Hopp direkte til innhold

Hopp direkte til Søk

www.dfs.no
Det frivillige Skyttervesen
Forsvar, sport og god våpenkultur

Norgestoppen - 100 på topp -

Her kan du få opp oversikter over de beste resultatene i landet, i samlag og i skytterlag. Oversikten gjelder kun de stevner som har importert res.

eller
Rank Skytter Skytterlag Stevne/Resultat Totalt *
1 Daniel Sørli Høland/bjørkelangen Skytterlag Jotunheimtreff 350 (26)
2 Esten Skårild Heim/Hemne Skytterlag TRIPPELSTEVNE HEIM / Hemnestevnet 2020 350 (20)
3 Rasmus Løberg Flå (Uttrøndelag) Skytterlag Lerumcup 2020 - Leikanger 350 (19)
4 Jeanette Hegg Duestad Sem Skytterlag Lerumcup 2020 - Sogndal 350 (18)
5 John Olav Ågotnes Sartor Skyttarlag Lagsmesterskap bane 2020 349 (25)
6 Bjarne Muri Oslo Østre Skytterlag Lerumcup 2020 - Aurland 349 (24)
6 Mette Strandlien Ringebu og Fåvang Skytterlag Trippelstevne Lonås 349 (24)
6 Jørgen Andersen Vemundvik Skytterlag Hårråmyrstevnet 349 (24)
9 Simon Kolstad Claussen Høland/bjørkelangen Skytterlag VÅPENSMIA-CUP Kongestevnet 349 (23)
9 Kim-André Aannestad Lund Jondalen Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN 349 (23)
9 Tor Arnfinn Homme Kristiansand og Omegn Skytterlag Hjemme-LS 349 (23)
12 Jan Kåre Moland Drangedal Skytterlag VÅPENSMIA-CUP Kongestevnet 349 (22)
12 Hans Kristian Wear Styrvoll Skytterlag Tørdalstevnet 2020 349 (22)
14 Aleksander Bech Lund Båstad Skytterlag Trippelstevne Fåset 349 (21)
14 Tony Rubbås Jacobsen Målselv Skytterlag Hjemme-LS Målselv 349 (21)
14 Roger Nilsen Tynset Skytterlag Trippelstevne Lonås 349 (21)
14 Lise Margrethe Rinde Åsane/Hordvik Skyttarlag Lerumcup 2020 - Leikanger 349 (21)
18 Vegard Solhaug Aurland Skyttarlag Fjøssystemer-CUPEN 349 (20)
18 Thomas Bråthen Høland/bjørkelangen Skytterlag Sommerstevnet Skiptvet 349 (20)
18 Terje Nisja Sunndal Skytterlag Trippelstevne Lonås 349 (20)
21 Line Rødland Klepp Skytterlag Åpent stevne Bremnes 349 (19)
22 Johanna Reksten Nordbygda og Rand Skyttarlag VÅPENSMIA-CUP Bustenskjoldstevnet 349 (17)
23 Katrine Aannestad Lund Jondalen Skytterlag HALLINGDALSHELGA-Hallingstevnet 349 (16)
23 Thomas Krågtorp Råde Skytterlag VÅPENSMIA CUP-Torpastevnet 349 (16)
25 Thomas Baar Tynset Skytterlag Lerumcup 2020 - Sogndal 349 (15)
26 Ingrid Marie Håkenåsen Lillehammer Skytterlag Koronaforsinket Frigjøringsstevne 349 (14)
26 Mette Elisabeth Finnestad Søgne Skytterlag Høststevnet Såner 349 (14)
28 Trond Bergan Jondalen Skytterlag Rådestevnet 2020 349 (11)
29 Tor Gaute Jøingsli Lom og Skjåk Skytterlag Loddoeng-stevnet 348 (27)
30 Åse Marit Myrvang Høland/bjørkelangen Skytterlag Høststevnet Aas 348 (24)
30 Anne Ingeborg Sogn Øiom Randsfjord Skytterlag Trippelstevne Lonås 348 (24)
32 Arnt Erik Aune Bodø Østre Skytterlag Bjøllånesstevnet 348 (21)
33 Ole Magnus Bakken Løiten Skytterlag VÅPENSMIA CUP- Fløyterstevnet 348 (20)
34 Tor Harald Lund Søgne Skytterlag Kleppstevnet 348 (19)
35 Olve Grønås Birkeland Haugesund og Sveio Skyttarlag 1. Mai-stemna Jondal 348 (18)
35 Trond Inge Rødland Klepp Skytterlag Gjesdalstevnet 348 (18)
35 Olav Fuglestad Time Skytterlag Gjesdalstevnet 348 (18)
38 Nils Thomas Valand Aurland Skyttarlag Eidsberg stevne 2020 348 (17)
38 Daniel Jøndal Listou Nittedal Skytterlag Hjemme-LS 348 (17)
38 Gøran Helgesen Saltdal Skytterlag Åpningsstevnet 348 (17)
41 Bent Ove Bredal Løvåsen Trysil Skytterlag Trippelstevne Fåset 348 (15)
42 Rune Albjerk Jondalen Skytterlag Lerumcup 2020 - Knipenborg 348 (14)
42 Halvor Thrane Svendsen Rælingen Skytterlag Kretsmesterskap krets 2 348 (14)
44 Eline Lillegård Hjelmen Skytterlag Hjemme-LS Hjelmen 348 (11)
45 Liv Sollesnes Jondal Skyttarlag Samlagsstemna Bane Hardanger & Voss 348 (8)
46 Runar Tveito Lunde Skytterlag Sannidalstevnet 2020 348 (0)
47 Odd Arne Brekne Lyngdal Skytterlag Lerumcup 2020 - Knipenborg 347 (24)
48 Irene Knudsen Bøe Sandar og Sandefjord Skytterlag Drangedalstevnet 2020 347 (22)
49 Tore Rødland Klepp Skytterlag Lerumcup 2020 - Aurland 347 (21)
49 Sindre Nordvik Løiten Skytterlag Lerumcup 2020 - Sogndal 347 (21)
51 Geir Atle Metveit Imenes Skytterlag Aust-AgderCup Finale/ Org.med 347 (20)
51 Linn Christine Vatland Time Skytterlag Hafrsfjordstevnet 347 (20)
53 Gunnar Halbjørhus Hemsedal Skytterlag HALLINGDALSHELGA -Hallingskarvet stevnet 347 (19)
53 Magnus Bjerke Høland/bjørkelangen Skytterlag Lerumcup 2020 - Aurland 347 (19)
53 Ingrid Finnestad Skjeberg Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN 347 (19)
53 Tom Marius Gjertsen Kalvik Trondenes Skytterlag Draugenstevnet 347 (19)
57 Jørand Aas Lunde Skytterlag Lerumcup 2020 - Sogndal 347 (18)
57 Mats Aadland Flatås Stord Skytterlag Heime-LS Stord Skyttarlag 347 (18)
59 Anders Walde Mikkelson Stord Skytterlag Lerumcup 2020 - Knipenborg 347 (17)
59 Kristian Westum Tynset Skytterlag Trippelstevne Tynset 347 (17)
61 Vanja Eirin Ramstad Degernes Skytterlag Rådestevnet 2020 347 (16)
61 Andreas Vigemyr Heddeland og Breland Skytterlag Marnarringen 347 (16)
61 Kristian Frøysadal Hauge Sunnylven Skyttarlag Samlagsstevne Sunnmør 347 (16)
61 Arnfinn Bakkevoll Søgne Skytterlag 4. æresprisstevne 347 (16)
65 Hans Bakken Nordre Skage Skytterlag Høststevne på Kolvereid 347 (15)
65 Arne Engevik Stord Skytterlag 1. Mai-stemna Jondal 347 (15)
65 Bengt Bratland Trondenes Skytterlag Coronatreffen 2020 347 (15)
68 Roy Lund Blaker Skytterlag Rælingsstevnet 347 (14)
68 Roar Kongsjorden Rollag og Veggli Skytterlag Lerumcup 2020 - Leikanger 347 (14)
68 Tor-Arne Solbakken Rygge Skytterlag Hjemme-LS 347 (14)
68 Karen Snekvik Surnadal Skytterlag TRIPPELSTEVNE HEIM--Halsa stevnet 347 (14)
72 Ingeborg Rosøy Heim/Hemne Skytterlag TRIPPELSTEVNE HEIM--Halsa stevnet 347 (13)
73 Lars David jr Øvrum Nannestad Skytterlag VÅPENSMIA CUP-Torpastevnet 347 (11)
74 Anders Warlo Totland Nes og Bromma Skytterlag Samlagstevne bane 347 (7)
75 Ole Kristian Bryhn Røyken og Hurum Skytterlag Skytternes Mestermøte 347 (5)
76 Simon Sørgård Sørfjord og Omegn Skytterlag Vårmønstring 347 (3)
77 Bertel Oddne Mjellem Hyen Skyttarlag Lerumcup 2020 - Aurland 346 (26)
78 Terese Maristad Høland/bjørkelangen Skytterlag Trippelstevne Lonås 346 (22)
78 Sindre Grønås Våler Skytterlag Sommerstevnet 346 (22)
80 Tore Byberg Rissa Skytterlag Tormod Haltstrands Minnestevne 346 (21)
80 Klara Taugl Søndre Odalen Skytterlag Grensestevnet 2020 346 (21)
82 Amund Haugstulen Dovre og Dovreskog Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN 346 (20)
82 Ronja Hammervold Eidsvåg og Eidsøra Skytterlag Skarphedinstevnet 2020 346 (20)
82 Trine Ramsvik Stette Engesetdal/Skodje Skyttarlag Jonsok stevne 2020 346 (20)
82 Bjørn Lieng Hallingskarvet Skytterlag Hjemme-LS Hallingskarvet 346 (20)
82 Dag Lien Løiten Skytterlag Lerumcup 2020 - Aurland 346 (20)
82 Endre Hagelund Oslo Østre Skytterlag August-stevne Aas 346 (20)
82 Giske Bach Ørmen Råde Skytterlag Rådestevnet 2020 346 (20)
89 Anette Thingbø Sundnes Balestrand Skyttarlag Lerumcup 2020 - Aurland 346 (19)
89 Helene Johansen Vikøren Farnes Skyttarlag Lerumcup 2020 - Hafslo 346 (19)
89 Ole Kristian Ågotnes Sartor Skyttarlag Hjemme LS 346 (19)
92 Roar Sandås Enebakk Skytterlag Rådestevnet 2020 346 (18)
92 Ole Arild Aa Hyen Skyttarlag HYLLESTADSTEMNET 2020 346 (18)
92 Jan-Eivind Skjæret Jordet og Tenaasen Skytterlag VÅPENSMIA-CUP Kongestevnet 346 (18)
92 Frode Standal Kleive Skytterlag Det Nordenfjeldske Skytterstevne 346 (18)
92 Arild Røyseth Os Skyttarlag Lerumcup 2020 - Aurland 346 (18)
92 Otte Hårstad Rennebu Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN 346 (18)
92 Anton Rudland Ringebu og Fåvang Skytterlag Lerumcup 2020 - Leikanger 346 (18)
92 Ivar Fivelstad Sunnylven Skyttarlag VÅPENSMIA CUP-Torpastevnet 346 (18)
100 Dag Skår Hardanger Skyttarlag HALLINGDALSHELGA Heimsilstevnet 346 (17)
100 Ola Tore Dokken Nordre Land Skytterlag Hjemme-LS 346 (17)
100 Morten Støen Randsfjord Skytterlag Trippelstevne Lonås 346 (17)
103 Jakob Nørbech Aspøy og Straumsnes Skytterlag Hjemme LS Aspøy og Straumsnes 346 (16)
103 Ole Martin Halvorsen Bergen Skytterlag HALLINGDALSHELGA - Brommastevnet 2020 346 (16)
103 Guro Øie Bævre Bæverdalen Skytterlag TRIPPELSTEVNE HEIM / Magne Strands Minnestevne 2020 346 (16)
103 Elisabeth Steinfeld Leganger Holsen Skyttarlag Lerumcup 2020 - Leikanger 346 (16)
103 Odd Sverre Håkenstad Lesja Skytterlag Midtukestevne 100m og 200m 346 (16)
103 Lars Elling Haugsvær Oppedal/Brekke Skyttarlag HYLLESTADSTEMNET 2020 346 (16)
103 Marianne Berger Oslo Østre Skytterlag Hjemme LS Oslo 346 (16)
103 Pål Øyvind Ørmen Råde Skytterlag Ryggestevnet 2020 346 (16)
103 Marte Bjerkaas Nisja Sunndal Skytterlag Elitestevnet 346 (16)
112 Lars Kristian Solheim Vegårshei Skytterlag Lerumcup 2020 - Leikanger 346 (15)
113 Helge Norberg Oslo Østre Skytterlag Trippelstevne Lonås 346 (14)
113 Sondre Ravnanger Oslo Østre Skytterlag Høsttreffen 2020 346 (14)
113 Arne Fossmo Ringebu og Fåvang Skytterlag Midtukestevne 100m og 200m 346 (14)
113 Inge Hvitås Sauherad Skytterlag Lerumcup 2020 - Hafslo 346 (14)
113 Sander Hustad Engevik Stord Skytterlag VÅPENSMIA-CUP Kongestevnet 346 (14)
118 Roger Nesheim Eidsbygda Skyttarlag Hjemme-LS 346 (13)
118 Kjetil jr. Igland Imenes Skytterlag HALLINGDALSHELGA - Brommastevnet 2020 346 (13)
120 Martin Strypet Alvdal Skytterlag Antibac-Karusell 346 (12)
120 Reidun Kristin Knapstad Florø Skytterlag Lerumcup 2020 - Knipenborg 346 (12)
120 Tommy Johansen Høland/bjørkelangen Skytterlag VÅPENSMIA CUP-Torpastevnet 346 (12)
123 Svend Karlsen Askim Skytterlag Sommerstevnet Skiptvet 346 (11)
124 Arild Brodahl Hallingskarvet Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN 346 (10)
125 Trine Flotve Hardanger Skyttarlag Samlagsstemna Bane Hardanger & Voss 346 (8)
125 Mona Isene Rennebu Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN 346 (8)
127 Anders Kruhaug Bjerkvik Skytterlag SM bane 346 (4)
127 Roger Størseth Lånke Skytterlag Samlagsstevnet 346 (4)
129 Kjetil Skår Hardanger Skyttarlag Åpent stevne Bremnes 345 (22)
129 Torgeir Pleym Iversen Haugesund og Sveio Skyttarlag Stordstemnet Bane 2020 345 (22)
131 Tormod Bjørnødegård Gjøvik og Brusveen Skytterlag ØYSTER SLIDRE STEVNE 345 (21)
131 Sverre Brovoll Oslo Østre Skytterlag Lerumcup 2020 - Sogndal 345 (21)
133 Anders Andfjell Rakvaag Bjøllånes Skytterlag Hjemme-LS 345 (20)
133 Ole Erik Thoresen Hommelvik Skytterlag Trippelstevne Fåset 345 (20)
135 Ivar Skaar Pedersen Langevåg Skyttarlag Hjemme-LS 345 (19)
135 June Emilie Åsenden Vinstra Skytterlag HALLINGDALSHELGA -Hallingskarvet stevnet 345 (19)
137 Anders Haugen Lom og Skjåk Skytterlag Trippelstevne Nora 345 (18)
137 Marianne Stigen Rælingen Skytterlag Hjemme-LS 345 (18)
137 Anders Hunstad Sigdal Skytterlag Høststevnet Aas 345 (18)
140 Ingrid Jensløkken Blaker Skytterlag KM bane, Krets 1 Akershus 345 (17)
140 Anita Lystad Hovdebygda og Ørsta Skyttarlag Malmefjordens 125-årsstevne. 345 (17)
140 Liv Sollesnes Jondal Skyttarlag 1. Mai-stemna Hardanger 345 (17)
140 Lars David Øvrum Nannestad Skytterlag Høsttreffen 2020 345 (17)
140 Ivar Rinde Riflen/Skoger Skytterlag Hjemme LS - Drammen Skyttersamlag 345 (17)
140 Glenn Tore S. Gaustad Trøgstad Skytterlag Ryggestevnet 2020 345 (17)
140 Bjørner Kolrud Østre Gausdal Skytterlag Trippelstevne Fåset 345 (17)
147 Lars Jødahl Blaker Skytterlag Raumnesstevne 345 (16)
147 Runar Tobiassen Bodø Østre Skytterlag HALLINGDALSHELGA - Brommastevnet 2020 345 (16)
147 Roger Hals Fosna Skytterlag TRIPPELSTEVNE HEIM / Magne Strands Minnestevne 2020 345 (16)
147 Vidar Offigstad Løiten Skytterlag Fjøssystemer-cupen 345 (16)
147 Jon Fjellheim Valbø Sannidal Skytterlag VÅPENSMIA-CUP Kongestevnet 345 (16)
147 Jorun Snekvik Surnadal Skytterlag Årvågsfjordstevnet bane 2020 345 (16)
147 Andreas Finnestad Lund Søgne Skytterlag 2. Æresprisstevne 345 (16)
147 Simen Finstad Såner Skytterlag Samlagsstevnet Follo 2020 345 (16)
155 Ruben Myrset Nordskogbygda Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN 345 (15)
155 Anita Bjørkedal Sartor Skyttarlag Lerumcup 2020 - Leikanger 345 (15)
157 Jan Erik Aasheim Bodø Østre Skytterlag HALLINGDALSHELGA - Brommastevnet 2020 345 (14)
157 Arild Einar Steinsnes Haugesund og Sveio Skyttarlag Hjemme-LS 345 (14)
157 Ole Bjarne Hovland Knipenborg Skyttarlag Lerumcup 2020 - Knipenborg 345 (14)
157 Espen Berg-Knutsen Nordstrand Skytterlag Hjemme LS Oslo 345 (14)
157 Martin N. Voss Stavanger Skytterlag HALLINGDALSHELGA -Hallingskarvet stevnet 345 (14)
157 Jørn Arve Vedhugnes Tana Skytterlag Hjemme LS 345 (14)
163 Per Ove Røkke Bodø Østre Skytterlag Åpent stevne - AN1 345 (13)
163 Ingeborg Lundby Løiten Skytterlag Samlagsmesterskap bane 345 (13)
163 Jenny Tovseth Vatne Nordstrand Skytterlag Lerumcup 2020 - Sogndal 345 (13)
163 Jan Håkon Jørgensen Rygge Skytterlag Kretsstevne 345 (13)
163 Jan Ole Seim Seim Skyttarlag Lerumcup 2020 - Sogndal 345 (13)
163 Erland Ødegård Tingelstad Skytterlag Fjøssystemer-cupen 345 (13)
163 Sveinung Eide Hansen Torsnes Skytterlag Hjemme-LS 345 (13)
170 Kjell Strand Hovland Klepp Skytterlag Lerumcup 2020 - Aurland 345 (12)
170 Sigve Chrisander Iversen Oslo Østre Skytterlag Høsttreffen 2020 345 (12)
170 Kjell Johansen Trondhjems Skytterlag Furumostevnet 345 (12)
173 Kim Andre Korsmo Bodø Østre Skytterlag Åpent stevne - AN1 345 (11)
173 Gunhild Helstad Øvre Rendal Skytterlag Fjøssystemer-cupen 345 (11)
173 Petter B. Slevigen Øymark Skytterlag Sommerstevnet Skiptvet 345 (11)
176 Erlend Burø Sæther Andenes Skytterlag Midtsommerstevnet 345 (9)
176 Nils Kåre Midtflå Oslo Østre Skytterlag Hjemme LS Oslo 345 (9)
176 Steinar Holtan Bøe Sandar og Sandefjord Skytterlag Samlagstevne bane Vestfold 345 (9)
179 Lars Bugge Oslo Østre Skytterlag VÅPENSMIA-CUP Kongestevnet 345 (8)
180 Kai Egil Berntsen Froland Skytterlag Agderstevnet 345 (7)
180 May Elin Frøyland Lyngdal Skytterlag Hjemme-LS Lyngdal 345 (7)
182 Marius Hagfors Austerbygda Skytterlag Samlagsstevnet bane 345 (6)
183 Daniel Tveiten Haig Nordstrand Skytterlag Samlagsstevnet Oslo 345 (5)
184 Erland Haugen Røros Skytterlag Samlagstevnet Bane Nord-østerdal 345 (4)
185 Anita Jære Rennebu Skytterlag Samlagsstevnet Bane Gauldal 345 (2)
186 Harald Brekke Hardanger Skyttarlag Lerumcup 2020 - Sogndal 344 (21)
187 Jon-Hermann Hegg Hegg Skyttarlag Lerumcup 2020 - Aurland 344 (20)
187 Amalie Evensen Os Skyttarlag Åpent Ungdomsstevne Fana 344 (20)
