Hopp direkte til innhold

Hopp direkte til Søk

www.dfs.no
Det frivillige Skyttervesen
Forsvar, sport og god våpenkultur

Resultater for Gjemnesfelten

Tilbake til oversikten

Arrangør: Batnfjord Skytterlag Dato: 8. mars 2020

Presseliste: Last ned

Plass Skytter Klasse Skytterlag Hoved (pl.) Finale (pl.) Tot (pl.) Medalje Premie
1 Gunnar Øyen V55 Aspøy og Straumsnes 30/12 30/12 254 [+]
Total plassering 1 Innledende 30/12 pl.: 1 premie: 254
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 30/12 pl.: premie:
2 Bjørn Snekvik V55 Bæverdalen 29/15 29/15 182 [+]
Total plassering 2 Innledende 29/15 pl.: 2 premie: 182
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 29/15 pl.: premie:
3 Frode Standal 5 Kleive 29/14 29/14 248 [+]
Total plassering 3 Innledende 29/14 pl.: 1 premie: 248
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 29/14 pl.: premie:
4 Jorun Snekvik 5 Surnadal 29/12 29/12 187 [+]
Total plassering 4 Innledende 29/12 pl.: 2 premie: 187
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 29/12 pl.: premie:
5 Håkon Brevik Eldre Junior 18-19 år Kristiansund 29/10 29/10 159 [+]
Total plassering 5 Innledende 29/10 pl.: 1 premie: 159
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 29/10 pl.: premie:
6 Kristian Jordahl 2 Batnfjord 28/14 28/14 302 [+]
Total plassering 6 Innledende 28/14 pl.: 1 premie: 302
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 28/14 pl.: premie:
7 Jørn Ole Skiri 5 Rauma 28/12 28/12 126 [+]
Total plassering 7 Innledende 28/12 pl.: 3 premie: 126
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 28/12 pl.: premie:
8 Kjell Arne Fjærli Eldre Junior 18-19 år Bæverdalen 28/12 28/12 91 [+]
Total plassering 8 Innledende 28/12 pl.: 2 premie: 91
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 28/12 pl.: premie:
9 Kjell Gujord V55 Kristiansund 28/9 28/9 124 [+]
Total plassering 9 Innledende 28/9 pl.: 3 premie: 124
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 28/9 pl.: premie:
10 Ole Kristian Fjærvoll 3 Kleive 27/16 27/16 325 [+]
Total plassering 10 Innledende 27/16 pl.: 1 premie: 325
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 27/16 pl.: premie:
11 Dick Brevik 5 Malmefjorden 27/13 27/13 0 [+]
Total plassering 11 Innledende 27/13 pl.: 4 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 27/13 pl.: premie:
12 Hans Nygård V55 Aureosen 27/11 27/11 0 [+]
Total plassering 12 Innledende 27/11 pl.: 4 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 27/11 pl.: premie:
13 Lars Myrset 5 Eidsvåg og Eidsøra 27/10 27/10 0 [+]
Total plassering 13 Innledende 27/10 pl.: 5 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 27/10 pl.: premie:
14 Knut Rakstang 2 Aspøy og Straumsnes 27/10 27/10 178 [+]
Total plassering 14 Innledende 27/10 pl.: 2 premie: 178
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 27/10 pl.: premie:
15 Torbjørn Husevåg 4 Reinsfjell 27/7 27/7 192 [+]
Total plassering 15 Innledende 27/7 pl.: 1 premie: 192
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 27/7 pl.: premie:
16 Odd Tyrhaug 4 Smøla 27/7 27/7 128 [+]
Total plassering 16 Innledende 27/7 pl.: 2 premie: 128
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 27/7 pl.: premie:
17 Torkil Hopmark 5 Smøla 26/10 26/10 0 [+]
Total plassering 17 Innledende 26/10 pl.: 6 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 26/10 pl.: premie:
18 Ida Høgset-Torvik 2 Batnfjord 26/7 26/7 0 [+]
Total plassering 18 Innledende 26/7 pl.: 3 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 26/7 pl.: premie:
19 Torleiv Sagstad V55 Nesjestranda & Skaala 26/7 26/7 0 [+]
Total plassering 19 Innledende 26/7 pl.: 5 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 26/7 pl.: premie:
20 Kirsti Rakstang 2 Aspøy og Straumsnes 26/7 26/7 0 [+]
Total plassering 20 Innledende 26/7 pl.: 4 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 26/7 pl.: premie:
21 Viktor Lyster Berg Eldre Junior 18-19 år Nesjestranda & Skaala 24/6 24/6 0 [+]
Total plassering 21 Innledende 24/6 pl.: 3 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 24/6 pl.: premie:
22 Ulf Hendseth V55 Valsøyfjord 24/5 24/5 0 [+]
Total plassering 22 Innledende 24/5 pl.: 6 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 24/5 pl.: premie:
23 Alexander Høgset-Torvik 2 Reinsfjell 23/10 23/10 0 [+]
Total plassering 23 Innledende 23/10 pl.: 5 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 23/10 pl.: premie:
24 Olav Nogva V55 Eide og Naas 23/5 23/5 0 [+]
Total plassering 24 Innledende 23/5 pl.: 7 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 23/5 pl.: premie:
25 Kay Margido Sletnes 4 Reinsfjell 22/6 22/6 0 [+]
Total plassering 25 Innledende 22/6 pl.: 3 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 22/6 pl.: premie:
26 Simen Brattbakk Solbjør 3 Kleive 22/3 22/3 155 [+]
Total plassering 26 Innledende 22/3 pl.: 2 premie: 155
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 22/3 pl.: premie:
27 Frank Roger Berg 2 Nesjestranda & Skaala 21/6 21/6 0 [+]
Total plassering 27 Innledende 21/6 pl.: 6 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 21/6 pl.: premie:
28 Johannes Rabjerg Strand Eldre Junior 18-19 år Kvernes 20/7 20/7 0 [+]
Total plassering 28 Innledende 20/7 pl.: 4 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 20/7 pl.: premie:
29 Jon Sæterbø Eldre Junior 18-19 år Surnadal 20/7 20/7 0 [+]
Total plassering 29 Innledende 20/7 pl.: 5 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 20/7 pl.: premie:
30 Brage Skiri 5 Rauma 20/6 20/6 0 [+]
Total plassering 30 Innledende 20/6 pl.: 7 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 20/6 pl.: premie:
31 Mads Larsen Aspås 3 Batnfjord 20/3 20/3 0 [+]
Total plassering 31 Innledende 20/3 pl.: 3 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 20/3 pl.: premie:
32 Joar Bakken 4 Kvernes 20/3 20/3 0 [+]
Total plassering 32 Innledende 20/3 pl.: 4 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 20/3 pl.: premie:
33 Ingar Solberg 3 Sunndal 19/7 19/7 0 [+]
Total plassering 33 Innledende 19/7 pl.: 4 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 19/7 pl.: premie:
34 Gunda Marie Sagstad Tolaas 3 Nesjestranda & Skaala 18/4 18/4 0 [+]
Total plassering 34 Innledende 18/4 pl.: 5 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 18/4 pl.: premie:
35 Janne Frilund 3 Kleive 12/3 12/3 0 [+]
Total plassering 35 Innledende 12/3 pl.: 6 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 12/3 pl.: premie: