29 Eva Rubbås-Risvik 2 Øvre Målselv 26.66 0 [+]
Totalt 29 Felthurtig tid: 26.66 pl.: 5 Finale felthurtig tid: pl.:
Premie Total plassering
30 Sivert Adriansen Junior 16-17 år Nedre Nordreisa 99.99 0 [+]
Totalt 30 Felthurtig tid: 99.99 pl.: 7 Finale felthurtig tid: pl.:
Premie Total plassering