189 Sander Nesbø Sælensminde Bergen Skytterlag HALLINGDALSHELGA Heimsilstevnet 344 (19)
189 Sigmund Haugen Kjosaas Dale (Sunnfjord) Skyttarlag Dalestemnet 2020 344 (19)
189 Emil Johansen Nygårdseter Kongsvinger og Omegn Skytterlag Midtukestevne 100m og 200m 344 (19)
189 Lise Grønhovd Sigdal Skytterlag HJEMME-LS 2020 344 (19)
189 Bjørn Roar Hagavold Stjernen Skytterlag Lerumcup 2020 - Aurland 344 (19)
189 Jostein Kjernli Østre Gausdal Skytterlag Fjøssystemer-cupen 344 (19)
195 Andreas Tuveng Dalsbygda Skytterlag Trippelstevne Lonås 344 (18)
195 Tobias Lillekvelland Nordstrand Skytterlag Hjemme LS Oslo 344 (18)
195 Øyvind Haugen Urskog Skytterlag Hjemme-LS 2020 344 (18)
195 Kenneth Rakkestad Vennesla Skytterlag Hjemme-LS 344 (18)
199 Chris-Andrè B. Fauske Hardanger Skyttarlag Lerumcup 2020 - Leikanger 344 (17)
199 Åsne Skår Hardanger Skyttarlag Stordstemnet Bane 2020 344 (17)
199 Bernt Tore Inderøy Hyllestad Skyttarlag HYLLESTADSTEMNET 2020 344 (17)
199 Arnhild Eiken Leikanger Skyttarlag Elitestevnet 344 (17)
199 Kai-Aleksander Kristiansen Lånke Skytterlag Hjemme LS 344 (17)
199 Kurt Eirik Bekkevold Sørum Skytterlag Grensestevnet 2020 344 (17)
199 John Arild Knapp Vestre Toten Skytterlag VÅPENSMIA CUP-Torpastevnet 344 (17)
199 Knut Einar Rubbås Øvre Målselv Skytterlag Midtsommerstevnet 2020 344 (17)
207 Ove Sunde Dale (Sunnfjord) Skyttarlag Hyenstemnet 2020 344 (16)
207 Matheas Amb Lismarken Skytterlag Samlagsmesterskap bane 344 (16)
207 Aleksander Trøa Olsen Stordalen Skytterlag Budalsstevnet 344 (16)
207 Bjørnar Rasmussen Aurdal Sykkylven Skyttarlag Jotunheimtreff, Dovre 344 (16)
207 Roger Ottosen Viken (opland) Skytterlag Samlagsmesterskap Bane 2020 344 (16)
207 Svein Magne Stokkevåg Vindafjord Skytterlag 1. Mai-stemna Jondal 344 (16)
213 Arne Birkeland Haugesund og Sveio Skyttarlag Hjemme-LS 344 (15)
213 Vidar Gaarder Rollag og Veggli Skytterlag HALLINGDALSHELGA-Hallingstevnet 344 (15)
213 Vidar Nottveit Seim Skyttarlag Hjemme-LS 344 (15)
213 Thomas Sørfjord Sørfjord og Omegn Skytterlag Røsvikstevnet 2020 344 (15)
217 Jenny Stene Haga Skytterlag Jotunheimtreff 344 (14)
217 Helene Storenes Imenes Skytterlag 4. æresprisstevne 344 (14)
217 Martin N. Voss Kongsvinger og Omegn Skytterlag Lerumcup 2020 - Aurland 344 (14)
217 Sigve Chrisander Iversen Storfjord Skytterlag VÅPENSMIA CUP-Torpastevnet 344 (14)
217 Anders Kolrud Østre Gausdal Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN 344 (14)
217 Kristian Andersen Øvre Ogndal Skytterlag Hårråmyrstevnet 344 (14)
223 Lars Emil Haugen Stordalen Skytterlag Hjemme-LS inkl. Meråkermesterskap bane 344 (13)
224 Odd Ivar Pedersen Lang-Ree Elverum Skytterlag Samlagsmesterskap Østerdal 344 (12)
224 Frode Kristensen Herdla Skyttarlag Lerumcup 2020 - Sogndal 344 (12)
224 Øyvind Nitteberg Høland/bjørkelangen Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN 344 (12)
224 Bernt-Olav Tømmermo Notodden Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN 344 (12)
228 Arve Halsteinslid Haugen Skyttarlag Jotunheimtreff 344 (11)
228 Steinar Skoland Lyngdal Skytterlag 2. Æresprisstevne 344 (11)
228 Helge Roar Åndal Malmefjorden Skytterlag Hustadvikamesterskap 2020 344 (11)
228 Aleksander Taanevig Mandal Skytterlag Marnarringen 344 (11)
228 Ingar Waag Surnadal Skytterlag Samlagsstevne Nordmør 344 (11)
228 Njål Stian Børdal Åsane/Hordvik Skyttarlag Lerumcup 2020 - Leikanger 344 (11)
234 Kristian Haugsdal Asheim Oppedal/Brekke Skyttarlag Lerumcup 2020 - Knipenborg 344 (10)
235 Hege Kristin Aune Jørgensen Beiarn Skytterlag Samlagstevne Bane 344 (7)
236 Ole Jo Brembu Høylandet Skytterlag Samlags-stevnet 344 (6)
237 Maria Engen Skogly Jondalen Skytterlag Samlagstevne Numedal 344 (4)
238 Daniel Dretvik Leksvik Skytterlag Samlagsstevnet bane Inntrøndelag 344 (3)
239 Alvilde Røiseland Lie Holum Skytterlag Agderstevnet 344 (2)
240 Fredrik Ås Orerød Froland Skytterlag Hjemme-LS 344 (0)
241 Einar Johansen Time Skytterlag Hjemme LS 343 (21)
242 Ørjan Svartisdal Karlsen Røvassdalen Skytterlag Kanonhelga 343 (19)
242 Kim Johan Vemmelvik Søgne Skytterlag 3. Æresprisstevne 343 (19)
242 Erlend Seilen Åsane/Hordvik Skyttarlag HJEMME-LS 343 (19)
245 Taran Cecilie Bjørnsen Drangedal Skytterlag Drangedalstevnet 2020 343 (18)
245 Øyvind Bjerklund Holla Skytterlag Mælumstevnet 2020 343 (18)
247 Even Gultvedt Aas Skytterlag August-stevne Aas 343 (17)
247 Kjell Aarskog Blaker Skytterlag Trippelstevne Fåset 343 (17)
247 Per Kåre Lyngen Flå (Uttrøndelag) Skytterlag Åpent stevne Rennebu 343 (17)
247 Nils Tormod Mælen Lonås Skytterlag Trippelstevne Lonås 343 (17)
247 Dag Rasmussen Nordstrand Skytterlag Lerumcup 2020 - Sogndal 343 (17)
247 Engebret M. Mjøseng Sigdal Skytterlag HJEMME-LS 2020 343 (17)
247 Runar A. Sørensen Spydeberg Skytterlag Rådestevnet 2020 343 (17)
254 Vidar Auve Hallingskarvet Skytterlag Lerumcup 2020 - Sogndal 343 (16)
254 Dick Brevik Malmefjorden Skytterlag Heime LS 343 (16)
254 Klaus-Arne Olsen Målselv Skytterlag Midtsommerstevnet 2020 343 (16)
254 Tor Jarle Nystuen Nøtterø Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN 343 (16)
254 Geir-Wiggo Dale Os Skyttarlag Hjemme LS 343 (16)
254 Milda Haugen Røros Skytterlag HALLINGDALSHELGA - Brommastevnet 2020 343 (16)
254 Raymond Eliassen Saltdal Skytterlag Hjemme LS 343 (16)
254 Ben Magne Stokland Stadlandet Skyttarlag Hjemme-LS 343 (16)
254 Oda Andreassen Berg Sørskogbygda Skytterlag VÅPENSMIA CUP- Fløyterstevnet 343 (16)
263 Audun Fiskum Harran Skytterlag Sommer-stevnet 343 (15)
263 Kjell Arild Kleivkås Kristiansand og Omegn Skytterlag Ryggestevnet 2020 343 (15)
263 Halvor Kongsjorden Rollag og Veggli Skytterlag 4. runde Lp Cup Numedal 343 (15)
263 Kine Otnes Haugen Valsøyfjord Skytterlag Årvågsfjordstevnet bane 2020 343 (15)
267 Svein Erik Halvorsen Bergen Skytterlag Intern serie 343 (14)
267 Tommy Opdalshei Dunderlandsdalen Skytterlag Loddoeng-stevnet 343 (14)
267 Trond Petter Lystad Hovdebygda og Ørsta Skyttarlag Hjemme-LS Ørsta 343 (14)
267 Sverre M Frøshaug Løiten Skytterlag Samlagsmesterskap bane 343 (14)
267 Sindre Olafsen Nittedal Skytterlag VÅPENSMIA-CUP Bustenskjoldstevnet 343 (14)
267 Kai Tore Schjørlien Nordre Land Skytterlag Trippelstevne Lonås 343 (14)
267 Bjørnar Holsetstuen Opdal og Midtbygden Skytterlag Ole A. Solbergs Minnestevne 343 (14)
267 Miriam Jeanette Bjerklund Rygge Skytterlag Kretsstevne 343 (14)
267 Kjell Oddvar Frøysa Sunnylven Skyttarlag Hytteholstemnet PEAB K.Nordang 343 (14)
267 Hans Andre Tandberg Søndre Modum Skytterlag Snarumspokalen 343 (14)
277 Ingeborg Aune Jørgensen Beiarn Skytterlag Åpent stevne 343 (13)
277 Ingvill Tobiassen Bodø Østre Skytterlag Det Nordenfjeldske Skytterstevne 343 (13)
277 Anders Edvin Gusdal Imenes Skytterlag 1. Æresprisstevne 343 (13)
277 Geir Omslandseter Porsgrunds Skytterlag Fjøssystemer-cupen 343 (13)
277 Øystein Færøvik Solund Skyttarlag Lerumcup 2020 - Leikanger 343 (13)
277 Vegard K. Govasli Øvre Velfjord Skytterlag Hjemme-LS 343 (13)
283 Regine Langbakk Gjerpen Skytterlag HALLINGDALSHELGA - Brommastevnet 2020 343 (12)
283 Håkon Sørli Høland/bjørkelangen Skytterlag Hjemme LS 343 (12)
283 Svein Kåre Furre Leikanger Skyttarlag Hyenstemnet 2020 343 (12)
283 Gudbrand Mo Lom og Skjåk Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN 343 (12)
283 Jostein Lassen Stavanger Skytterlag Gjesdalstevnet 343 (12)
283 Håvard Sørheim Stord Skytterlag Lerumcup 2020 - Hafslo 343 (12)
283 Amund Ødegård Tingelstad Skytterlag VÅPENSMIA CUP-Torpastevnet 343 (12)
283 Hans Framstad Skaare Tingelstad Skytterlag Hjemme LS 343 (12)
283 Hans Petter Nyengen Trøgstad Skytterlag VÅPENSMIA CUP- Fløyterstevnet 343 (12)
283 Einar Grue Tynset Skytterlag Trippelstevne Lonås 343 (12)
283 Vebjørn Trøan Lillebo Tynset Skytterlag Trippelstevne Nora 343 (12)
294 Paal Johansen Byneset Skytterlag Hjemme-LS Byneset 343 (11)
294 Brynjar Grønås Birkeland Haugesund og Sveio Skyttarlag Lerumcup 2020 - Aurland 343 (11)
294 Grete Ernstsen Saltdal Skytterlag Åpent stevne - AN 4 343 (11)
294 Jan Roger Hoff Viksdalen Skyttarlag Lerumcup 2020 - Sogndal 343 (11)
298 Vegard Ysland Bodø Østre Skytterlag Valnesfjordstevnet - AN 2 343 (10)
298 Kjell Oddbjørn Stensæter Gol og Ødegården Skyttarlag ØYSTER SLIDRE STEVNE 343 (10)
298 Helge Anshushaug Soknedal Skytterlag Trippelstevne Lonås 343 (10)
298 Olav Noralf Stensås Soknedal Skytterlag Hjemme-LS 2020 343 (10)
298 Finn Atle Oldeide Sykkylven Skyttarlag Samlagsstevne Sunnmør 343 (10)
303 Marte Heen Eidsberg Skytterlag Eidsberg stevne 2020 343 (9)
304 Lars Bakkejord-Johnsen Bø (Vesterålen) Skytterlag Samlagsstevne Vesterålen 343 (6)
304 Kjell Ivar Brustad Eidskog Skytterlag Grensestevnet 2020 343 (6)
306 Idar Wergeland Lindås Skyttarlag Samlagsstevnet - Hordaland 343 (4)
307 John Olav Solaas Trondenes Skytterlag Draugenstevnet 342 (19)
308 Hans Solbrekken Ruud Etnedal Skyttarlag VÅPENSMIA-CUP Bustenskjoldstevnet 342 (18)
308 Rune Vandevjen Olsen Nord-Odal Skytterlag Grensestevnet 2020 342 (18)
308 Brage Skiri Rauma Skytterlag Midsundstevne 2020 - 125 års jubileum og baneåpning 342 (18)
308 Eivind Lien Ølen Skytterlag HALLINGDALSHELGA - Brommastevnet 2020 342 (18)
308 Øyvind Lønning Åsane/Hordvik Skyttarlag Lerumcup 2020 - Leikanger 342 (18)
313 Gisle Isene Førde Skyttarlag Samlagsstevne Bane 342 (17)
313 Øystein Matre Haugesund og Sveio Skyttarlag HALLINGDALSHELGA-Hallingstevnet 342 (17)
313 Fredrik Fulsaas Holmestrand og Omegn Skytterlag Hjemme-LS Holmestrand 342 (17)
313 Einar Brandskognes Kvæfjord Skytterlag Draugenstevnet 342 (17)
317 Ørjan Aven Førde Skyttarlag Jotunheimtreff 342 (16)
317 Lars Klemet Strand Høland/bjørkelangen Skytterlag Høststevnet Såner 342 (16)
317 Arve Sevland Karmøy Skytterlag HALLINGDALSHELGA - Brommastevnet 2020 342 (16)
317 Odd Arne Samdal Nittedal Skytterlag Åpent banestevne Lismarken 342 (16)
317 Tore Fulsaas Rollag og Veggli Skytterlag Lerumcup 2020 - Hafslo 342 (16)
317 Heine Nes Stord Skytterlag Lerumcup 2020 - Knipenborg 342 (16)
317 Sven Inge Ødegård Time Skytterlag Timestevnet 342 (16)
324 Ketil Næss Fredrikstad Skytterlag Kretsstevne 342 (15)
324 Ida Haugstad Stake Gol og Ødegården Skyttarlag HALLINGDALSHELGA Heimsilstevnet 342 (15)
324 Odd Arild Stava Karmøy Skytterlag Kleppstevnet 342 (15)
324 Knut Olav Olsen Skarpskytten Skytterlag Lerumcup 2020 - Aurland 342 (15)
324 Øyvind Solbrekken Flatla Tingelstad Skytterlag Hjemme LS 342 (15)
324 Britt Nesteby Tynset Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN 342 (15)
324 Ragnar Sollid Vingelen Skytterlag Trippelstevne Fåset 342 (15)
331 Kristoffer Tvedt Skråmestø Bergen Skytterlag Intern serie 342 (14)
331 Bjørnar Ulvik Frosta Skytterlag Rådalstevnet 342 (14)
331 Sondre Grønvoll Målselv Skytterlag Midtsommerstevnet 2020 342 (14)
331 Birger Meistad Orkla Skytterlag TRIPPELSTEVNE HEIM / Hemnestevnet 2020 342 (14)
331 Kåre Kvaløy Sauda Skytterlag Hjelmelandstevnet 342 (14)
331 Tommy Valstrand Snillfjord Skytterlag Trippelstevne Lonås 342 (14)
331 Tom Eirik Malin Tana Skytterlag Kleven jakt & fiskekarusellen 8 342 (14)
331 Adrian Aasegaard Tynset Skytterlag Trippestevne Dalsbygda 342 (14)
339 Anita Lundby Løiten Skytterlag Hjemme-LS_ Løiten skytterlag 342 (13)
339 Karl Johan Olsen Skarpskytten Skytterlag VÅPENSMIA CUP-Torpastevnet 342 (13)
339 Kari Mørck Ski Skytterlag August-stevne Aas 342 (13)
339 Dag Andre Hauge Sunnylven Skyttarlag Jotunheimtreff 342 (13)
339 Bjarte Langenes Åsane/Hordvik Skyttarlag HJEMME-LS 342 (13)
344 Are Hestetun Engesetdal/Skodje Skyttarlag Jonsok stevne 2020 342 (12)
344 Joakim Øye Hardanger Skyttarlag Fjøssystemer-CUPEN 342 (12)
344 Sveinung Kvamme Målselv Skytterlag Målselvtreffen 342 (12)
344 Morten Velo Ringerike Skytterlag ØYSTER SLIDRE STEVNE 342 (12)
344 Peder Bakken Singsås Skytterlag Skarphedinstevnet 2020 342 (12)
344 Frank Willy Lie Bråten Trysil Skytterlag Trippelstevne Tynset 342 (12)
344 Kai Tore Austad Tørdal Skytterlag Banestevne 2020 342 (12)
351 Martin Qværnstrøm Blaker Skytterlag Midtsommerstevnet 2020 342 (11)
351 Vebjørn Berg Blaker Skytterlag Eidsberg stevne 2020 342 (11)
351 Sigurd Opsahl Gjermshus Grue Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN 342 (11)
351 Ludvik André Sagstad Tolaas Nesjestranda & Skaala Skytterlag TRIPPELSTEVNE HEIM / Hemnestevnet 2020 342 (11)
351 Håkon Klubnes Såner Skytterlag Hjemme-LS Såner 342 (11)
351 Knut Haug Tolgen Skytterlag Hjemme-LS 342 (11)
357 Eirunn Ø Søyland Gjesdal Skytterlag Høststevnet Aas 342 (10)
357 Nils Holme Hyen Skyttarlag Lerumcup 2020 - Aurland 342 (10)
359 Jenny R. Lund Blaker Skytterlag Åpent banestevne Lismarken 342 (9)
359 Bjørnar Strand Bodø Østre Skytterlag Åpent stevne - AN1 342 (9)
359 Roar Saksvik Orkla Skytterlag TRIPPELSTEVNE HEIM / Magne Strands Minnestevne 2020 342 (9)
362 Jo Voldset Salthammer Vestnes Skytterlag TRIPPELSTEVNE HEIM / Magne Strands Minnestevne 2020 342 (8)
363 Tore Byberg Imenes Skytterlag Agderstevnet 342 (7)
363 Christer Klubnes Såner Skytterlag Hjemme-LS Såner 342 (7)
365 Tore Johansen Oslo Østre Skytterlag Samlagsstevnet Oslo 342 (4)
366 Ørjan Hansen Dunderlandsdalen Skytterlag Samlagsmesterskap bane 342 (3)
366 Trym Blegeberg Skibrek Jondalen Skytterlag Samlagstevne Numedal 342 (3)
368 Bjørnar Wikane Jondal Skyttarlag Lerumcup 2020 - Knipenborg 341 (18)
368 Ole-Anders Hagen Målselv Skytterlag PRESSESTEVNE 341 (18)
368 Even Gultvedt Trondhjems Skytterlag Elitestevnet 341 (18)
371 Terje Svarteberg Hallingskarvet Skytterlag HALLINGDALSHELGA -Hallingskarvet stevnet 341 (17)
371 Kenneth Stubstad Mandal Skytterlag Drangedalstevnet 2020 341 (17)
371 Lars Rasmus Sandvik Nordstrand Skytterlag Onsdagsserien I 341 (17)
371 Hilde Jægersborg Åsheim Skytterlag Hjemme-LS Åsheim 341 (17)
375 Hanne Skarpodde Blaker Skytterlag Rælingsstevnet 341 (16)
375 Kjetil Sundby Enebakk Skytterlag Høststevnet Aas 341 (16)
375 Monica Saxebøl Frogn og Drøbak Skytterlag Samlagsstevnet Follo 2020 341 (16)
375 Steffen H. Olsen Hovdebygda og Ørsta Skyttarlag Lerumcup 2020 - Sogndal 341 (16)
375 Rune Lysgård Fagerheim Smøla Skytterlag Skarphedinstevnet 2020 341 (16)
380 Ståle Takle Bardu Skytterlag Gjenåpningsstevnet 341 (15)
380 Sverre Vestvik Beitstad Skytterlag Hjemme LS 341 (15)
380 Per Johan Brekke Bjordal/søreide Skyttarlag Fjøssystemer-CUPEN 341 (15)
