Hopp direkte til innhold

Hopp direkte til Søk

www.dfs.no
LS 2014 i Sandnes
Arrangør: Gann, Gjesdal og Klepp Skytterlag

Kontaktpersoner LS2014

Dato: 14. jul 2014

 

KONTAKTPERSONER LS2014

REV DATO: 16.07.2014

 

Funksjon

Navn

Telefon

E-mail

 

 

 

 

Formann Hovedkomite

Roald Bergsaker

90611207

roald.bergsaker@lyse.net

Nest formann hovedkomite

Trond Inge Rødland

91787882

tir@dds.no

Leder Økonomi

Svein Kaa Søyland

95279240

svein.soyland@gjr.no

Leder skyteteknisk

Trond Inge Rødland

91787882

tir@dds.no

Leder Admin

Georg Groven

91534821

georg.groven@lyse.net

Leder Marked

Edvard Vigesdal

41618961

edvard.vigesdal@lyse.net

Leder Innkvartering

Nils Seldal

93241700

nils.seldal@kleppnett.no

Leder Presse

Tor Åge Risnes

92817769

tor.age.risnes@klepp.kommune.no

Leder Trafikk

Nils Medås

95859700

nils.medaas@unitech.no

Leder Forpleining

Malene Kommedal

95728413

Malene.kommedal@lyse.net

Leder Bane

Geir Bødtker

90874011

postmaster@hommersak-vapen.no

Leder Finfelt

Johan Auestadd

90606338

joauestad@hotmail.com

Leder Grovfelt

Pål Aslak Idland

91591636

Paal.aslak@fjogstad-hus.no

Leder Salg

Espen Storhaug

920 94 834

espen_storhaug@hotmail.com

Leder IT

Jim Nybrott

48086597

jim.nybrott@lyse.net

Leder Kultur

Jørgen Sagevik

93481465

jorgen.sagevik@gmail.com

Leder Premie

Helge Sverre Strand

99531470

hsst@statoil.com

 

 

 

 

Sekretær

Harald Kommedal

97096425

annyk@online.no

Stevnekontor

Olav Skaathun

97562407

post@ls2014.no

Repr. HV08

Kjetil Sletten

41141383

ksletten@mil.no