380 Øyvind Johannessen Fredrikstad Skytterlag Ryggestevnet 2020 341 (15)
380 Asbjørn Sevland Karmøy Skytterlag Lerumcup 2020 - Sogndal 341 (15)
380 Hanne Gussow Thoresen Ringerike Skytterlag HALLINGDALSHELGA - Brommastevnet 2020 341 (15)
380 Ståle Villumstad Spydeberg Skytterlag Høststevnet Aas 341 (15)
380 John Winterstø Stavanger Skytterlag Timestevnet 341 (15)
380 Ragnhild Haugen Stordalen Skytterlag Hjemme-LS inkl. Meråkermesterskap bane 341 (15)
389 Lars Hallvard Ese Balestrand Skyttarlag Lerumcup 2020 - Sogndal 341 (14)
389 Jøran Nordhuus Brønnøysund Skytterlag Kommunemesterskap 341 (14)
389 Torfinn R Johnsen Bø (Vesterålen) Skytterlag Øksnesstevnet 341 (14)
389 Erik-Tobias Sletteland Dale (Sunnfjord) Skyttarlag HYLLESTADSTEMNET 2020 341 (14)
389 Lars Guldbrandsen Eidskog Skytterlag VÅPENSMIA-CUP Kongestevnet 341 (14)
389 Henrik Sandås Enebakk Skytterlag HALLINGDALSHELGA Heimsilstevnet 341 (14)
389 Bjørn Indrebø Farnes Skyttarlag Fjøssystemer-CUPEN 341 (14)
389 Lars Myrstuen Gjøvik og Brusveen Skytterlag Hjemme LS 341 (14)
389 Robert Stornes Nidaros Skytterlag TRIPPELSTEVNE HEIM / Hemnestevnet 2020 341 (14)
389 Thomas Stenvoll Soknedal Skytterlag Neadalen Open Selbu 341 (14)
389 Bjørn Willand Tyristrand Skytterlag ØYSTER SLIDRE STEVNE 341 (14)
400 Arnulf Losvar Alta Skytterlag Kleven jakt & fiskekarusellen 8 341 (13)
400 Hege Jødahl Blaker Skytterlag KM bane, Krets 1 Akershus 341 (13)
400 Jonny Innvær Bremnes Skytterlag 1. Mai-stemna Hardanger 341 (13)
400 Sindre Flesjå Finnøy Skytterlag Hjemme-LS 341 (13)
400 Odd Martin Nythe Frogn og Drøbak Skytterlag Samlagsstevnet Follo 2020 341 (13)
400 Ann - Kristin Hoff Hadding Skytterlag HALLINGDALSHELGA - Brommastevnet 2020 341 (13)
400 Bjarne Sollesnes Jondal Skyttarlag Agastemnet 341 (13)
400 Arne Erik Christophersen Lismarken Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN 341 (13)
400 Tom Kr. Noodt Nidaros Skytterlag Det Nordenfjeldske Skytterstevne 341 (13)
400 Tor Bertil Risvik Overhalla Skytterlag Sommer-stevnet 341 (13)
400 Thomas Høgåsseter Raumnes Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN 341 (13)
400 Jan Andre Runhovde Rygge Skytterlag Samlagsstevne Østfold 341 (13)
400 Ola Vangen Sunnylven Skyttarlag VÅPENSMIA-CUP Bustenskjoldstevnet 341 (13)
400 Mons Otnes Surnadal Skytterlag Hjemme-LS 341 (13)
400 Arne Magnus Hunstad Vestre Toten Skytterlag Hjemme-LS 341 (13)
400 Carl Ove Glahus Ørlendingen Skytterlag Hjemme-LS 341 (13)
416 Gro Bjerregaard Bardu Skytterlag Hjemme LS/LM 341 (12)
416 Ole Jørgen Haugen Engesetdal/Skodje Skyttarlag Jonsok stevne 2020 341 (12)
416 Vidar Auve Geilo Skytterlag Lerumcup 2020 - Knipenborg 341 (12)
416 Ove Steinkjellå Karmøy Skytterlag Karmøystevnet 341 (12)
416 Lars Høybakk Langevåg Skyttarlag Skaalastevnet Bane 2020 341 (12)
416 Lars Næprud Lillehammer Skytterlag Lerumcup 2020 - Sogndal 341 (12)
416 Stian Stafsberg Klyve Oslo Østre Skytterlag Ryggestevnet 2020 341 (12)
423 Marit Hefte Hallingskarvet Skytterlag ØYSTER SLIDRE STEVNE 341 (11)
423 Tore Egil Halse Halsa (Nordmør) Skytterlag Lagmesterskap 341 (11)
423 Bjørn Lind Jordet og Tenaasen Skytterlag Hjemme-LS 341 (11)
423 Trine Lise Haugan Mostadmark Skytterlag Furumostevnet 341 (11)
423 Håvard Valstad Mære Skytterlag Loddoeng-stevnet 341 (11)
423 Audun Risvik Overhalla Skytterlag Sommer-stevnet 341 (11)
423 Andreas Hustuft Aadne Styrvoll Skytterlag HALLINGDALSHELGA - Brommastevnet 2020 341 (11)
423 Trygve Aaland Tryggestad Sunnylven Skyttarlag Heime-LS 341 (11)
431 Hanna Synnøve Huser Blaker Skytterlag Lerumcup 2020 - Knipenborg 341 (10)
432 Marius Bakken Moss og Våler Skytterlag Sommerstevnet Skiptvet 341 (9)
432 Markus Nyhammer Haugen Seim Skyttarlag Hjemme-LS 341 (9)
432 Lars Nøkleby Trøgstad Skytterlag Hjemme-LS 2020 Trøgstad 341 (9)
435 Eivind Lussand Fana Skyttarlag Kretsstevnet bane Bergenhus skytterkrets 341 (8)
436 Åsmund Thaule Rise og Løddesøl Skytterlag Aust-AgderCup Finale/ Org.med 341 (6)
437 Hans Runar Kojedal Røros Skytterlag Samlagstevnet Bane Nord-østerdal 341 (5)
437 Even Englund Søgne Skytterlag Agderstevnet 341 (5)
439 Trond Bråten Nord-Odal Skytterlag Samlagsstevne Solør 2020 341 (4)
440 Janne Kornbrekke Kristiansand og Omegn Skytterlag Samlagsstevne 341 (3)
440 Tore Nilsen Storfjord Skytterlag SM bane 2020 341 (3)
440 Øystein Kvarekvål Voss Skyttarlag Samlagsstemna Bane Hardanger & Voss 341 (3)
443 Nils J. Johansen Nesna Skytterlag Vårmønstring 341 (2)
444 Anders Mikkeslon Stord Skytterlag Stordstemnet Bane 2020 340 (21)
445 Jørgen Skivenesvåg Åsane/Hordvik Skyttarlag HJEMME-LS 340 (19)
446 Sander Engevik Byneset Skytterlag Hjemme-LS Byneset 340 (18)
446 Linn Hege Bakken Ringebu og Fåvang Skytterlag Raufosstevnet 340 (18)
448 Lars Olav Sørgaard Bardu Skytterlag Hjemme LS/LM 340 (17)
448 Alf Olav Skeivoll Greipstad Skytterlag Hjemme-LS 340 (17)
448 Asbjørn Lunsæter Lonås Skytterlag Trippelstevne Fåset 340 (17)
451 Karl Tore Gjengstø Aalesund Skyttarlag Hjemme-LS 2020 340 (16)
451 Ingvar Brohaug Alvdal Skytterlag Antibac-Karusell 340 (16)
451 Odd Ivar Sæther Blaker Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN 340 (16)
451 Frode Hanssen Målselv Skytterlag Gjenåpningsstevnet 340 (16)
451 Thor Einar Aurdal Sykkylven Skyttarlag Lerumcup 2020 - Leikanger 340 (16)
456 Soland Henningsmo Dalsbygda Skytterlag Trippelstevne Fåset 340 (15)
456 Svein Gunnar Bolstad Åsane/Hordvik Skyttarlag Lerumcup 2020 - Aurland 340 (15)
458 Anders Spornæs Aas Skytterlag Samlagsstevnet Follo 2020 340 (14)
458 Geir Bjerregaard Bardu Skytterlag Hjemme LS/LM 340 (14)
458 Anja Karine Bjørnsen Drangedal Skytterlag Drangedalstevnet 2020 340 (14)
458 Henrik Oppen Oslo Østre Skytterlag Hjemme LS Oslo 340 (14)
458 Sebastian Toldnes Storsteinnes Skytterlag Målselvtreffen 340 (14)
463 Reidar Rødne Etne Skytterlag Agastemnet 340 (13)
463 Julie Paulsen Johannessen Fredrikstad Skytterlag Hjemme-LS Fredrikstad 340 (13)
463 Einar Furuseth Lismarken Skytterlag Lerumcup 2020 - Aurland 340 (13)
463 Frøydis Indergård Reinsfjell Skytterlag Midsundstevne 2020 - 125 års jubileum og baneåpning 340 (13)
463 Hans Anders Kleven Sigdal Skytterlag HJEMME-LS 2020 340 (13)
463 Bjørn Petter Leite Stavanger Skytterlag Hafrsfjordstevnet 340 (13)
463 Tonje Engevik Stord Skytterlag Jotunheimtreff 340 (13)
463 Inger Hustuft Aadne Styrvoll Skytterlag HALLINGDALSHELGA Heimsilstevnet 340 (13)
471 Karl Gunnar Strøm Bodø Østre Skytterlag Åpningsstevnet 340 (12)
471 Marianne Borgen Holla Skytterlag HALLINGDALSHELGA - Brommastevnet 2020 340 (12)
471 Hanne Gussow Thoresen Ringerike Skyttersamlag Åpent banestevne 340 (12)
471 Odd Tyrhaug Smøla Skytterlag TRIPPELSTEVNE HEIM / Magne Strands Minnestevne 2020 340 (12)
471 Vidar Vorland Stavanger Skytterlag Hafrsfjordstevnet 340 (12)
471 Egil Berakvam Vindafjord Skytterlag HALLINGDALSHELGA-Hallingstevnet 340 (12)
471 Ragnhild Lien Ølen Skytterlag Åpent stevne Bremnes 340 (12)
478 Christian Køhl Elverum Skytterlag Åpent banestevne Lismarken 340 (11)
478 Per Tore Taklo Hundeide Skyttarlag Hytteholstemnet PEAB K.Nordang 340 (11)
478 Britt Helen Holtan Orkland Ytre Skytterlag Hjemme - LS 340 (11)
478 Runar Driveklepp Volda Skyttarlag Samlagsstemne Søre Sunnmøre 340 (11)
482 Henrik Grimsrud Larsen Eidsberg Skytterlag HALLINGDALSHELGA - Brommastevnet 2020 340 (10)
482 Frank Odden Løiten Skytterlag Hjemme-LS_ Løiten skytterlag 340 (10)
482 Herborg Flikkerud Nord-Odal Skytterlag VÅPENSMIA CUP- Fløyterstevnet 340 (10)
482 Trygve Borgen Sande Skytterlag LS på hjemmebane 340 (10)
482 Tor-Einar Larsen Valnesfjord Skytterlag Åpningsstevnet 340 (10)
482 Erling jr Lien Ølen Skytterlag Samlagstevnet Bane 2020 Sunnhordland 340 (10)
488 Thorstein Åmodt Lom og Skjåk Skytterlag Hjemme-LS 340 (9)
489 Ole Dorholt Lunde Skytterlag Banestevnet 2020 340 (8)
489 Espen Stubstad Mandal Skytterlag 3. Æresprisstevne 340 (8)
489 Lars Johan Skjeggedal Mykland Skytterlag 3. Æresprisstevne 340 (8)
489 Magne Gamst Målselv Skytterlag Fjøssystemer-cupen 340 (8)
489 Hilmar Johansen Nesna Skytterlag Lerumcup 2020 - Hafslo 340 (8)
489 Øystein Johnsen Stange og Romedal Skytterlag Samlagsmesterskap bane 340 (8)
495 Andreas Riksheim Oldeide Sykkylven Skyttarlag Lerumcup 2020 - Leikanger 340 (7)
496 Regine Nesheim Eidsbygda Skyttarlag Hjemme-LS 340 (6)
496 Rune Seim Seim Skyttarlag Samlagsstevnet - Hordaland 340 (6)
496 Christian Køhl Sogndal Skyttarlag Samlagstemna bane Sogn Indre 2020 340 (6)
499 Tore Brandtzæg Mære Skytterlag Samlagsstevnet bane Inntrøndelag 340 (5)
499 Helene Lillekvelland Nordstrand Skytterlag Samlagsstevnet Oslo 340 (5)
499 Lennarth Olsen Sogndal Skyttarlag Samlagstemna bane Sogn Indre 2020 340 (5)
499 Knut Lindvik Hårklau Voss Skyttarlag Krinsstemna Vossakrinsen 340 (5)
503 Håvard M. Ellefsen Byneset Skytterlag Samlagsstevnet 340 (4)
504 Jenny Elise Akeren Lundkvist Nora Skytterlag Samlagstevnet Bane Nord-østerdal 340 (2)
505 Torgeir Graneng Tynset Skytterlag Hjemme LS 339 (16)
506 Erlend Heiaas Ski Skytterlag Lerumcup 2020 - Leikanger 339 (15)
506 Gisle Ommedal Time Skytterlag Hjemme LS 339 (15)
508 Magne Øvrebø Hallingskarvet Skytterlag Hjemme-LS Hallingskarvet 339 (14)
508 Geir Kjetil Aa Hope Hyen Skyttarlag Hyenstemnet 2020 339 (14)
508 Eline Tovseth Vatne Nord-Odal Skytterlag Hjemme-LS 339 (14)
508 Kjetil Fjellheim Sannidal Skytterlag Drangedalstevnet 2020 339 (14)
512 Knut Melby Atrå Skytterlag Drangedalstevnet 2020 339 (13)
512 Karl-Henrik Lund Brinch Byneset Skytterlag Hjemme-LS Byneset 339 (13)
512 Lars Myrset Eidsvåg og Eidsøra Skytterlag Ole A. Solbergs Minnestevne 339 (13)
512 Sander Fleischmann Høland/bjørkelangen Skytterlag Ryggestevnet 2020 339 (13)
512 Arne Erik Nilsen Raumnes Skytterlag Lerumcup 2020 - Aurland 339 (13)
512 Tore Veie Rissa Skytterlag Samlagstevnet 339 (13)
512 Arve Vassli Stjørdal Skytterlag Melmyrstevnet 339 (13)
512 Jarle Larsen Time Skytterlag Lerumcup 2020 - Aurland 339 (13)
520 Øystein Nyhagen Bodø Østre Skytterlag Hjemme-LS 339 (12)
520 Gaute Ullebust Førde Skyttarlag Hjemme LS 339 (12)
520 Niclas Øye Hardanger Skyttarlag Hjemme-LS 339 (12)
520 Kari Sofie Brøndbo Fiskum Harran Skytterlag Høststevne på Kolvereid 339 (12)
520 Aleksander Teisrud Høland/bjørkelangen Skytterlag Midtukestevne Grasåsen 339 (12)
520 Fred Gaute Aarsandøy Målselv Skytterlag Midtsommerstevnet 2020 339 (12)
520 Kristin Dyrendahl Rissa Skytterlag Hjemme-LS Rissa 339 (12)
527 Einar Spillum Bodø Østre Skytterlag Hjemme-LS 339 (11)
527 Halvor Eika Lunde Skytterlag Hjemme-LS Lunde 339 (11)
527 Siv Svartisdal Røvassdalen Skytterlag Bjøllånesstevnet 339 (11)
527 Harald Tandberg Søndre Modum Skytterlag Lerumcup 2020 - Knipenborg 339 (11)
531 Lars Lillegård Hjelmen Skytterlag Lerumcup 2020 - Hafslo 339 (10)
531 John Kåre Haugen Nes og Bromma Skytterlag Åpent kveldsstevne for Hallingdal 339 (10)
531 Kåre Grønning Reinsfjell Skytterlag Det Nordenfjeldske Skytterstevne 339 (10)
534 Arne Steinfjell Alteren Skytterlag Kanonhelga 339 (9)
534 Amund Iversen Hobøl Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN 339 (9)
534 Ørjan Almeland Sjo Kvinnherad Skyttarlag Lerumcup 2020 - Hafslo 339 (9)
534 Silje Jeanett Holter Moss og Våler Skytterlag Eidsberg stevne 2020 339 (9)
534 Erlend Aas Mostadmark Skytterlag Furumostevnet 339 (9)
534 Kjell Eidal Nes og Bromma Skytterlag HALLINGDALSHELGA -Hallingskarvet stevnet 339 (9)
534 Sondre Saksvik Orkla Skytterlag TRIPPELSTEVNE HEIM / Hemnestevnet 2020 339 (9)
534 Sigurd Stensås Soknedal Skytterlag Trippelstevne Fåset 339 (9)
542 Einar Tunheim Hå Skytterlag Timestevnet 339 (8)
542 Bendik Dale Fiskerstrand Langevåg Skyttarlag Lerumcup 2020 - Sogndal 339 (8)
542 Jørn Hansson Løiten Skytterlag Sommerstevnet 339 (8)
542 Jørn Ole Skiri Rauma Skytterlag Isfjordstevne 339 (8)
546 Pål Kristian Kværneng Løiten Skytterlag VÅPENSMIA-CUP Kongestevnet 339 (7)
546 Otto Myrvold Nordre Modum Skytterlag HALLINGDALSHELGA Heimsilstevnet 339 (7)
546 Steffen S Kristiansen Råde Skytterlag Hjemme-LS Råde 339 (7)
549 Ida Kristiansen Gildeskål Skytterlag Salten Rana 2020 339 (5)
550 Jorunn Ospedal Vallestad Aurland Skyttarlag Samlagstemna bane Sogn Indre 2020 339 (3)
550 Marie Asbjørnsen Bergen Skytterlag Samlagsstevnet - Hordaland 339 (3)
550 Geir Ove Tufte Drangedal Skytterlag Samlagsstevne 2020 339 (3)
550 Nils Andreas Olli Eira Karasjok Skytterlag FINNMARKSMESTERSKAP 2020 339 (3)
554 Bjørn Tore Beisland Imenes Skytterlag Hjemme-LS 339 (2)
555 Knut Jørgen Brodahl Fana Skyttarlag Samlagsstevnet - Hordaland 339 (1)
556 Håkon Rognstad Byneset Skytterlag Det Nordenfjeldske Skytterstevne 338 (17)
556 Heidi Baar Lonås Skytterlag Trippelstevne Lonås 338 (17)
558 Sten Morgan Stang Sarpsborg Skytterlag Ryggestevnet 2020 338 (16)
558 Hanna Hunstad Sigdal Skytterlag HJEMME-LS 2020 338 (16)
558 Jan Tore Aarskog Sundnes Skyttarlag VÅPENSMIA CUP-Torpastevnet 338 (16)
558 Ole Kristian Austad Tørdal Skytterlag Banestevne 2020 338 (16)
558 John Almeland Voss Skyttarlag Heime-LS Voss 338 (16)
563 Thomas Bakøy Sunde Rissa Skytterlag Hjemme-LS Rissa 338 (15)
563 Ida Elisabeth Finstad Såner Skytterlag Samlagsstevnet Follo 2020 338 (15)
563 Anders Jaavall Øymark Skytterlag Hjemme-LS 338 (15)
566 Vegard Lussand Fana Skyttarlag Hjemme-LS Fana 338 (14)
566 Håkon Gammelsæter Tolaas Nesjestranda & Skaala Skytterlag Trippelstevne Tynset 338 (14)
566 Benedikte Oppedal Oppedal/Brekke Skyttarlag Lerumcup 2020 - Knipenborg 338 (14)
566 Simen Rundberget Ski Skytterlag Samlagsstevnet Follo 2020 338 (14)
566 Kjell Ivar Løvbrøtte Søndre Land Skytterlag VÅPENSMIA-CUP Bustenskjoldstevnet 338 (14)
571 Frode Lund Blaker Skytterlag VÅPENSMIA-CUP Bustenskjoldstevnet 338 (13)
571 Espen Hovland Lunde Skytterlag Tørdalstevnet 2020 338 (13)
571 Ole Petter Søderstrøm Meland Skyttarlag VÅPENSMIA-CUP Kongestevnet 338 (13)
571 Odin A. Hellem Moss og Våler Skytterlag Hjemme-LS 338 (13)
571 Elin Mikkelsplass Nes og Bromma Skytterlag HALLINGDALSHELGA -Hallingskarvet stevnet 338 (13)
571 Bjørn Marius Johnsen Nord-Odal Skytterlag Hjemme-LS 338 (13)
571 Pål Skogen Nordre Land Skytterlag Hjemme-LS 338 (13)
571 Jenny Tovseth Vatne Nordstrand Skytterlag Hytteholstemnet PEAB K.Nordang 338 (13)
571 Arnfinn Berdal Rindal Skytterlag TRIPPELSTEVNE HEIM / Magne Strands Minnestevne 2020 338 (13)
571 Tonje Fredheim Røsvik Skytterlag Valnesfjordstevnet - AN 2 338 (13)
571 Stein Ove Robøle Øystre Slidre Skyttarlag ØYSTER SLIDRE STEVNE 338 (13)
582 Anders Foss Hidemstrædet Blaker Skytterlag Lerumcup 2020 - Sogndal 338 (12)
582 Bjørn Roar Hagavold Drangedal Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN 338 (12)
582 Kristin Nerødegård Myrstuen Gjøvik og Brusveen Skytterlag Hjemme LS 338 (12)
582 Sondre Dæhlen Gjøvik og Brusveen Skytterlag Hjemme LS 338 (12)
582 Sander Årskog Vikhagen Jondalen Skytterlag HALLINGDALSHELGA - Brommastevnet 2020 338 (12)
582 Marius Rinde Riflen/Skoger Skytterlag Samlagstevnet bane 338 (12)
582 Kristi Haug Transet Røyken og Hurum Skytterlag Hjemme LS - Drammen Skyttersamlag 338 (12)
582 Ole Kristian Winterstø Stavanger Skytterlag Kleppstevnet 338 (12)
582 Baste Sudmann Time Skytterlag Gjesdalstevnet 338 (12)
591 Karina Stette Engesetdal/Skodje Skyttarlag Hytteholstemnet PEAB K.Nordang 338 (11)
591 Rune Vikøren Farnes Skyttarlag Hjemme-LS 338 (11)
591 Ida Løseth Flå (Uttrøndelag) Skytterlag Hjemme-LS 338 (11)
591 Kirsten Aaslund Frogn og Drøbak Skytterlag Hjemme-LS 338 (11)
591 Tormod Måge Gjesdal Skytterlag Kleppstevnet 338 (11)
591 Gunhild Stake Gol og Ødegården Skyttarlag Hjemme LS 338 (11)
591 Rune Kristoffersen Langevåg Skyttarlag Jonsok stevne 2020 338 (11)
591 Kai Gjølberg Nordre Land Skytterlag Lerumcup 2020 - Leikanger 338 (11)
591 Oddlaug Ellingsen Årskaug Oppedal/Brekke Skyttarlag Dalestemnet 2020 338 (11)
591 Eirik Kristiansen Oslo Østre Skytterlag Sommerstevnet 338 (11)
591 Frode Finstad Røros Skytterlag Trippelstevne Fåset 338 (11)
591 Thomas Sørheim Stord Skytterlag Heime-LS Stord Skyttarlag 338 (11)
603 Arvid Ulset Aspøy og Straumsnes Skytterlag Hjemme LS Aspøy og Straumsnes 338 (10)
603 Anders Kvarme Flå (Uttrøndelag) Skytterlag Hjemme-LS 338 (10)
603 Asbjørn Myklebust Hovdebygda og Ørsta Skyttarlag Midsundstevne 2020 - 125 års jubileum og baneåpning 338 (10)
603 Torill Lystad Hovdebygda og Ørsta Skyttarlag Midtsommarstemnet Tua 338 (10)
603 Eirik Sylte Kongsberg Skytterlag VÅPENSMIA CUP-Torpastevnet 338 (10)
603 Bjørn Egil Hansen Nøtterø Skytterlag HALLINGDALSHELGA Heimsilstevnet 338 (10)
603 Sindre Jule Overhalla Skytterlag Åpnings-stevnet 338 (10)
603 Tore Åsly Kampen Ringebu og Fåvang Skytterlag Samlagsmesterskap Bane 338 (10)
603 Benjamin Børslid Seim Skyttarlag Hjemme-LS 338 (10)
603 Torkil Hopmark Smøla Skytterlag Høststevnet Aas 338 (10)
603 John Nordvik Surnadal Skytterlag Surnadalsstevnet 338 (10)
603 Lars Fossum Valnesfjord Skytterlag Hjemme-LS 338 (10)
603 Øystein Rønningen Østre Gausdal Skytterlag Høststevnet på Lygna 338 (10)
603 Bjarte Holdhus Åsane/Hordvik Skyttarlag HALLINGDALSHELGA-Hallingstevnet 338 (10)
617 Bjørn Indrebø Framnes Skyttarlag Fjøssystemer-CUPEN 338 (9)
617 Sebastian Langbakk Gjerpen Skytterlag Hjemme-LS 338 (9)
617 Geir Lunde Klepp Skytterlag HALLINGDALSHELGA Heimsilstevnet 338 (9)
617 Bjørn Lennart Vorre Styrvoll Skytterlag Banestevnet 2020 338 (9)
621 Christen Sjøvold Malvik Skytterlag Hjemme -LS 338 (8)
621 Nichlas Wesche Evjen Selbu Skytterlag Rådalstevnet 338 (8)
623 Fred Erik Berge Laudal Skytterlag Marnarringen 338 (7)
623 Rune Virkesdal Nyborg Skyttarlag Heime- LS 338 (7)
623 Arne Kuraas Røros Skytterlag Trippelstevne Nora 338 (7)
626 Simon Gerhard Simonsen Karmøy Skytterlag Hjemme-LS Karmøy 338 (6)
626 Sverre Håvard Melhus Rissa Skytterlag Samlagstevnet 338 (6)
628 Kristoffer Sannvoll Åsnes Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN 338 (5)
629 Benedicte Guttorm Karasjok Skytterlag Sommerstevne I 338 (3)
630 Ådne Ø. Søyland Gjesdal Skytterlag Samlagstevnet 338 (1)
631 Anne Marie Rosnes Herdla Skyttarlag Kretsstevnet bane Bergenhus skytterkrets 338 (0)
632 Eline Aasen Tråseth Lismarken Skytterlag FM for gamle Hedmark fylke 337 (19)
633 Geir Seland Gransherad og Heddal Skyttarlag Hjemme- LS, Gransherad 337 (16)
633 Per Terje Sønsterud Nordre Modum Skytterlag Samlagsstevne Ringerike skyttersamlag 337 (16)
633 Espen By Dyrendahl Rissa Skytterlag Hjemme-LS Rissa 337 (16)
633 Sigmund Våge Vareld Skyttarlag Fjøssystemer-CUPEN 337 (16)
637 Ben Helland Alteren Skytterlag Hjemme-LS 337 (15)
637 Siv Hege Saltnes Klokset Engesetdal/Skodje Skyttarlag Skaalastevnet Bane 2020 337 (15)
637 Frank Bilstad Øvre Ogndal Skytterlag Hjemme LS_lagmesterskap 337 (15)
640 Stian Valand Bergen Skytterlag Hjemme-LS 337 (14)
640 Christopher Haddal Flikka Skytterlag Samlagsstevne bane 337 (14)
640 Jostein Rørvik Mosjøen Skytterlag Midtsommerstevnet - Mosjøen 337 (14)
640 Morten Velo Ringerike Skyttersamlag HALLINGDALSHELGA-Hallingstevnet 337 (14)
640 Martin Aadland Vad Stord Skytterlag Lerumcup 2020 - Knipenborg 337 (14)
645 Sindre Tunheim Imenes Skytterlag Klubbmesterskap 337 (13)
645 Steinar Skorpa Stavanger Skytterlag Hafrsfjordstevnet 337 (13)
647 Tobias Breivik Bodø Østre Skytterlag Valnesfjordstevnet - AN 2 337 (12)
647 Per- Inge Heen Eidsberg Skytterlag Hjemme-LS 337 (12)
647 Kjetil Haugen Etnedal Skyttarlag Lerumcup 2020 - Aurland 337 (12)
647 Marius Rinde Farsund Skytterlag 2. Æresprisstevne 337 (12)
647 Morten Eriksen Mosjøen Skytterlag Kanonhelga 337 (12)
647 Nils Kristian Johansen Nesna Skytterlag Hjemme-LS 337 (12)
647 Magnar E. Dørum Opdal og Midtbygden Skytterlag Lerumcup 2020 - Aurland 337 (12)
647 Kjetil Andre Oliversen Stange og Romedal Skytterlag VÅPENSMIA-CUP Kongestevnet 337 (12)
655 Vegard Haugan Alta Skytterlag Hjemme-LS/Grunnlagspokalen 3 337 (11)
655 Adrian Abrahamsen Hammerfest Skytterlag Kleven jakt & fiskekarusellen 8 337 (11)
655 Alf Erik Røyrvik Hyen Skyttarlag Hyenstemnet 2020 337 (11)
655 Bjørnar Eriksen Kvænangen Skytterlag Hjemme-LS 337 (11)
655 Alexander Bengtson Nittedal Skytterlag Hjemme-LS 337 (11)
655 Kristian Fjellheim Bakke Sannidal Skytterlag VÅPENSMIA-CUP Bustenskjoldstevnet 337 (11)
655 Tobias Eskeland Stord Skytterlag Lerumcup 2020 - Knipenborg 337 (11)
655 Hanne Waag Surnadal Skytterlag Skarphedinstevnet 2020 337 (11)
663 Tor Harry Mikkelsen Alta Skytterlag Kleven jakt & fiskekarusellen 5 337 (10)
663 Emil Johan Hansen Bjøllånes Skytterlag Bjøllånesstevnet 337 (10)
663 Sander A.B. Ellingsen Bodø Østre Skytterlag Beiarstevnet 2020 337 (10)
663 Jørn Finvåg Bø (Vesterålen) Skytterlag Draugenstevnet 337 (10)
663 Andrea Kirkevold Hardanger Skyttarlag Hjemme-LS 337 (10)
663 Anton Jenssen Mosvik Skytterlag Neadalen Open Selbu 337 (10)
663 Christian Espenes Overhalla Skytterlag Åpnings-stevnet 337 (10)
663 Jim R Aronsen Saltdal Skytterlag Bjøllånesstevnet 337 (10)
663 Kristoffer Soma Stavanger Skytterlag Hafrsfjordstevnet 337 (10)
663 Jens Tore Engevik Stord Skytterlag Heime-LS Stord Skyttarlag 337 (10)
663 Ken Roger Stø Vinstra Skytterlag Høsttreffen 2020 337 (10)
663 Morten Grønvold Åsheim Skytterlag Samlagsmesterskap bane 337 (10)
675 Ole Jørgen Grytten Holsen Skyttarlag Heime-LS 337 (9)
675 Frode Markhus Husnes Skyttarlag Samlagstevnet Bane 2020 Sunnhordland 337 (9)
675 Dag-Kjetil Selsvik Jondal Skyttarlag LS på heimebane 337 (9)
675 Kine E. Nordmo-Stykket Lakselvdal Skytterlag Hjemme-LS 337 (9)
675 Gunstein Lauvrak Nordstrand Skytterlag Lerumcup 2020 - Knipenborg 337 (9)
675 Morten Musiol Oslo Østre Skytterlag Lerumcup 2020 - Sogndal 337 (9)
675 Tor Olav Loftsgarden Rauland Skyttarlag Samlagstemne Vest-Telemark 337 (9)
675 Ola Petter Transet Røyken og Hurum Skytterlag Koronaforsinket Frigjøringsstevne 337 (9)
675 Lindy Merete Hansen Spydeberg Skytterlag Hjemme-LS - Spydeberg 337 (9)
675 Per Olav Tangen Tingelstad Skytterlag Hjemme LS 337 (9)
675 Mikael Brendløkken Øyer/Dølen Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN 337 (9)
675 Maren Oline Nygaard Åmot Skytterlag Hjemme-LS 337 (9)
687 Øyvind Abel Grane Skytterlag Samlagsstevnet bane 337 (8)
687 Oddvin Holst Hardanger Skyttarlag Lerumcup 2020 - Aurland 337 (8)
687 Torinn Eiken Hyllestad Skyttarlag HYLLESTADSTEMNET 2020 337 (8)
687 Bjørn Atle Brendjord Lesja Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN 337 (8)
687 Dag Ivar Borg Malm Skytterlag Åpnings-stevnet 337 (8)
687 Tonje G. Grønvold Ringerike Skyttersamlag Samlagsstevne Ringerike skyttersamlag 337 (8)
687 Ole Alexander Undhjem Råde Skytterlag Ryggestevnet 2020 337 (8)
687 Morten Eken Søndre Modum Skytterlag Snarumspokalen 337 (8)
695 Håvard Rønning Rennebu Skytterlag Lagmesterskap/Hjemme-LS 337 (7)
696 Morten Lunde Klepp Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN 337 (6)
696 Arild Duaas Orkla Skytterlag Det Nordenfjeldske Skytterstevne 337 (6)
698 Jan Øivind Svardal Fana Skyttarlag Kretsstevnet bane Bergenhus skytterkrets 337 (5)
698 Jørund Oskar Ertsås Mære Skytterlag Samlagsstevnet bane Inntrøndelag 337 (5)
698 Jostein Rubbås-Risvik Øvre Målselv Skytterlag SM bane 2020 337 (5)
701 Marie Asbjørnsen Bergen Skytterlag Kretsstevnet bane Bergenhus skytterkrets 337 (4)
701 Mikkel Voll Stokkli Rennebu Skytterlag Lagmesterskap/Hjemme-LS 337 (4)
703 Jørn Daltorp Høland/bjørkelangen Skytterlag Klubbmesterskap 336 (20)
704 Geir Finstad Blaker Skytterlag Samlagsstevnet Bane 336 (17)
704 Thomas Benjaminsen Sandar og Sandefjord Skytterlag Hjemme-LS 336 (17)
706 Lene Mari Sæthre Bodø Østre Skytterlag Valnesfjordstevnet - AN 2 336 (16)
707 Jørn Hals Aspøy og Straumsnes Skytterlag Hjemme LS Aspøy og Straumsnes 336 (15)
707 Sander Thon Etnedal Skyttarlag Hjemme-LS 336 (15)
707 Kirsten Aaslund Frogn og Drøbak Skytterlag HALLINGDALSHELGA-Hallingstevnet 336 (15)
707 Kåre Gunnar Brekke Greipstad Skytterlag Hjemme-LS 336 (15)
707 Arild Wergeland Oppedal/Brekke Skyttarlag Lerumcup 2020 - Aurland 336 (15)
707 Kristian Bergehaug Tydal Skytterlag Neadalen Open Tydal 336 (15)
713 Audun Fossberg Kvinnherad Skyttarlag Hjemme-LS 336 (13)
713 Lisa Iren Husnes Larsen Røvassdalen Skytterlag Åpent Banestevne 336 (13)
713 Sigmund Løken Stord Skytterlag Stordstemnet Bane 2020 336 (13)
713 Karl Haslestad Ugland Skytterlag Hjemme-LS 336 (13)
713 Roar Aune Øvre Surnadal Skytterlag Det Nordenfjeldske Skytterstevne 336 (13)
718 Kjell Bøe Bjørgum Aurland Skyttarlag Fjøssystemer-CUPEN 336 (12)
718 Jon Granlund Nannestad Skytterlag KM bane krets 3 336 (12)
718 Jenny Aardalen Oslo Østre Skytterlag VÅPENSMIA-CUP Kongestevnet 336 (12)
718 Rolf Eldstad Overhalla Skytterlag Høststevne på Kolvereid 336 (12)
722 Katrine Sandnes Eide og Naas Skytterlag Skaalastevnet Bane 2020 336 (11)
722 Lennart Tennfjord Engesetdal/Skodje Skyttarlag Hjemme-LS 336 (11)
722 Adrian Christoffer Pedersen Hammerfest Skytterlag Sommerstevne II 336 (11)
722 Børge Vatnedal Holum Skytterlag Hjemme-LS Mandal og Holum 200m 336 (11)
722 May-Britt Radford Kongsvinger og Omegn Skytterlag Koronaforsinket Frigjøringsstevne 336 (11)
722 Odd Frank Olsen Kristiansand og Omegn Skytterlag Lerumcup 2020 - Aurland 336 (11)
722 Asbjørn Lunsæter Lonås Skytterlag Trippelstevne Lonås 336 (11)
722 Geir Hauge Mælum Skytterlag Hjemme-LS 336 (11)
722 Syver Jotun Nordstrand Skytterlag Rælingsstevnet 336 (11)
722 Atle Bakken Siljan Skytterlag Rådestevnet 2020 336 (11)
722 Karl R. Hetland Skedsmo Skytterlag Drangedalstevnet 2020 336 (11)
722 Simen Karinus Lang-Ree Sørskogbygda Skytterlag Trippelstevne Tynset 336 (11)
734 Edvin Karlsen Askim Skytterlag VÅPENSMIA-CUP Kongestevnet 336 (10)
734 Geir Torkildsen Bodø Østre Skytterlag Baneåpning 336 (10)
734 Herman Erdal Førde Skyttarlag HYLLESTADSTEMNET 2020 336 (10)
734 Ivar Friheim Hegra Skytterlag Hjemme-LS Rådalen sentralskytebane 336 (10)
734 Birgitte Solberg Mandal Skytterlag Hjemme-LS Mandal og Holum 200m 336 (10)
734 Ole Martin Tvetbråten Nittedal Skytterlag Høsttreffen 2020 336 (10)
734 Knut D Y Åkre Odda Skyttarlag 1. Mai-stemna Hardanger 336 (10)
734 Kjersti Quande Haugen Skedsmo Skytterlag Kretsmesterskap krets 2 336 (10)
734 Roy Haugsnes Årvågsfjord Skytterlag Årvågsfjordstevnet bane 2020 336 (10)
743 Herman Baklid Jondalen Skytterlag Koronaforsinket Frigjøringsstevne 336 (9)
743 Jakob Dalene Kristiansand og Omegn Skytterlag Hjemme-LS 336 (9)
743 Torinn Håkstad Lakselvdal Skytterlag Lerumcup 2020 - Sogndal 336 (9)
743 Sander Svartemyr Virkesdal Oppedal/Brekke Skyttarlag Dalestemnet 2020 336 (9)
743 Ragnhild Lien Stange og Romedal Skytterlag Samlagsmesterskap bane 336 (9)
743 Marie Asbjørnsen Stavanger Skytterlag Hjemme-LS Stavanger skytterlag 336 (9)
749 Veronica Sandtangen Fredrikstad Skytterlag Hjemme-LS Fredrikstad 336 (8)
749 Sven Erik Rustad Kråkstad Skytterlag Ryggestevnet 2020 336 (8)
749 Maren Husås Søndre Odalen Skytterlag FM for gamle Hedmark fylke 336 (8)
749 Olav Flaten Tolgen Skytterlag Trippelstevne Lonås 336 (8)
749 Jon Arne Hagen Tørdal Skytterlag Tørdalstevnet 2020 336 (8)
754 Preben Øidne Grindølen Skytterlag Lerumcup 2020 - Knipenborg 336 (7)
754 Arnold Slåen Rælingen Skytterlag Hjemme-LS 336 (7)
754 Kristian Fagernes Rælingen Skytterlag Kretsmesterskap krets 2 336 (7)
754 Mads Lysevold Singsås Skytterlag Samlagsstevnet Bane Gauldal 336 (7)
754 Iver Bjarne Brandtzæg Tydal Skytterlag Neadalen Open Tydal 336 (7)
754 Knut Larsen Ytre Rendal Skytterlag Trippelstevne Lonås 336 (7)
760 Bård Johan Furnes Bodø Østre Skytterlag Valnesfjordstevnet - AN 2 336 (6)
761 Maia Vetti Grøndal Farnes Skyttarlag Samlagstemna bane Sogn Indre 2020 336 (5)
761 Svein Egil Holta Jørpeland Skytterlag Lerumcup 2020 - Leikanger 336 (5)
763 Kristian Eidal Nes og Bromma Skytterlag HALLINGDALSHELGA - Brommastevnet 2020 336 (4)
764 Tor Hansen Lakså Skytterlag Ekstrastevne Lakså 2020 335 (15)
764 Jon Terje Hauger Stord Skytterlag Heime-LS Stord Skyttarlag 335 (15)
766 Fredrik Jensen Løiten Skytterlag Trippelstevne Nora 335 (14)
766 Ole Kr. Finnbråten Skedsmo Skytterlag Kretsmesterskap krets 2 335 (14)
766 Kristian Gording Steinkjer Skytterlag Hjemme-LS for Steinkjer skytterlag 335 (14)
766 Morten Magne Helland Stord Skytterlag 1. Mai-stemna Hardanger 335 (14)
770 Magne Almås Elverum Skytterlag Jotunheimtreff 335 (13)
770 Stein Skumsvoll Farsund Skytterlag Hjemme-LS 335 (13)
770 Geir Lie Holum Skytterlag Hjemme-LS Mandal og Holum 200m 335 (13)
770 Arild Foros Singsås Skytterlag Det Nordenfjeldske Skytterstevne 335 (13)
770 Ole Henrik Hansen Sørfjord og Omegn Skytterlag VÅPENSMIA CUP-Torpastevnet 335 (13)
775 Simen Bredesen Aas Skytterlag Høststevnet Aas 335 (12)
775 Per Asle Nordli Asker Skytterlag Hjemme LS - Drammen Skyttersamlag 335 (12)
775 Vebjørn Valaker Knipenborg Skyttarlag Lerumcup 2020 - Knipenborg 335 (12)
775 Gaute Eliassen Hamre Leikanger Skyttarlag Heradsstemne bane 2020 335 (12)
775 Geir Kongsjorden Rollag og Veggli Skytterlag Hjemme-LS 335 (12)
775 Cato Rognli Storfjord Skytterlag Hjemme LS/Storfjord skl 335 (12)
775 Ole Johan Nyengen Trøgstad Skytterlag Hjemme-LS 2020 Trøgstad 335 (12)
782 Ole Martin Erdal Førde Skyttarlag Samlagsstevne Bane 335 (11)
782 Kristian Krubel Djupnes Gjøvik og Brusveen Skytterlag ØYSTER SLIDRE STEVNE 335 (11)
782 Håvard Moen Herfjord Skytterlag Hjemme-LS 335 (11)
782 Magnus Haakenstad Lesja Skytterlag Jotunheimtreff 335 (11)
782 Inga Kvam Oslo Østre Skytterlag Onsdagsserien I 335 (11)
782 Asbjørn Nygaard Spydeberg Skytterlag Sommerstevnet Skiptvet 335 (11)
782 Tore Mølmshaug Spydeberg Skytterlag Ski banestevne 2020 335 (11)
782 Ola Fjuk-Herje Urskog Skytterlag Hjemme-LS 2020 335 (11)
790 Conny J. Karlsen Alta Skytterlag Kleven jakt & fiskekarusellen 6 335 (10)
790 Marius Tuveng Dalsbygda Skytterlag Trippelstevne Tynset 335 (10)
790 Lars A. Nymo Gisund Skytterlag Hjemme-LS 335 (10)
790 Jon Olav Bjørke Hardanger Skyttarlag Agastemnet 335 (10)
790 Arvid Tufta Kvinnherad Skyttarlag Lerumcup 2020 - Leikanger 335 (10)
790 Sigbjørn Hausberg Surnadal Skytterlag Samlagsstevne Nordmør 335 (10)
796 Olaf Svennebye Aanerud Blaker Skytterlag Hjemme-LS 335 (9)
796 Anders Silset Heim/Hemne Skytterlag Hjemme-LS Heim/Hemne 335 (9)
796 Elin Grøndalen Hemsedal Skytterlag Åpent kveldsstevne 335 (9)
796 Georg Hopsø Johansen Kolvereid Skytterlag Høststevne på Kolvereid 335 (9)
796 Terje Hus Kvinnherad Skyttarlag Samlagstevnet Bane 2020 Sunnhordland 335 (9)
796 Eivind Lambela Skibotn Skytterlag Hjemme-LS 335 (9)
796 Bjarne Sigurd Ramsjø Svinndal Skytterlag Rælingsstevnet 335 (9)
796 Øystein Bremset Tydal Skytterlag Hjemme LS 335 (9)
804 Edgar Vorland Bømlo Skytterlag Hjemme-LS 335 (8)
804 Kristian Eika Lunde Skytterlag Hjemme-LS Lunde 335 (8)
804 Stein Taanevig Mandal Skytterlag Mandalsmesterskap 200m 335 (8)
804 Halvor Mørck Ski Skytterlag Hjemme-LS Ski ++ 335 (8)
804 Vetle Mæle Skår Time Skytterlag Timestevnet 335 (8)
804 Jonny Myhre Vestre Toten Skytterlag Høsttreffen 2020 335 (8)
804 Caroline Iveland Øvrebø Skytterlag Samlagsstevne 335 (8)
804 Emil Kulusveen Åmot Skytterlag Hjemme-LS 335 (8)
812 Eivind Yttri Leikanger Skyttarlag Heime-LS 335 (7)
812 Ole Herman Stene Selbu Skytterlag Neadalen Open Selbu 335 (7)
812 Tore Indreiten Stavanger Skytterlag Hjemme-LS Stavanger skytterlag 335 (7)
812 Lennart Henden Syvde Skyttarlag Malmefjordens 125-årsstevne. 335 (7)
812 Bjørn Erik Hagen Ådal Skytterlag Hjemme-LS 335 (7)
817 Yngve Natvik Knipenborg Skyttarlag Samlagstemna bane Sogn Indre 2020 335 (6)
817 Roy Solend Spydeberg Skytterlag Sarpsborgstevnet 2020 335 (6)
819 Hans Bekkemellem Gjøvik og Brusveen Skytterlag Hjemme LS 335 (5)
820 Torunn Schjelderup Håkstad Lakselvdal Skytterlag SM bane 2020 335 (3)
820 Camilla Buch Vidringstad Lyngdal Skytterlag Hjemme-LS Lyngdal 335 (3)
822 Sanna Bye Ystgaard Mære Skytterlag Samlagsstevnet bane Inntrøndelag 335 (2)
822 Hilde Kristin Nordby Nannestad Skytterlag Hjemme LS 335 (2)
822 Lasse Aas Tydal Skytterlag Samlagsstevnet 335 (2)
825 Joakim Mortensen Oslo Østre Skytterlag Hjemme LS Oslo 334 (13)
825 Even Kvaløy Sauda Skytterlag Hjemme-LS 2020 334 (13)
825 Siw Anita Dramstad Skiptvet Skytterlag Hjemme-LS 334 (13)
825 Rune Raknerud Trøgstad Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN 334 (13)
825 Bjørn Olav Nyfløt Øyer/Dølen Skytterlag Jotunheimtreff 334 (13)
830 Idar Leknes Bjørnen Skytterlag Hjemme-LS 334 (12)
830 Marianne Jødahl Riste Blaker Skytterlag Samlagsstevnet Bane 334 (12)
830 Mari Wallin Eidsberg Skytterlag Hjemme-LS 334 (12)
830 Christoffer Finstad Frogn og Drøbak Skytterlag Kr. M. Gylstads Minnestevne 2020 334 (12)
830 Reidar Ågedal Grindølen Skytterlag Samlagsstevne bane 334 (12)
830 Nikolas Omland Hå Skytterlag Kleppstevnet 334 (12)
830 Joakim Bangstad Indre Bindal Skytterlag Høststevne på Kolvereid 334 (12)
830 Tom Nyhaven Søgne Skytterlag Lerumcup 2020 - Sogndal 334 (12)
838 Frode Solheim Oppedal/Brekke Skyttarlag Dalestemnet 2020 334 (11)
838 Torbjørn Husevåg Reinsfjell Skytterlag Hjemme LS Reinsfjell 334 (11)
840 Espen Kartevoll Gjesdal Skytterlag Gjesdalstevnet 334 (10)
840 Linda Herland Hedrum Skytterlag HALLINGDALSHELGA Heimsilstevnet 334 (10)
840 Oddbjørn Duaas Heim/Hemne Skytterlag TRIPPELSTEVNE HEIM / Hemnestevnet 2020 334 (10)
840 Ole Brukstuen Lismarken Skytterlag Åpent banestevne Lismarken 334 (10)
840 Erik Wik Moss og Våler Skytterlag Ryggestevnet 2020 334 (10)
840 Sigurd Sve Rissa Skytterlag Hjemme-LS Rissa 334 (10)
840 Eirik Reksten Skedsmo Skytterlag Skaalastevnet Bane 2020 334 (10)
840 Terje Lundebrekke Stadlandet Skyttarlag Hjemme-LS 334 (10)
840 Terje Stolt Trysil Skytterlag Trippelstevne Fåset 334 (10)
840 Dag Inge Østgård Tynset Skytterlag Trippelstevne Fåset 334 (10)
850 Morten Undseth Elverum Skytterlag Samlagsmesterskap Østerdal 334 (9)
850 Phillip Saude Fiskum Skytterlag 1. runde Lp Cup Numedal 334 (9)
850 Arnt Inge Oddan Heim/Hemne Skytterlag Skarphedinstevnet 2020 334 (9)
850 Svein Richard Rogne Mosjøen Skytterlag Midtsommerstevnet - Mosjøen 334 (9)
850 Atle Lotsberg Nordbygda og Rand Skyttarlag Hyenstemnet 2020 334 (9)
850 Atle Magnus Bergin Overhalla Skytterlag Loddoeng-stevnet 334 (9)
850 John Karsten Øglænd Time Skytterlag Lerumcup 2020 - Hafslo 334 (9)
857 Kine Bekkevold Austerbygda Skytterlag Midtsommerstevnet - Mosjøen 334 (8)
857 Øivind Ødegård Eidsberg Skytterlag Eidsberg stevne 2020 334 (8)
857 Kjell Flesaker Fiskum Skytterlag 4. runde Lp Cup Numedal 334 (8)
857 Børge Nilsen Hammerfest Skytterlag Kleven jakt & fiskekarusellen 3 334 (8)
857 Idar Moen Malmefjorden Skytterlag Malmefjordens 125-årsstevne. 334 (8)
857 Vegard Granlund Nannestad Skytterlag Hjemme LS 334 (8)
857 Vidar Dyrendahl Rissa Skytterlag Hjemme-LS Rissa 334 (8)
857 Marianne Helseth Tangen Skytterlag Hjemme-LS Tangen 334 (8)
865 Trine Jåtun Greipstad Skytterlag Hjemme-LS 334 (7)
865 Dina Marki Morttjernet Høland/bjørkelangen Skytterlag Rælingsstevnet 334 (7)
865 Ingrid Grobakken Øystre Slidre Skyttarlag ØYSTER SLIDRE STEVNE 334 (7)
868 Inge Eriksen Bergen Skytterlag Lerumcup 2020 - Leikanger 334 (6)
868 Maria Helene Nogva Eide og Naas Skytterlag Skaalastevnet Bane 2020 334 (6)
868 Sverre håvard Melhus Rissa Skytterlag Hjemme-LS Rissa 334 (6)
868 Torbjørn Landro Sartor Skyttarlag HALLINGDALSHELGA -Hallingskarvet stevnet 334 (6)
868 Kjersti Dyrud Tingelstad Skytterlag Hjemme LS 334 (6)
873 Rune Jørgensen Beiarn Skytterlag Åpent stevne 2 334 (5)
873 Roar Forfot By Skytterlag Hjemme-LS 334 (5)
873 Lars Bjarne Oddan Oddan Skytterlag Hjemme Ls 334 (5)
873 Erik Gravem Surnadal Skytterlag Surnadalsstevnet 334 (5)
877 Simen Dæhlen Gjøvik og Brusveen Skytterlag Hjemme LS 334 (4)
877 Ivar Eira Hammerfest Skytterlag Sommerskyting II 334 (4)
877 Trygve Thaule Rise og Løddesøl Skytterlag Samlagsstevne 334 (4)
877 Elin Rugli Øyfjell Skyttarlag Heime - LS 334 (4)
881 Jorun Øien Buseth Singsås Skytterlag Samlagsstevnet Bane Gauldal 334 (3)
881 Marthe Køhl Sogndal Skyttarlag Samlagstemna bane Sogn Indre 2020 334 (3)
883 Øyvind Langø Øvre Velfjord Skytterlag Samlagsstevnet bane 334 (2)
884 Bjarne Eriksen Nordbygda og Rand Skyttarlag Hjemme-LS 333 (15)
885 Petter Å. Nordby Høland/bjørkelangen Skytterlag Hjemme LS 333 (14)
885 Martin Vonheim Larsen Rygge Skytterlag Hjemme-LS 333 (14)
887 Hilde Kjøsnes Thoresen Hommelvik Skytterlag Trippelstevne Tynset 333 (13)
887 Tor-Arne Hanssen Tromsø Skytterlag Gjenåpningsstevnet 333 (13)
887 Trine Gromsrud Urskog Skytterlag Hjemme-LS 2020 333 (13)
890 Lars Vefald Drangedal Skytterlag Hjemme-LS 333 (12)
890 Ane Martine Berg Hjelmen Skytterlag Hjemme-LS Hjelmen 333 (12)
890 Marius Solheim Wikane Jondal Skyttarlag LS på heimebane 333 (12)
890 Emma Eliassen Lakselvdal Skytterlag Midtsommerstevnet 2020 333 (12)
890 Truls Kluften Nittedal Skytterlag Hjemme-LS 333 (12)
890 Egil Andre Finnestad Skjeberg Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN 333 (12)
896 Håvard Sætermo Budal Skytterlag Hjemme LS 333 (11)
896 Atle Lid Evje og Hornnes Skytterlag Tørdalstevnet 2020 333 (11)
896 Odd Birger Olsen Inderøy Skytterlag VÅPENSMIA CUP-Torpastevnet 333 (11)
896 Eirik Svendsen Langevåg Skyttarlag Hjemme-LS 333 (11)
896 Svein Gunnar Jakobsen Mosjøen Skytterlag Midtsommerstevnet - Fustvatn 333 (11)
896 Kjersti Brøndbo Wettre Steinkjer Skytterlag Hjemme-LS for Steinkjer skytterlag 333 (11)
896 Kirsten Sørli Søgne Skytterlag Lerumcup 2020 - Aurland 333 (11)
896 Mariann Opperud Ådal Skytterlag VÅPENSMIA-CUP Kongestevnet 333 (11)
904 Anders Tidemansen Førde Skyttarlag VÅPENSMIA-CUP Kongestevnet 333 (10)
904 Stig Aase Hardanger Skyttarlag Åpent stevne Bremnes 333 (10)
904 Trond Gullik Mikkelsen Surnadal Skytterlag TRIPPELSTEVNE HEIM / Hemnestevnet 2020 333 (10)
904 Marte Eline Havre Åsane/Hordvik Skyttarlag HJEMME-LS 333 (10)
908 Ragnhild Øyen Aspøy og Straumsnes Skytterlag Hjemme LS Aspøy og Straumsnes 333 (9)
908 Arne Hægestøyl Dølemo Skyttarlag Aust-AgderCup Finale/ Org.med 333 (9)
908 Stein Mortensbakke Førde Skyttarlag Hjemme LS 333 (9)
908 Tore Hoff Gjøvik og Brusveen Skytterlag HALLINGDALSHELGA - Brommastevnet 2020 333 (9)
908 Arnt Bruseth Mælum Skytterlag Hjemme-LS 333 (9)
908 Pia Kristine Enersen Skiptvet Skytterlag Hjemme-LS 333 (9)
914 Daniel Davidsen Andebu Skytterlag Hjemme-LS Andebu 333 (8)
914 Kristi Skår Hardanger Skyttarlag Agastemnet 333 (8)
914 Steinar Norum Lindesnes Skytterlag Samlagsstevne bane 333 (8)
914 Roy Cato Hopland Nordbygda og Rand Skyttarlag Hjemme-LS 333 (8)
914 Ketil Sundal Nordstrand Skytterlag Onsdagsserien I 333 (8)
914 Berit Kolrud Østre Gausdal Skytterlag Samlagsmesterskap Bane 333 (8)
920 Frank Egil Dahl Frosta Skytterlag Rådalstevnet 333 (7)
920 Bjørn Bjellerås Imenes Skytterlag Fjøssystemer-cupen 333 (7)
920 Jens Herstad Knipenborg Skyttarlag Lerumcup 2020 - Sogndal 333 (7)
920 Rune Åsbakk Røsvik Skytterlag Åpent stevne - AN 4 333 (7)
920 Geir Anders Hætta Berg Sørfjord og Omegn Skytterlag Laksåstevnet AN5 333 (7)
925 Tom Olav Moldskred Aalesund Skyttarlag Hjemme-LS 333 (6)
925 Sissel Berg Duaas Orkla Skytterlag Ole A. Solbergs Minnestevne 333 (6)
925 Ragnhild Bryhn Øyer/Dølen Skytterlag Fjøssystemer-cupen 333 (6)
928 Heidi Hansen Sørkedalen Skytterlag Hjemme LS - Drammen Skyttersamlag 333 (5)
928 Jan Atle Ree Time Skytterlag Banecupfinalen 333 (5)
928 Rune Aas Tydal Skytterlag Grensetreffet bane 333 (5)
931 Fride Berg Standerholen Stange og Romedal Skytterlag Hjemme-LS 333 (2)
932 Harald Lundnes Målselv Skytterlag SM bane 2020 333 (1)
933 Dag Myklebust Forr Skytterlag Hjemme-LS og Lagmesterskap Forr skytterlag 333 (0)
933 Nikolai Åshamar Hundeide Skyttarlag Heime-LS Lagsmeisterskap 333 (0)
935 Øistein Bakken Moss og Våler Skytterlag Hjemme-LS 332 (17)
936 Stian Nergaard Orkland Ytre Skytterlag Hjemme - LS 332 (16)
937 Beate Hjellen Aalesund Skyttarlag Hjemme-LS 2020 332 (13)
937 Elisabeth Aadland Vaagsbø Fana Skyttarlag Hjemme-LS Fana 332 (13)
937 Olav Tiemann Hegg Hegg Skyttarlag HALLINGDALSHELGA -Hallingskarvet stevnet 332 (13)
937 Knut I. Kvarekvål Voss Skyttarlag 1. Runde Banekarusellen 332 (13)
941 Jostein Nerødegård Begna Skyttarlag Hjemme LS 332 (12)
941 Dag Grønneberg Fredrikstad Skytterlag Hjemme-LS Fredrikstad 332 (12)
941 Stine Njøs Eikeland Leikanger Skyttarlag Fjøssystemer-CUPEN 332 (12)
941 Stian Halland Rennebu Skytterlag Ole A. Solbergs Minnestevne 332 (12)
941 Arnt Erik Otnes Valsøyfjord Skytterlag Samlagsstevne Nordmør 332 (12)
941 Geir Magne Rolland Åsane/Hordvik Skyttarlag HJEMME-LS 332 (12)
947 Stig Andrè Rødland Klepp Skytterlag Timestevnet 332 (11)
947 Tommy K. Brandtzæg Mære Skytterlag HjemmeLS Lagmesterskap 332 (11)
947 Jonas Siksjø Streitlien Nordstrand Skytterlag Koronaforsinket Frigjøringsstevne 332 (11)
950 Marius Pung Aas Skytterlag Kr. M. Gylstads Minnestevne 2020 332 (10)
950 Helena Metveit Imenes Skytterlag Banestevne 332 (10)
950 Kjetil Kongsgård Røraas Kongsberg Skytterlag Hjemme-LS 332 (10)
950 Terje Øksnes Kvam Skytterlag Hjemme LS 332 (10)
950 Nina Johanne Dønheim Sartor Skyttarlag Hjemme LS 332 (10)
955 Oda Innvær Bremnes Skytterlag Åpent stevne Bremnes 332 (9)
955 John Karsten Øglænd Gjesdal Skytterlag Hjemme LS 332 (9)
955 Jon Ivar Hansen Heim/Hemne Skytterlag TRIPPELSTEVNE HEIM / Hemnestevnet 2020 332 (9)
955 Ola Kongsjorden Rollag og Veggli Skytterlag 4. runde Lp Cup Numedal 332 (9)
955 Elling Skogan Skogn Skytterlag Levangermesterskap bane 332 (9)
955 Kim Johnsen Spydeberg Skytterlag Lerumcup 2020 - Leikanger 332 (9)
955 Camilla Irene Kalset Grøtte Surnadal Skytterlag TRIPPELSTEVNE HEIM--Halsa stevnet 332 (9)
955 Tore Nøkleby Trøgstad Skytterlag Kr. M. Gylstads Minnestevne 2020 332 (9)
955 Sebastian.K. Dahlberg Ølen Skytterlag Samlagstevnet Bane 2020 Sunnhordland 332 (9)
955 Andreas Bryhn Øyer/Dølen Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN 332 (9)
965 Per Inge Aakvik Aalesund Skyttarlag Midsundstevne 2020 - 125 års jubileum og baneåpning 332 (8)
965 Marte Aune Skårild Heim/Hemne Skytterlag Hjemme-LS Heim/Hemne 332 (8)
965 Kåre Storenes Imenes Skytterlag HALLINGDALSHELGA Heimsilstevnet 332 (8)
965 Jakob B Skogan Kvam Skytterlag Hjemme LS 332 (8)
965 Kay Johnny Gjerde Langevåg Skyttarlag Lerumcup 2020 - Sogndal 332 (8)
965 Terje Andreas Solås Ramsund Skytterlag Hjemme-LS 332 (8)
965 Terje Grøterud Sigdal Skytterlag Samlagsstevne Ringerike skyttersamlag 332 (8)
972 Benjamin T. Karlsen Fet Skytterlag Hjemme LS - Fet skytterlag 332 (7)
972 Bernt Olaf Aune Heim/Hemne Skytterlag TRIPPELSTEVNE HEIM / Hemnestevnet 2020 332 (7)
972 Hans Augedal Hå Skytterlag Kleppstevnet 332 (7)
972 Espen Skaarer-Johansen Spydeberg Skytterlag Samlagsstevnet Follo 2020 332 (7)
972 Bjørn Toldnes Storsteinnes Skytterlag PRESSESTEVNE 332 (7)
977 Harald Borlaug Aurland Skyttarlag Hjemme-LS Aurland 332 (6)
977 Pål J Berg Gjerpen Skytterlag Hjemme-LS 332 (6)
977 Endre Arntsen Løiten Skytterlag Hjemme-LS_ Løiten skytterlag 332 (6)
977 Eskil Aasen Wangen Vinstra Skytterlag Samlagsmesterskap Bane 332 (6)
981 Amund Gultvedt Aas Skytterlag Ski banestevne 2020 332 (5)
981 Rolf Morten Berg Hjelmen Skytterlag Hjemme-LS Hjelmen 332 (5)
981 Simen Bredvold Åsnes Skytterlag HJEMME-LS 332 (5)
984 Rune Fossberg Bergen Nordre Skytterlag Hjemme-LS Bergen Nordre 332 (4)
985 Abel Leander Sandvei Bodø Østre Skytterlag Vårmønstring 332 (2)
985 Eldfrid Aase Voss Skyttarlag Krinsstemna Vossakrinsen 332 (2)
987 Ray Inge Myrli Tana Skytterlag Banekarusell 6 332 (0)
987 Gustav Rosland Tørdal Skytterlag Sannidalstevnet 2020 332 (0)
989 Marius H. Sandvik Knipenborg Skyttarlag Lerumcup 2020 - Knipenborg 331 (15)
990 Frank Nordhagen Elverum Skytterlag Hjemme-LS 331 (14)
991 Magnus Andersen Balsfjord Skytterlag Midtsommerstevnet 2020 331 (12)
991 Ole Håkon Eidså Greipstad Skytterlag Hjemme-LS 331 (12)
991 Alf Egil Hov Hemsedal Skytterlag Hjemme LS 331 (12)
991 Knut Sigurd Totland Nes og Bromma Skytterlag HALLINGDALSHELGA - Brommastevnet 2020 331 (12)
991 Inga Mørck Ski Skytterlag Samlagsstevnet Follo 2020 331 (12)
996 Sverre Saxebøl Frogn og Drøbak Skytterlag HALLINGDALSHELGA Heimsilstevnet 331 (11)
996 Ole Johan Aune Frosta Skytterlag Hjemme-LS 2020 Frosta 331 (11)
996 Dagfinn Harald Grønvoll Målselv Skytterlag Midtsommerstevnet 2020 331 (11)
996 Jan Ove Lotsberg Nordbygda og Rand Skyttarlag Hjemme-LS 331 (11)
996 Per Kristian Nesse Skarpskytten Skytterlag Onsdagsserien I 331 (11)
996 Torstein Wangen Vinstra Skytterlag Jotunheimtreff 331 (11)
1002 Aleksander Bråten Hardanger Skyttarlag 1. Mai-stemna Hardanger 331 (10)
1002 Odd Arne Tangen Høland/bjørkelangen Skytterlag Klubbmesterskap 331 (10)
1002 Jesper Nilsstua Raumnes Skytterlag Samlagsstevnet Bane 331 (10)
1002 Roar Åsbakk Røsvik Skytterlag Røsvikstevnet 2020 331 (10)
1002 Terje Allum Siljan Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN 331 (10)
1007 Jon Gultvedt Aas Skytterlag August-stevne Aas 331 (9)
1007 Lars Johan S. Hereid Skarpskytten Skytterlag Hjemme-LS 331 (9)
1007 Ingrid Hegge Øystre Slidre Skyttarlag KVELDSSTEVNE 331 (9)
1010 Espen Glosli Degernes Skytterlag Rådestevnet 2020 331 (8)
1010 Jan Ove Herring Fustvatn Skytterlag Midtsommerstevnet - Fustvatn 331 (8)
1010 Kjell Martin Jakobsen Kjøpsnes Skytterlag Åpent banestevne 1 331 (8)
1010 Kjell Egil Norum Lindesnes Skytterlag Hjemme LS 331 (8)
1014 Kjell Tore Skarmyr Dølemo Skyttarlag 3. Æresprisstevne 331 (7)
1014 Åmund Kolltveit Hardanger Skyttarlag 1. Mai-stemna Jondal 331 (7)
1014 Per Christian Berg Kråkstad Skytterlag VÅPENSMIA-CUP Kongestevnet 331 (7)
1014 Vegar Grønberg Tingelstad Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN 331 (7)
1018 Rune Rundhaug Karmøy Skytterlag Karmøystevnet 331 (6)
1018 Roy Håkstad Lakselvdal Skytterlag Midtsommerstevnet 2020 331 (6)
1018 Jørn Sannan Strandbråten Stjernen Skytterlag Samlagsstevne Ringerike skyttersamlag 331 (6)
1021 Lise Faldbakken Stange og Romedal Skytterlag Samlagsmesterskap bane 331 (5)
1021 Georg Storvik Øvre Velfjord Skytterlag Eyvind Rørviks minnestevne 331 (5)
1023 Ørjan Metveit Imenes Skytterlag Hjemme-LS 331 (3)
1023 Erling Normann Saltdal Skytterlag Åpent stevne 2 331 (3)
1025 Tove Ingeborg Hansen Heim/Hemne Skytterlag Hjemme-LS Heim/Hemne 331 (2)
1025 Ragnhild Maurstad Karasjok Skytterlag Sommerstevne I 331 (2)
1027 Morten Nordtug Forr Skytterlag Hjemme-LS og Lagmesterskap Forr skytterlag 331 (0)
1027 Torill Fosli Fuglem Mostadmark Skytterlag Samlagsstevnet 331 (0)
1027 Camilla Mudenia Tana Skytterlag Banekarusell 6 331 (0)
1027 Gunnar Hjelen Årvågsfjord Skytterlag Hjemme - LS 331 (0)
1031 Maria Hoff Mortensbakke Førde Skyttarlag Hjemme LS 330 (15)
1032 Truls Buhagen Hommelvik Skytterlag Hjemme -LS 330 (13)
1033 Knut Ola Halvorsen Eidsvoll Verk Skytterlag Hjemme-LS 330 (11)
1033 Heidi Pedersen Frogn og Drøbak Skytterlag Kr. M. Gylstads Minnestevne 2020 330 (11)
1033 Jo Håkon Sundby Fåberg Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN 330 (11)
1033 Jan Inge Øksnes Kvam Skytterlag Ola Five stevnet 330 (11)
1033 Anne Mette Kjølgård Lillehammer Skytterlag Lerumcup 2020 - Hafslo 330 (11)
1033 Jan Hanasand Løveid Skytterlag Hjemme-LS 330 (11)
1033 Ketil Gundersen Nittedal Skytterlag Hjemme-LS 330 (11)
1033 Bengt Olav Berg Sørskogbygda Skytterlag FM for gamle Hedmark fylke 330 (11)
1041 Tor Jostein Jenssen Bardu Skytterlag Midtsommerstevnet 2020 330 (10)
1041 Atle Lyngen Flå (Uttrøndelag) Skytterlag Det Nordenfjeldske Skytterstevne 330 (10)
1041 Vidar Løge Mandal Skytterlag Mandalsmesterskap 200m 330 (10)
1041 Bernt Noodt Nidaros Skytterlag Hjemme-LS 330 (10)
1041 Anders Dyrnes Smøla Skytterlag Skarphedinstevnet 2020 330 (10)
1046 Ole Simen Eckhoff Gjermestad Egersund Skytterlag Hjemme-LS 330 (9)
1046 Andreas Lunde Nittedal Skytterlag Hjemme-LS 330 (9)
1046 Edward Murr Rygge Skytterlag Ryggestevnet 2020 330 (9)
1046 Nina Vatne Alfsen Vegårshei Skytterlag Aust-AgderCup Finale/ Org.med 330 (9)
1046 Iva Hidemstrædet Vågå Skytterlag Hjemme-LS 330 (9)
1046 Trond O.K. Andersen Åsane/Hordvik Skyttarlag HALLINGDALSHELGA-Hallingstevnet 330 (9)
1052 Gunnar Bråten Alvdal Skytterlag Trippelstevne Fåset 330 (8)
1052 Lars Singsaas Singsås Skytterlag Hjemme-LS Singsås 330 (8)
1052 Morten Helgaset Voss Skyttarlag 4. Runde Banekarusell 330 (8)
1055 Inger Johanne Haabet Bodø Østre Skytterlag Åpent stevne - AN1 330 (7)
1055 Ingrid Eline Aas Nordre Skage Skytterlag Høststevne på Kolvereid 330 (7)
1055 Sidsel Lillekvelland Nordstrand Skytterlag Onsdagsserien II 330 (7)
1055 Gunnar Hølland Solvik Vegårshei Skytterlag Aust-AgderCup Finale/ Org.med 330 (7)
1059 Mads Larsen Aspås Batnfjord Skytterlag Hjemme LS Reinsfjell 330 (5)
1059 Sverre Sørum Bjoneroa Skytterlag Høststevnet på Lygna 330 (5)
1059 Vilhelm Assersen Egersund Skytterlag Hjemme-LS 330 (5)
1059 Magne Wollheim Kvinnherad Skyttarlag Lerumcup 2020 - Knipenborg 330 (5)
1059 Jo Inge Fladvad Nordre Skage Skytterlag Samlags-stevnet 330 (5)
1059 Kasper Kristoffersen Skedsmo Skytterlag Hjemme-LS 330 (5)
1065 Knut Atle Sørskogen Stovner Nittedal Skytterlag Hjemme-LS 330 (4)
1065 Madeleine Ruud Rustad Nord-Odal Skytterlag Hjemme-LS 330 (4)
1065 Åse Edny Sklett Overhalla Skytterlag Samlags-stevnet 330 (4)
1068 Marthe Køhl Elverum Skytterlag VÅPENSMIA CUP- Fløyterstevnet 330 (3)
1068 Lars Petter Ven Heim/Hemne Skytterlag Hjemme-LS Heim/Hemne 330 (3)
1068 Håvar Solheim Høstmark Malmefjorden Skytterlag Hustadvikamesterskap 2020 330 (3)
1068 Dina Bratland Vikna Skytterlag Samlags-stevnet 330 (3)
1072 Kåre Vidringstad Lyngdal Skytterlag Hjemme-LS Lyngdal 330 (2)
1073 Hans Jakob Løkkesmo Budal Skytterlag Samlagsstevnet Bane Gauldal 330 (1)
1074 Kari Fjellheim Sannidal Skytterlag Hjemme-LS 330 (0)
1074 Thea Haukaas Nordøen Åsane/Hordvik Skyttarlag HJEMME-LS 330 (0)
1076 Harald Kvåle Jondal Skyttarlag LS på heimebane 329 (15)
1077 Ulf Larsen Stavanger Skytterlag Hafrsfjordstevnet 329 (13)
1078 Janne Haugnes Florø Skytterlag Samlagsstevne Bane 329 (12)
1078 Frank Eidissen Lakså Skytterlag Ekstrastevne Lakså 2020 329 (12)
1080 Eimund Økdal Flå (Uttrøndelag) Skytterlag Hjemme-LS 329 (11)
1080 Hans Kristian Lundby Løiten Skytterlag Samlagsmesterskap bane 329 (11)
1080 Tonje G. Grønvold Ringerike Skytterlag Hjemme-LS 329 (11)
1083 Vidar Isaksen Alta Skytterlag Kleven jakt & fiskekarusellen 8 329 (10)
1083 Erik Sørhøy Bjørge Alteren Skytterlag Hjemme-LS 329 (10)
1083 Bjørn Arve Hansen Heim/Hemne Skytterlag TRIPPELSTEVNE HEIM / Hemnestevnet 2020 329 (10)
1083 Embret Ressem Malm Skytterlag Loddoeng-stevnet 329 (10)
1083 Vegar Bakken Moltustranda og Larsnes Skyttarlag Heime LS 329 (10)
1088 Torkel Strøm Eidskog Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN 329 (9)
1088 Anders Grøndal Farnes Skyttarlag 1. Mai-stemna Jondal 329 (9)
1088 Egil Stensen Winterhus Karmøy Skytterlag Karmøystevnet 329 (9)
1088 Odd Morten Skogly Lindås Skyttarlag Hjemme-LS Lindås 329 (9)
1088 Benny Erik Husåsfallet Skogbygden Skytterlag Hjemme LS Skogbygden 329 (9)
1088 Jo Inge S. Auren Spydeberg Skytterlag Hjemme-LS - Spydeberg 329 (9)
1088 Svend Svendli Storsteinnes Skytterlag PRESSESTEVNE 329 (9)
1088 Andor Nesse Trondenes Skytterlag Coronatreffen 2020 329 (9)
1088 Trond Oldertrøen Tynset Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN 329 (9)
1097 Tor Viggo Gamst Brøstadbotn Skytterlag Gjenåpningsstevnet 329 (8)
1097 Olav Gravem Sunndal Skytterlag Samlagsstevne Nordmør 329 (8)
1097 Eskil Myhre Vestre Toten Skytterlag VÅPENSMIA CUP-Torpastevnet 329 (8)
1100 Sven By Herfjord Skytterlag Samlagstevnet 329 (7)
1100 Sondre Strøm Hushagen Nannestad Skytterlag Grensestevnet 2020 329 (7)
1100 Tore Martinussen Skedsmo Skytterlag Hjemme-LS 329 (7)
1100 Sveinung Rossevatn Øvre Eiken Skytterlag Heime LS 329 (7)
1104 Olav Holen Blaker Skytterlag Rælingsstevnet 329 (6)
1104 Sophie Christin E. Gjermestad Egersund Skytterlag Hjemme-LS 329 (6)
1104 Morten Fuglevåg Nordstrand Skytterlag Hjemme LS Oslo 329 (6)
1107 Per Harald Eriksen Gildeskål Skytterlag Åpent stevne 329 (5)
1107 Siri Mortensen Høland/bjørkelangen Skytterlag Hjemme LS 329 (5)
1107 Jan Tore Løkken Nord-Odal Skytterlag Trippelstevne Narjord 329 (5)
1107 Nils Kongsjorden Rollag og Veggli Skytterlag Hjemme-LS 329 (5)
1111 Frode Sæther Andenes Skytterlag TRIPPELSTEVNE HEIM / Hemnestevnet 2020 329 (4)
1111 Anne Karin Steffensen Bø (Vesterålen) Skytterlag Draugenstevnet 329 (4)
1111 Kristian Lotsberg Nordbygda og Rand Skyttarlag Jotunheimtreff 329 (4)
1111 Bjørn Enerud Sande Skytterlag Banestevne 2020 329 (4)
1115 Ruth Jane Rossevatn Øvre Eiken Skytterlag Samlagsstevne bane 329 (3)
1116 Arne Henning Johnsen Hjelmen Skytterlag Hjemme-LS Hjelmen 328 (14)
1117 Line Camilla Næss Styrvoll Skytterlag Hjemme- LS Styrvoll 328 (12)
1118 Hege Ingrid Sydnes Blaker Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN 328 (11)
1118 Gabriel Skjulhaug Yttri Leikanger Skyttarlag Heime-LS 328 (11)
1120 Trond Andresen Blaker Skytterlag Hjemme-LS 328 (10)
1120 Morten Stastad Randsfjord Skytterlag Hjemme-LS 328 (10)
1120 Alf Eivind Sandbraaten Sørkedalen Skytterlag Hjemme LS - Drammen Skyttersamlag 328 (10)
1120 Tormod Oldertrøen Tynset Skytterlag Hjemme LS 328 (10)
1124 Morten Kyllo Frosta Skytterlag Hjemme-LS 2020 Frosta 328 (9)
1124 Sveinung Søyland Moen Førde Skyttarlag Hjemme LS 328 (9)
1124 Terje Kvestad Kongsberg Skytterlag Lerumcup 2020 - Leikanger 328 (9)
1124 Kine Svartisdal Storvolleng Røvassdalen Skytterlag Kanonhelga 328 (9)
1124 Svein Buland Skjelstadmark Skytterlag Hjemme-LS bane 328 (9)
1124 Andreas Skomsøy Smøla Skytterlag Hjemme-LS 328 (9)
1124 Dag Hauger Spydeberg Skytterlag Hjemme-LS - Spydeberg 328 (9)
1124 Line Marie Sannan Strandbråten Stjernen Skytterlag Samlagsstevne Ringerike skyttersamlag 328 (9)
1124 Rune Stenmo Stordalen Skytterlag Hjemme-LS inkl. Meråkermesterskap bane 328 (9)
1133 Amund Myrheim Jordet og Tenaasen Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN 328 (8)
1133 Øyvind Guggedal Klepp Skytterlag Hjelmelandstevnet 328 (8)
1133 Unni Gorm-Hansen Kvinnherad Skyttarlag Samlagstevnet Bane 2020 Sunnhordland 328 (8)
1133 Rune H. Dahl Nittedal Skytterlag Hjemme-LS 328 (8)
1133 Trond S Nergaard Orkland Ytre Skytterlag Hjemme - LS 328 (8)
1133 Kjell Kristian Straume Såner Skytterlag Høststevnet Såner 328 (8)
1133 Atle Bakken Vågå Skytterlag Jotunheimtreff 328 (8)
1140 Vidar Juliussen Fredrikstad Skytterlag Sarpsborgstevnet 2020 328 (7)
1140 Arne Blix Herfjord Skytterlag Tormod Haltstrands Minnestevne 328 (7)
1140 Ragnar Henrik Hauer Høland/bjørkelangen Skytterlag Midtukestevne Grasåsen 328 (7)
1140 Kjetil Anda Klepp Skytterlag Hjemme-LS 2020 328 (7)
1140 Jørgen Brukstuen Lismarken Skytterlag Hjemme-LS Lismarken 328 (7)
1140 Sondre Nytun Nergård Nittedal Skytterlag Kretsmesterskap krets 2 328 (7)
1140 Ove Fenne Voss Skyttarlag 3. Runde Banekarusell 328 (7)
1147 Sverre Waage Selheim Nidaros Skytterlag Det Nordenfjeldske Skytterstevne 328 (6)
1147 David Davidsen Sande Skytterlag Banestevne 2020 328 (6)
1147 Roar Havstein Sem Skytterlag Hjemme-LS Sem 328 (6)
1147 Knut Martin Hølland Solvik Vegårshei Skytterlag Aust-AgderCup Finale/ Org.med 328 (6)
1147 Siv Tone Rossevatn Forgard Øvre Eiken Skytterlag Heime LS 328 (6)
1152 Erik Andresen Blaker Skytterlag Samlagsstevnet Bane 328 (5)
1152 Kristian Mikkelsplass Nes og Bromma Skytterlag HALLINGDALSHELGA-Hallingstevnet 328 (5)
1152 Kristoffer Grette Rollag og Veggli Skytterlag Hjemme-LS 328 (5)
1155 Solfrid Ulseth Moen Aspøy og Straumsnes Skytterlag Surnadalsstevnet 328 (4)
1155 Morten Hidle Bremnes Skytterlag Hjemme-LS 328 (4)
1155 Anne Marie Anzjøn Indre Bindal Skytterlag Høststevne på Kolvereid 328 (4)
1155 Mats Sæther Ringebu og Fåvang Skytterlag Midtukestevne 100m og 200m 328 (4)
1155 Ove Johan Dyrendahl Rissa Skytterlag Hjemme-LS Rissa 328 (4)
1155 Aina Tangen Stange og Romedal Skytterlag FM for gamle Hedmark fylke 328 (4)
1161 Inga Lill Rossevatn Øvre Eiken Skytterlag Heime LS 328 (3)
1162 Hanne Svindland Vidringstad Lyngdal Skytterlag Hjemme-LS Lyngdal 328 (1)
1163 Geir Olav Larsen Dunderlandsdalen Skytterlag Samlagsmesterskap bane 328 (0)
1163 Per Holsbrekken Lesja Skytterlag Hjemme LS 328 (0)
1165 Lars Sverre Svendsgard Dovre og Dovreskog Skytterlag Hjemme-LS, Dovre 327 (15)
1166 Sigbjørn Hopmark Smøla Skytterlag Hjemme-LS 327 (13)
1167 Maud Elise B. Grønberg Tingelstad Skytterlag Hjemme LS 327 (12)
1167 Tor Magne Svendli Øvre Målselv Skytterlag Hjemme-LS 2020 327 (12)
1169 Emilie Haget Sem Skytterlag Hjemme-LS Sem 327 (11)
1170 Alf Helge Olsen Røst Bodø Østre Skytterlag Åpningsstevnet 327 (10)
1170 Kåre Krogstad Eide og Naas Skytterlag Hustadvikamesterskap 2020 327 (10)
1170 Tore Anders Oskal Lakselvdal Skytterlag Kvæfjordstevnet 327 (10)
1170 Bjørn Grønås Våler Skytterlag Hjemme-LS 327 (10)
1170 Astrid Kristine Halvorsrud Øymark Skytterlag Hjemme-LS 327 (10)
1175 Øyvind Orderud Enebakk Skytterlag Hjemme-LS Enebakk 327 (9)
1175 Henning Ruud Finnøy Skytterlag Hjemme-LS 327 (9)
1175 Karl Rudolf Friedrich Gjøvik og Brusveen Skytterlag Hjemme LS 327 (9)
1175 Jan Høiby Hommelvik Skytterlag Loddoeng-stevnet 327 (9)
1175 Knut Arne Almås Høylandet Skytterlag Hjemme-LS 327 (9)
1175 Marius Deilhaug Mælum Skytterlag Hjemme-LS 327 (9)
1175 Tor Erik Oppedal Oppedal/Brekke Skyttarlag Heime LS 327 (9)
1175 Lars Emil Hoff Ramsund Skytterlag Hjemme-LS 327 (9)
1175 Kenneth Rakkestad Søgne Skytterlag Lerumcup 2020 - Knipenborg 327 (9)
1175 Johannes Fløholm Åsane/Hordvik Skyttarlag HJEMME-LS 327 (9)
1185 Arne Martin Mykland Fredrikstad Skytterlag Hjemme-LS Fredrikstad 327 (8)
1185 Ole Nikolai Jåtun Greipstad Skytterlag Hjemme-LS 327 (8)
1185 Ivar Evje Sigdal Skytterlag HALLINGDALSHELGA -Hallingskarvet stevnet 327 (8)
1185 Trond Haugen Ørlendingen Skytterlag Hjemme-LS 327 (8)
1185 Kari Helene Halvorsrud Øymark Skytterlag Hjemme-LS 327 (8)
1190 Per Marius Nystuen Bjoneroa Skytterlag Hjemme-LS 327 (7)
1190 Olav Svalastog Frogn og Drøbak Skytterlag Hjemme-LS 327 (7)
1190 Adrian Herland Rollag Hedrum Skytterlag HALLINGDALSHELGA Heimsilstevnet 327 (7)
1190 Hroar Odden Kongsberg Skytterlag Hjemme-LS 327 (7)
1190 Ingeborg Haukerud Raumnes Skytterlag Hjemme-LS 2020 327 (7)
1195 Stig Anders J. Larsen Balsfjord Skytterlag Målselvtreffen 327 (6)
1195 Torfinn Håland Grindølen Skytterlag Samlagsstevne bane 327 (6)
1195 Rolf Magne Hellevang Nordbygda og Rand Skyttarlag Hjemme-LS 327 (6)
1195 Sigbjørn Henriksen Øvre Målselv Skytterlag Hjemme-LS 2020 327 (6)
1199 Reinert Bokn Finnøy Skytterlag Hjemme-LS 327 (5)
1199 Per Harald Svendsberget Åmot Skytterlag FM for gamle Hedmark fylke 327 (5)
1201 Vegard Bentsen Saltdal Skytterlag Saltdalstevnet 2020/AN6 327 (4)
1201 Kristian Mjånes Voss Skyttarlag 5. Runde Banekarusell 327 (4)
1203 Odin Garli Soknedal Skytterlag Ole A. Solbergs Minnestevne 327 (3)
1204 Eivind Killi Trondenes Skytterlag SM bane 327 (2)
1205 Tor Arne Spilde Lyngdal Skytterlag Hjemme-LS Lyngdal 327 (1)
1206 Paul Magnar Haakenstad Lesja Skytterlag Hjemme LS 327 (0)
1206 Tor Fjellheim Sannidal Skytterlag Hjemme-LS 327 (0)
1206 Einar Fævelen Årvågsfjord Skytterlag Hjemme - LS 327 (0)
1209 Terje Ljostveit Sauda Skytterlag Hjemme-LS 2020 326 (13)
1210 Jo Kristian Bergum Byneset Skytterlag Rådalstevnet 326 (12)
1211 Karoline T Eikrem Aspøy og Straumsnes Skytterlag Surnadalsstevnet 326 (11)
1212 Tom-Freddy Andreassen Bamble Skytterlag Hjemme-LS 326 (10)
1213 Ole Petter Holm Birkenes Skytterlag Hjemme-LS 326 (9)
1213 Svein Tore Kristoffersen Hammerfest Skytterlag Kleven jakt & fiskekarusellen 4 326 (9)
1213 Jan Helge Furre Leikanger Skyttarlag Lerumcup 2020 - Hafslo 326 (9)
1213 Espen Kjelaas Mære Skytterlag HjemmeLS Lagmesterskap 326 (9)
1213 Håvard Mogan Enerud Sande Skytterlag Banestevnet 2020 326 (9)
1213 Jarle Hunstad Sigdal Skytterlag HJEMME-LS 2020 326 (9)
1213 Loyd Olaf Nilsen Storsteinnes Skytterlag Midtsommerstevnet 2020 326 (9)
1220 Øistein Langbakk Gjerpen Skytterlag Hjemme-LS 326 (8)
1220 Tore Hoff Gjøvik og Brusveen Skytterlag Høsttreffen 2020 326 (8)
1220 Anders Nydal Holsen Skyttarlag Heime-LS 326 (8)
1220 Lars Gulbrandsen Lilleng Råde Skytterlag Hjemme-LS Råde 326 (8)
1220 Jan Blådammen Skogbygden Skytterlag Hjemme LS Skogbygden 326 (8)
1225 Camilla Bergh Brustad Eidskog Skytterlag Hjemme-LS EIDSKOG 326 (7)
1225 Vemund Hagaseth Fagernes Skytterlag FAGERNES STEVNET 326 (7)
1225 Steinar Lund Folgefonn Skyttarlag 1. Mai-stemna Jondal 326 (7)
1225 Svein Iver Anzjøn Indre Bindal Skytterlag Høststevne på Kolvereid 326 (7)
1225 Krister Engvoll Kristiansand og Omegn Skytterlag Hjemme-LS 326 (7)
1225 Herborg Flikkerud Nord-Odal Skytterlag VÅPENSMIA CUP-Torpastevnet 326 (7)
1225 Gaute Grøterud Sigdal Skytterlag Snarumspokalen 326 (7)
1225 Tom Johansen Sørkedalen Skytterlag Samlagstevnet bane 326 (7)
1225 Vidar Lauvsland Øvrebø Skytterlag Hjemme-LS 326 (7)
1234 Asle Homberset Hjartåbygda Skyttarlag Hytteholstemnet PEAB K.Nordang 326 (6)
1234 Jonny Denstad Rissa Skytterlag Hjemme-LS Rissa 326 (6)
1236 Jan Gunnar Tufta Hatlestrand og Ølve Skytterlag H&Ø Hjemme-LS 2020 326 (5)
1236 Roger Holsæter Sandvik Knipenborg Skyttarlag Lerumcup 2020 - Knipenborg 326 (5)
1236 Jan Dalene Kristiansand og Omegn Skytterlag Hjemme-LS 326 (5)
1236 Finn H. Andersen Melbo Skytterlag PRESSESTEVNE 326 (5)
1236 Fridtjof Vigen Skjeberg Skytterlag Samlagsstevne Østfold 326 (5)
1241 Terje Vestvik Beitstad Skytterlag Hjemme LS 326 (4)
1241 Einar Myki Løiten Skytterlag Hjemme-LS_ Løiten skytterlag 326 (4)
1243 Lillian Bjørkedal Lilleindset Engesetdal/Skodje Skyttarlag Jonsok stevne 2020 326 (3)
1244 Kai Ågedal Evje og Hornnes Skytterlag Drangedalstevnet 2020 325 (13)
1245 Lars Sørhage Knipenborg Skyttarlag Jotunheimtreff 325 (11)
1246 Nils Hesthag Dovre og Dovreskog Skytterlag Jotunheimtreff, Dovre 325 (10)
1247 Inge R. Fivelstad Aalesund Skyttarlag Samlagsstevne Sunnmør 325 (9)
1248 Harald Haraldsen Flikka Skytterlag Hjemme-LS 325 (8)
1248 Karen Sodeland Øksendal Holum Skytterlag Marnarringen 325 (8)
1248 Olav Marius Aa Hyen Skyttarlag Heimebane LS 325 (8)
1248 Johan Arthur Nygård Kristiansand og Omegn Skytterlag Hjemme-LS 325 (8)
1248 Kai Nyhammer Lørenskog Skytterlag Hjemme-LS 325 (8)
1248 Hanne Ihleby Råde Skytterlag Hjemme-LS Råde 325 (8)
1248 Janne Tormodset Viksdalen Skyttarlag Hytteholstemnet PEAB K.Nordang 325 (8)
1255 Ole Gudem Asker Skytterlag Samlagstevnet bane 325 (7)
1255 Jan Ragnar Nordås Bardu Skytterlag Midtsommerstevnet 2020 325 (7)
1255 Oddgeir Kvestad Folgefonn Skyttarlag Agastemnet 325 (7)
1255 Ole Kristoffer Løkken Fåset Skytterlag Trippelstevne Fåset 325 (7)
1255 Rune Flikkerud Nord-Odal Skytterlag Hjemme-LS 325 (7)
1260 Tomas Haugnes Florø Skytterlag Heime-LS 325 (6)
1260 Bjørn Kjønås Førde Skyttarlag Hjemme LS 325 (6)
1260 Atle Berg Gjerpen Skytterlag Hjemme-LS 325 (6)
1260 Trond A. Midtbø Spydeberg Skytterlag Hjemme-LS - Spydeberg 325 (6)
1260 Bendik Stokland Stadlandet Skyttarlag Lerumcup 2020 - Sogndal 325 (6)
1265 Erlend Rustad Kråkstad Skytterlag Ski banestevne 2020 325 (5)
1265 Paul Otto Vatne Nordstrand Skytterlag Hjemme LS Oslo 325 (5)
1265 Anne Beate Engebretsen Øvre Rendal Skytterlag Trippelstevne Tynset 325 (5)
1268 Rolf Kåre Dragseth Tydal Skytterlag Hjemme LS 325 (4)
1269 Bertil Aasheim Øvre Ogndal Skytterlag Hårråmyrstevnet 325 (3)
1270 Per-Eirik Harjo Trondenes Skytterlag SM bane 325 (2)
1270 Emil Buvarp Øvre Surnadal Skytterlag Bæverdalsstevnet 325 (2)
1272 Magnus Ågotnes Sartor Skyttarlag Sannidalstevnet 2020 325 (0)
1272 Gunnar Midthun Skjerven Voss Skyttarlag Samlagsstemna Bane Hardanger & Voss 325 (0)
1274 Gunnar Arne Einang Hegra Skytterlag Hjemme-LS Rådalen sentralskytebane 324 (12)
1275 Jon Arne Olsen Nesna Skytterlag Saltdalstevnet 2020/AN6 324 (11)
1275 Anders Bryhn Røyken og Hurum Skytterlag Samlagstevnet bane 324 (11)
1275 Kenneth Husåsfallet Skogbygden Skytterlag Hjemme LS Skogbygden 324 (11)
1278 Ida Johnsrud Grue Skytterlag Åpent banestevne 324 (10)
1278 Roy Halseth Malvik Skytterlag Neadalen Open Selbu 324 (10)
1278 Ivar Waag Surnadal Skytterlag Hjemme-LS 324 (10)
1281 Ketil Sandberg Jøa Skytterlag Hjemme-LS 324 (9)
1282 Judith Camilla Andersen Balsfjord Skytterlag PRESSESTEVNE 324 (8)
1282 Jan Ola Skott Brekken/Aursund Skytterlag Hjemme - LS 324 (8)
1282 John Ivar Johnsen Hitra Skytterlag Sommerstevnet 324 (8)
1282 Jostein Haugsvær Oppedal/Brekke Skyttarlag Lerumcup 2020 - Sogndal 324 (8)
1282 Henning Nøkleby Trøgstad Skytterlag Hjemme-LS 2020 Trøgstad 324 (8)
1282 Øyvind Bratli Viken (opland) Skytterlag Samlagsmesterskap Bane 2020 324 (8)
1288 Esben Fagerbakk Brønnøysund Skytterlag Hjemme-LS 324 (7)
1288 Jan Kristian Evensen Os Skyttarlag HALLINGDALSHELGA - Brommastevnet 2020 324 (7)
1290 Jakob Vik Fitjar Skytterlag Hjemme-LS 324 (6)
1290 Ørjar Eiken Hyllestad Skyttarlag Heime LS og lagsmesterskap 324 (6)
1290 Tor Olav Gravrok Målselv Skytterlag PRESSESTEVNE 324 (6)
1290 Ketil Sunde Rissa Skytterlag Samlagstevnet 324 (6)
1290 Øystein Bjertnæs Snarum Skytterlag Snarumspokalen 324 (6)
1290 Asle Dulsvik Sogndal Skyttarlag Lerumcup 2020 - Hafslo 324 (6)
1296 Tore Lunsæter Fåset Skytterlag Hjemme LS 324 (5)
1296 Sten Egil Nystad Storfjord Skytterlag Hjemme LS/Storfjord skl 324 (5)
1296 Hans Olav Flølo Strandvik Skyttarlag Hjemme-LS 324 (5)
1296 Jon Inge Stenbakk Styrvoll Skytterlag Hjemme- LS Styrvoll 324 (5)
1296 Ingvar Thomas Sørfjord Sørfjord og Omegn Skytterlag Laksåstevnet AN5 324 (5)
1301 Ole Ståle Sandnes Rakvåg Skytterlag Midsundstevne 2020 - 125 års jubileum og baneåpning 324 (3)
1302 Anders Leknes Karmøy Skytterlag Karmøystevnet 323 (11)
1302 John Norum Lindesnes Skytterlag Hjemme LS 323 (11)
1302 Frode Haga Sigdal Skytterlag HJEMME-LS 2020 323 (11)
1302 Kristoffer Vad Sigdal Skytterlag Snarumspokalen 323 (11)
1302 Arild Moen Skjelstadmark Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN 323 (11)
1307 Øyvind Løkstad Målselv Skytterlag Målselvtreffen 323 (10)
1308 Marius Gangnes Søndre Høland Skytterlag Hjemme LS 323 (7)
1309 Jostein Opsahl Gann Skytterlag Kleppstevnet 323 (6)
1309 Ann Kristin Dahle Holmemstranda Skytterlag Malmefjordens 125-årsstevne. 323 (6)
1309 Håvard Sneisen Hommelvik Skytterlag Hjemme - LS 323 (6)
1309 Per Ove Fossheim Hyen Skyttarlag Hytteholstemnet PEAB K.Nordang 323 (6)
1309 Oddbjørn Håstul Larvik Skytterlag Drangedalstevnet 2020 323 (6)
1314 Robin Laland Gjesdal Skytterlag Samlagstevnet 323 (5)
1314 Stian Solhaug Viken (opland) Skytterlag Samlagsmesterskap Bane 2020 323 (5)
1316 Monica Sæterøy Høybakk Langevåg Skyttarlag Hjemme-LS 323 (4)
1316 Jesper Mohaug Røsvik Skytterlag Åpent stevne - AN 4 323 (4)
1316 Morten Ryen Tynset Skytterlag Hjemme LS 323 (4)
1316 Kristoffer Skjerping Åsane/Hordvik Skyttarlag HJEMME-LS 323 (4)
1320 Ronny Vedå Aalesund Skyttarlag Hjemme-LS 2020 323 (3)
1321 Marina Rognmo Mellem Bjerkvik Skytterlag SM bane 323 (1)
1322 Bernt Kvamme Kirkenes Skytterlag Hjemme-LS 323 (0)
1323 Arnt Ingve Svela Klepp Skytterlag Kleppstevnet 322 (12)
1324 Hølje Kjell Kaasa Bolkesjø Skytterlag Hjemme-LS Bolkesjø 322 (9)
1324 Idun Borgen Oppedal Holla Skytterlag Banestevnet 2020 322 (9)
1324 Markus Klubnes Såner Skytterlag Hjemme-LS Såner 322 (9)
1324 Thomas Ervik Årvågsfjord Skytterlag Årvågsfjordstevnet bane 2020 322 (9)
1328 Yngvar Rønningen Froland Skytterlag Hjemme-LS 322 (8)
1328 Petter Skaar Kristiansand og Omegn Skytterlag Hjemme-LS 322 (8)
1328 John Håvard Velo Randsfjord Skytterlag Hjemme-LS 322 (8)
1328 Hans-Håkon Jæger-Wigdel Stjernen Skytterlag Samlagsstevne Ringerike skyttersamlag 322 (8)
1332 Kathrine Johansen Balsfjord Skytterlag Målselvtreffen 322 (7)
1332 Irja Jødahl Blaker Skytterlag Hjemme-LS 322 (7)
1332 Ole Johannes Bakke Hardanger Skyttarlag 1. Mai-stemna Hardanger 322 (7)
1332 Janne Frilund Kleive Skytterlag Midsundstevne 2020 - 125 års jubileum og baneåpning 322 (7)
1332 Magnus Uthus Selbu Skytterlag Hjemme-LS 322 (7)
1332 Terje Hansen Skarpskytten Skytterlag Hjemme LS Oslo 322 (7)
1332 Erling Solberg Vegårshei Skytterlag Hjemme-LS 322 (7)
1339 Heidi Støa Kristiansen Asker Skytterlag Samlagstevnet bane 322 (6)
1339 Jan Rune Martinsen Fet Skytterlag KM bane, Krets 1 Akershus 322 (6)
1339 Tone Berit Thoreplass Gol og Ødegården Skyttarlag Hjemme LS 322 (6)
1339 Ole Herland Hedrum Skytterlag Hjemme-LS Hedrum 322 (6)
1339 Ingar Solberg Sunndal Skytterlag Surnadalsstevnet 322 (6)
1339 Andrea Svendsberget Åmot Skytterlag Hjemme-LS 322 (6)
1345 Odin Røstum Stabell Trondhjems Skytterlag Furumostevnet 322 (5)
1346 Dagfinn Strøm Beiarn Skytterlag Beiarstevnet 2020 322 (4)
1346 Lars-Egar Haugen Lom og Skjåk Skytterlag Jotunheimtreff 322 (4)
1346 Hallvard Bratseth Rissa Skytterlag Hjemme-LS Rissa 322 (4)
1346 Martin Eiken Øvre Eiken Skytterlag Samlagsstevne bane 322 (4)
1350 Leif Gunnar Ødegård Bryggja Skyttarlag Haugenstemna 2020 322 (3)
1350 Gorm Jøran Sørensen Gjesdal Skytterlag Hjemme-LS Gjesdal 322 (3)
1350 Kjetil Mehl Kvinnherad Skyttarlag Samlagstevnet Bane 2020 Sunnhordland 322 (3)
1353 Karoline Hansen Ørskog Skyttarlag Ørskogstevnet 2020 322 (2)
1354 Sigurd Føreland Dølemo Skyttarlag Hjemme -LS 321 (8)
1354 Dagfinn Mehl Kvinnherad Skyttarlag Hjemme-LS 321 (8)
1354 Marte Solstad Risvik Overhalla Skytterlag Åpnings-stevnet 321 (8)
1357 Simen Brattbakk Solbjør Kleive Skytterlag Skaalastevnet Bane 2020 321 (7)
1357 Svein Strandbråten Stjernen Skytterlag Samlagsstevne Ringerike skyttersamlag 321 (7)
1357 Kjell Runar Otnes Surnadal Skytterlag TRIPPELSTEVNE HEIM--Halsa stevnet 321 (7)
1360 Trude Martinsen Ruud Etnedal Skyttarlag Hjemme-LS 321 (6)
1360 Idar Helmer Pedersen Hammerfest Skytterlag Hjemme LS 321 (6)
1360 Magne Osmundnes Hyen Skyttarlag Heimebane LS 321 (6)
1360 Kristian Larsen Søndre Odalen Skytterlag Hjemme-LS 2020 321 (6)
1364 Anne Guri Hodnungseth Gol og Ødegården Skyttarlag HALLINGDALSHELGA-Hallingstevnet 321 (5)
1364 Torunn Galborgen Stranden Hadding Skytterlag Heime LS 321 (5)
1364 Tore Skogheim Hallingskarvet Skytterlag Hjemme-LS Hallingskarvet 321 (5)
1364 Roar Hauge Mælum Skytterlag Hjemme-LS 321 (5)
1368 Jonas Ørmen Råde Skytterlag Hjemme-LS Råde 321 (4)
1368 Marius V. Sundby Skogbygden Skytterlag Hjemme LS Skogbygden 321 (4)
1370 Ståle Andresen Tyristrand Skytterlag Samlagsstevne Ringerike skyttersamlag 321 (1)
1371 Birger Ingeborgvik Kvernes Skytterlag Hjemme-LS 320 (12)
1372 Henrik Husebø Kristiansen Fana Skyttarlag Hjemme-LS Fana 320 (9)
1372 Halvor Rolf Ajer Nordstrand Skytterlag Hjemme LS Oslo 320 (9)
1372 Einar Nordengen Tyristrand Skytterlag VÅPENSMIA CUP- Fløyterstevnet 320 (9)
1375 Erik Stølen Opdal og Midtbygden Skytterlag Oppdalsstevnet 2020 320 (8)
1375 Magnus E. Bøthun Sogndal Skyttarlag Heime-LS 320 (8)
1377 Louis Vold Vestvik Bømlo Skytterlag Hjemme-LS 320 (7)
1377 Ann Iren Rønningsgrind Hallingskarvet Skytterlag Hjemme LS 320 (7)
1377 Maria Winsjansen Kristiansand og Omegn Skytterlag Hjemme-LS 320 (7)
1377 Kamilla Ringseth Kvam Skytterlag Hjemme LS 320 (7)
1377 Anders Korneliussen Kvernes Skytterlag Hjemme-LS 320 (7)
1377 Stig Næss Vardø Skytterlag Banekarusell 1 320 (7)
1383 Siv Asta Revhaug Råde Skytterlag Hjemme-LS Råde 320 (5)
1383 Bjarne Sveen Torpa Skytterlag Fjøssystemer-cupen 320 (5)
1385 Eirik Hylland Aurland Skyttarlag Fjøssystemer-CUPEN 320 (4)
1385 Erlend Johnsen Hitra Skytterlag Sandstadstevnet 320 (4)
1385 Jens Pettersen Nordstrand Skytterlag Hjemme LS Oslo 320 (4)
1385 Alf Kristian Alfsen Vegårshei Skytterlag Aust-AgderCup Finale/ Org.med 320 (4)
1389 Jenny Mølmshaug Spydeberg Skytterlag Hjemme-LS - Spydeberg 320 (3)
1389 Eirik Sørgård Vikna Skytterlag Samlags-stevnet 320 (3)
1391 Bjarte Kvame Øvrevik Gann Skytterlag Kleppstevnet 320 (2)
1392 Ola Hammerås Hølonda Skytterlag Hjemme LS 320 (0)
1392 Jahn-Michael Myrvoll Syvde Skyttarlag Heime LS 320 (0)
1394 Bjørn Holmboe Sande Skytterlag LS på hjemmebane 319 (11)
1395 Roger Voll Nord-Odal Skytterlag Hjemme-LS 319 (8)
1395 Odin Sandlie Mellingsæter Rælingen Skytterlag Rælingsstevnet 319 (8)
1395 Terje Buseth Singsås Skytterlag Oppdalsstevnet 2020 319 (8)
1398 Ingrid Larsen Alteren Skytterlag Hjemme-LS 319 (7)
1398 Svein Bjarnar Nesse Fjordane Skyttarlag Samlagstemne 319 (7)
1398 Tor Kristian Lavik Åsane/Hordvik Skyttarlag HJEMME-LS 319 (7)
1401 Erlend Ragnar Ekerholt Aas Skytterlag HJEMME-LS AAS 2020 319 (6)
1401 Vebjørn Einarsen Falken Skytterlag Gjenåpningsstevnet 319 (6)
1401 Sivert Sørgård Sørfjord og Omegn Skytterlag Kanonhelga 319 (6)
1404 Hanne Aasvik Lakså Skytterlag Ekstrastevne Lakså 2020 319 (5)
1404 Geir Olav Alu Brøto Nes og Bromma Skytterlag HALLINGDALSHELGA - Brommastevnet 2020 319 (5)
1404 Knut Inge Brænd Spydeberg Skytterlag Sarpsborgstevnet 2020 319 (5)
1404 Marie Vangen Stranda Skyttarlag Hytteholstemnet PEAB K.Nordang 319 (5)
1408 Ingvald Førde Ekra Imenes Skytterlag Hjemme-LS 319 (4)
1408 Geir Egedahl Rollag og Veggli Skytterlag Hjemme-LS 319 (4)
1410 Steinar Bolstad Fjordane Skyttarlag Samlagstemne 319 (3)
1410 Per Roar Lillemo Jølster Skyttarlag Samlagsstevne Bane 319 (3)
1410 Renate Strøm Hushagen Nannestad Skytterlag Hjemme LS 319 (3)
1410 Lisbeth Bakk Årvågsfjord Skytterlag Årvågsfjordstevnet bane 2020 319 (3)
1414 Stig Erick Bjerkenås Selbu Skytterlag Neadalen Open Selbu 319 (2)
1414 Torgeir Nisja Sunndal Skytterlag Hjemme-LS/Lagsmesterskap/Pokalskyting 319 (2)
1416 Johan Råde Forr Skytterlag Hjemme-LS og Lagmesterskap Forr skytterlag 319 (0)
1417 Esben Bjørsvik Askøy Skytterlag 1. Mai-stemna Hardanger 318 (12)
1418 Jim Arne Vikestad Sortland Skytterlag Øksnesstevnet 318 (10)
1419 Jonas Sodeland Øksendal Holum Skytterlag Hjemme-LS Mandal og Holum 200m 318 (9)
1419 Torstein Dynna Tingelstad Skytterlag Høststevnet på Lygna 318 (9)
1421 Daniel Nyseth Etnedal Skyttarlag Hjemme-LS 318 (8)
1421 Ole Kristian Fjærvoll Kleive Skytterlag Samlagsstevne Bane 2020 Romsdal 318 (8)
1421 Sigmund Rørset Rakvåg Skytterlag Midsundstevne 2020 - 125 års jubileum og baneåpning 318 (8)
1424 Annie Samuelsen Oslo Østre Skytterlag Hjemme LS Oslo 318 (7)
1425 Styrk Lydvo Borstrondi Skyttarlag 4. Runde Banekarusell 318 (5)
1425 Håkon Holter Slogvik Stavanger Skytterlag Hjemme-LS Stavanger skytterlag 318 (5)
1425 Stian Slettbakken Søndre Odalen Skytterlag Hjemme-LS 2020 318 (5)
1428 Lene Sørheim Nilsen Asker Skytterlag Hjemme LS - Drammen Skyttersamlag 318 (4)
1428 Inge Korsmo Bodø Østre Skytterlag Åpent ekstrastevne 318 (4)
1430 Erlend Overaa Engesetdal/Skodje Skyttarlag Hjemme-LS 317 (10)
1431 May-Helene Bengtson Nittedal Skytterlag Kretsmesterskap krets 2 317 (9)
1431 Fredrik Wikerøy Nøtterø Skytterlag Hjemme- LS 317 (9)
1433 Julian Brunes Ellingsen Bodø Østre Skytterlag Beiarstevnet 2020 317 (8)
1434 Marthe Røed Hansen Holmestrand og Omegn Skytterlag Hjemme-LS Holmestrand 317 (7)
1434 Pål Krister V. Langlid Kvam Skytterlag Hjemme LS 317 (7)
1434 Fredrik Stemkjær Larvik Skytterlag Banestevne 2020 317 (7)
1434 Ann Cathrine Sverkmo Walleraunet Namdalseid og Lyngen Skytterlag Hjemme-LS Namdalseid og Lyngen 317 (7)
1434 Kjell Kristian Lunde Tangen Skytterlag Hjemme-LS Tangen 317 (7)
1439 Bjørnar C. S. Galby Frogn og Drøbak Skytterlag HALLINGDALSHELGA Heimsilstevnet 317 (6)
1439 Magne Skårild Heim/Hemne Skytterlag Hjemme-LS Heim/Hemne 317 (6)
1439 Morten Hamar Svendsrud Tingelstad Skytterlag Hjemme LS 317 (6)
1442 Vidar Austheim Øvre Ogndal Skytterlag Hårråmyrstevnet 317 (4)
1443 Inge Myklebust Lørenskog Skytterlag Kretsmesterskap krets 2 317 (3)
1443 Tomas Eikeland Tysse Skyttarlag Heime-LS Tysse 317 (3)
1445 Simen Aasheim Torp Spydeberg Skytterlag Hjemme-LS - Spydeberg 317 (2)
1445 Olav Aaker Torsnes Skytterlag Hjemme-LS 317 (2)
1447 Julie Marie Nyborg Rygge Skytterlag Kretsstevne 316 (12)
1448 Knut Ove Muldsvor Slagen Skytterlag Hjemme-LS Slagen 316 (6)
1448 Øyvind Taugl Søndre Odalen Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN 316 (6)
1450 Ivar Baard Ertvaag Ertvågøy Skytterlag Skarphedinstevnet 2020 316 (5)
1451 Steinar Gundersen Randsfjord Skytterlag Hjemme-LS 316 (4)
1452 Sondre Svinstad Holum Skytterlag Samlagsstevne bane 316 (3)
1453 Bente Steiestøl Blaker Skytterlag Hjemme-LS 316 (1)
1454 Per Stensland Bergen Nordre Skytterlag Hjemme-LS Bergen Nordre 315 (8)
1454 Marius Levang Lakselvdal Skytterlag Hjemme-LS 315 (8)
1456 Roger Einvik Fjellværøy Skytterlag Samlagsstevnet bane 315 (7)
1457 Aleksander Olsen Lie Haugesund og Sveio Skyttarlag Stordstemnet Bane 2020 315 (6)
1457 Trond Anfeldt Røstad Ørlendingen Skytterlag Hjemme-LS 315 (6)
1459 David Tysse Rustad Rælingen Skytterlag Rælingsstevnet 315 (5)
1460 Arild Valand Mandal Skytterlag Hjemme-LS Mandal og Holum 200m 315 (3)
1460 Odin Arnesen Nes/Hovind Skytterlag Midtsommerstevnet - 2020 315 (3)
1462 Paul Are Ljosnes Kvinnherad Skyttarlag Hjemme-LS 315 (2)
1463 Kåre Bjørkhaug Lavikdal Skyttarlag Heime - LS 314 (7)
1464 Vegar Kallevåg Bømlo Skytterlag Hjemme-LS 314 (6)
1464 Martin Troning Herfjord Skytterlag Lagsmesterskap bane 314 (6)
1464 Sara Tveiten Rollag og Veggli Skytterlag Hjemme-LS 314 (6)
1464 Sofie Kjone Husåsfallet Skogbygden Skytterlag Hjemme LS Skogbygden 314 (6)
1468 Erik André Broe Skedsmo Skytterlag Kretsmesterskap krets 2 314 (5)
1469 Stein Are Nøstvik Balsfjord Skytterlag Målselvtreffen 314 (4)
1469 John Kjell Lien Fyresdal Skyttarlag Heime - LS 314 (4)
1469 Tove Linnerud Hemsedal Skytterlag Hjemme LS 314 (4)
1469 Tor Jakob Reitan Stjørdal Skytterlag Det Nordenfjeldske Skytterstevne 314 (4)
1473 Andreas Velo Randsfjord Skytterlag Hjemme-LS 313 (9)
1474 Knut Åstrøm Dunderlandsdalen Skytterlag Kanonhelga 313 (7)
1474 Trond Erling Andersen Nordre Land Skytterlag VÅPENSMIA CUP-Torpastevnet 313 (7)
1476 Jane Vigemyr Johnsen Heddeland og Breland Skytterlag H&B, Søgne og Laudal Hjemme-LS 313 (5)
1476 Magnar Helgesen Voss Skyttarlag 2. Runde Banekarusell 313 (5)
1478 Joakim Bjørnetun Farnes Skyttarlag Hjemme-LS 313 (4)
1478 Simon Bolghaug Pinto Moss og Våler Skytterlag August-stevne Aas 313 (4)
1480 Sannah Tveitastøl Haugesund og Sveio Skyttarlag Karmøystevnet 312 (14)
1481 Kjell-Olav Grøndalen Hemsedal Skytterlag Hjemme LS 312 (10)
1482 Rolf Harry Johansen Trondenes Skytterlag Hjemme-LS 312 (7)
1483 Hans Berg Fredrikstad Skytterlag Hjemme-LS Fredrikstad 312 (6)
1483 Tor Martin Odden Kongsberg Skytterlag Hjemme-LS 312 (6)
1483 Kristian Haakenstad Lesja Skytterlag Jotunheimtreff 312 (6)
1483 Ole Morten Østerås Mære Skytterlag HjemmeLS Lagmesterskap 312 (6)
1487 Vegard Moberget Nordskogbygda Skytterlag Hjemme-LS 2020 312 (5)
1488 Gunn Gravem Isaksen Sunndal Skytterlag Hjemme-LS/Lagsmesterskap/Pokalskyting 312 (4)
1489 Anita Eng Kjekshus Kolvereid Skytterlag Høststevne på Kolvereid 312 (3)
1490 Ørjan Larsos Saltdal Skytterlag Hjemme LS 311 (8)
1490 Johanne Kjeldsand Stordalen Skytterlag Hjemme-LS inkl. Meråkermesterskap bane 311 (8)
1492 Odd Charles Jensen Jøa Skytterlag Hjemme-LS 311 (7)
1492 Odd Erik Skavold Lystad Molde Skytterlag Samlagsstevne Bane 2020 Romsdal 311 (7)
1494 Lars Erik Bårdli Herfjord Skytterlag Tormod Haltstrands Minnestevne 311 (6)
1494 Børge Søreng Nesna Skytterlag Åpent Banestevne 311 (6)
1494 Lars Lian Trondenes Skytterlag Hjemme-LS 311 (6)
1497 Stian Nordlien Østre Gausdal Skytterlag Hjemme- LS 311 (5)
1498 Fred Jarl Hansen Bjøllånes Skytterlag Bjøllånesstevnet 311 (4)
1498 Marius Hjellsand Høylandet Skytterlag Hjemme-LS 311 (4)
1498 Stian Mosand Hanssen Klæbu Skytterlag Hjemme-LS 311 (4)
1501 Johnny Næss Langsrud Holmestrand og Omegn Skytterlag Hjemme-LS Holmestrand 311 (3)
1501 Kristoffer Valleraunet Namdalseid og Lyngen Skytterlag Hjemme-LS Namdalseid og Lyngen 311 (3)
1503 Mara Kähler Nora Skytterlag Hjemme LS 310 (10)
1504 Thea Rinde Oterkiil Mælum Skytterlag Drangedalstevnet 2020 310 (8)
1505 Syver Kristiansen Lunner Skytterlag Høsttreffen 2020 310 (6)
1506 Roy Vidar Svensli Aureosen Skytterlag Midsundstevne 2020 - 125 års jubileum og baneåpning 310 (4)
1506 Atle Henning Lunde Leikanger Skyttarlag Heime-LS 310 (4)
1506 Robert Fredheim Røsvik Skytterlag Åpent ekstrastevne 310 (4)
1509 Knut Ole Ysland Bodø Østre Skytterlag Åpent stevne 310 (3)
1509 Ingvar Aga Folgefonn Skyttarlag Agastemnet 310 (3)
1511 Øystein Herjuaune Malvik Skytterlag Hjemme -LS 309 (10)
1512 Miklas Ellingsen Brunes Bodø Østre Skytterlag Beiarstevnet 2020 309 (5)
1512 Henning Ihleby Råde Skytterlag Hjemme-LS Råde 309 (5)
1514 Frank Roger Sørgård Sørfjord og Omegn Skytterlag Røsvikstevnet 2020 309 (1)
1515 Hans Ivar Hammerås Hølonda Skytterlag Hjemme LS 309 (0)
1515 Monika E. Villumstad Spydeberg Skytterlag Samlagsstevnet Follo 2020 309 (0)
1517 Heine Kongsjorden Rollag og Veggli Skytterlag 4. runde Lp Cup Numedal 308 (7)
1518 Sigbjørn Tidemann Stordalen Skytterlag Hjemme-LS inkl. Meråkermesterskap bane 308 (6)
1519 Torstein Dynna Lunner Skytterlag Samlagsmesterskap Bane 2020 308 (4)
1520 Stein Erik Kvandahl Sortland Skytterlag Øksnesstevnet 308 (3)
1521 Bård Gåsbakk Hølonda Skytterlag Hjemme LS 308 (0)
1522 Odd Arne Pedersen Fåset Skytterlag Hjemme LS 307 (3)
1523 Gunda Marie Sagstad Tolaas Nesjestranda & Skaala Skytterlag Hjemme-LS Nesjestranda og Skaala 307 (2)
1524 Jens Ole Jensen Brønnøysund Skytterlag Hjemme-LS 307 (1)
1525 Helge Kyllingstad Gjesdal Skytterlag Gjesdalstevnet 306 (6)
1526 Jan Erik Leirnes Bergen Skytterlag Serieskyting 306 (4)
1526 Inge Brigt Kvam Stavanger Skytterlag Hjelmelandstevnet 306 (4)
1528 Vidar Maalen Fåberg Skytterlag Hjemme-LS 306 (3)
1529 Hogne Homberset Hjartåbygda Skyttarlag Samlagsstemne Søre Sunnmøre 306 (2)
1530 Trond Olsen Sannidal Skytterlag Hjemme-LS 306 (0)
1531 Joachim Bakken Andebu Skytterlag Hjemme-LS Andebu 305 (5)
1532 Ingrid Moen Herfjord Skytterlag Lagsmesterskap bane 305 (4)
1532 Hanne Vangen Stranda Skyttarlag Hytteholstemnet PEAB K.Nordang 305 (4)
1534 Sissel Bokn Finnøy Skytterlag Hjemme-LS 305 (3)
1535 Terje Herfjord Fjellværøy Skytterlag Samlagsstevnet bane 305 (1)
1536 Marthe Olsen Lundnes Sem Skytterlag Hjemme-LS Målselv 304 (5)
1537 Geir Asle Haraldsen Beiarn Skytterlag Hjemme-Ls Beiarn 304 (3)
1537 Karl Øygarden Lesja Skytterlag Jotunheimtreff 304 (3)
1539 Beate Marie Paulsen Hammerfest Skytterlag Kleven jakt & fiskekarusellen 3 304 (2)
1540 Astri Espedal Velde Aas Skytterlag August-stevne Aas 304 (1)
1541 Johny Andre Bertheau Blaker Skytterlag Hjemme-LS 303 (5)
1542 Tore Sigurd Fitjar Fitjar Skytterlag Hjemme-LS 303 (4)
1543 Jens Ludvig Hopland Nordskog Kviteseid Skyttarlag Heime - LS 303 (3)
1544 Arnfinn Rui Froland Skytterlag Hjemme-LS 302 (5)
1544 Atle Hartz Nilsen Søndre Modum Skytterlag Samlagsstevne Ringerike skyttersamlag 302 (5)
1546 Torbjørn Haavik Hatlestrand og Ølve Skytterlag Samlagstevnet Bane 2020 Sunnhordland 302 (4)
1546 Terje Bronebakk Vennesla Skytterlag Hjemme-LS 302 (4)
1548 Kenneth Buvik Fet Skytterlag Hjemme LS - Fet skytterlag 302 (1)
1549 Tove Marie Isdahl-Engh Nordstrand Skytterlag Hjemme LS Oslo 301 (9)
1550 Vidar Kvalevåg Haugesund og Sveio Skyttarlag Hjemme-LS 301 (6)
1551 Hans D. Lockert Storfjord Skytterlag Midtsommerstevnet 2020 301 (4)
1552 Bjørnar Sørli Hemstad Trysil Skytterlag Hjemme-LS 301 (3)
1553 Sigbjørn Isene Skarpskytten Skytterlag Hjemme LS Oslo 300 (6)
1554 Rune Hagen Tørdal Skytterlag Tørdalstevnet 2020 299 (5)
1555 Jon Hugo Strømseng Falken Skytterlag Hjemme-LS Falken 299 (3)
1555 Åge Glomsaker Grindølen Skytterlag Samlagsstevne bane 299 (3)
1557 Knut Olav Haugen Imenes Skytterlag Klubbmesterskap 299 (2)
1557 Hugo Larsen Narvik Skytterlag Målselvtreffen 299 (2)
1559 Martin Sundby Skogbygden Skytterlag Hjemme LS Skogbygden 298 (1)
1560 Gunnar Vestvik Bømlo Skytterlag Hjemme-LS 297 (8)
1561 Rune Jensen Alteren Skytterlag Hjemme-LS 297 (6)
1562 Sander Almo Saltdal Skytterlag Hjemme LS 297 (2)
1563 Oddgeir Stokkevåg Stadlandet Skyttarlag Hjemme-LS 295 (6)
1564 Tommy Lie Hortman Holum Skytterlag Hjemme-LS Mandal og Holum 200m 295 (5)
1565 Stian Bache Meland Meland Skyttarlag Hjemme-LS 295 (2)
1565 Asbjørn Olav Karlsvik Ørlendingen Skytterlag Hjemme-LS 295 (2)
1567 Halvard K. Grythe Fyresdal Skyttarlag Heime - LS 294 (9)
1568 Åshild Tovseth Vatne Nord-Odal Skytterlag Hytteholstemnet PEAB K.Nordang 294 (7)
1569 Bernt Fjeldvær Fjellværøy Skytterlag Samlagsstevnet bane 293 (2)
1570 Svein Yngve Hegland Grong Skytterlag Hjemme-LS 292 (7)
1571 Tobias Mortensen Torbal Oslo Østre Skytterlag Hjemme LS Oslo 292 (3)
1572 Morten Tandle Nordstrand Skytterlag Hjemme LS Oslo 290 (4)
1573 Cecilie Fossmo Ringebu og Fåvang Skytterlag Organisasjonsmedaljen 287 (11)
1574 Kristen Mikkelsplass Nes og Bromma Skytterlag HALLINGDALSHELGA - Brommastevnet 2020 287 (6)
1575 Andreas Nordby Sjøvik Søndre Odalen Skytterlag Hjemme-LS 2020 287 (2)
1576 Mons otnes Surnadal Skytterlag Surnadalsstevnet 286 (7)
1577 Ole Anders Hodnungseth Gol og Ødegården Skyttarlag Hjemme LS 285 (3)
1578 Øystein Solaas Gamvik Skytterlag Banekarusell 2 285 (1)
1579 Wenche Belsvik Egersund Skytterlag Organisasjonsmedaljen 284 (4)
1580 Erlend Rudland Ringebu og Fåvang Skytterlag Organisasjonsmedaljen 282 (10)
1581 Torgrim Soleng Bardu Skytterlag Hjemme LS/LM 278 (2)
1582 Trond Stensbøl Roverud Skytterlag Sommerstevnet 247 (6)
1583 Peter Sørli Søgne Skytterlag Agderstevnet 243 (6)
1584 Anne Reiten Isfjorden og Åndalsnes Skytterlag Hjemme-LS 243 (5)
1585 Ole Jakob Jemtland Sigdal Skytterlag HALLINGDALSHELGA-Hallingstevnet 241 (7)
1585 Ola Wærhaug Skedsmo Skytterlag Midtukestevne 100m og 200m 241 (7)
1587 Hanne Johansen Vikøren Farnes Skyttarlag Lerumcup 2020 - Knipenborg 238 (8)
1588 Steve T. Øverland Gann Skytterlag Samlagstevnet 238 (6)
1589 Tom Knudsen Sandar og Sandefjord Skytterlag Sannidalstevnet 2020 238 (0)
1590 Sigmund Dobbe Stavanger Skytterlag Samlagstevnet 237 (5)
1591 Runar Tobiassen Malvik Skytterlag Samlagsstevnet 237 (0)
1592 Martias Flikka Flikka Skytterlag Samlagsstevne bane 235 (7)
1593 Sondre Steinsholt Sandar og Sandefjord Skytterlag Hjemme-LS 235 (4)
1594 Katrine Jensen Gjesdal Skytterlag Samlagstevnet 235 (2)
1595 Sveinung Moen Kviteseid Skyttarlag Samlagsstemne 235 (0)
1596 Mats Wallin Eidsberg Skytterlag Eidsberg stevne 2020 234 (7)
1597 Morten Øystein Rudi Ringebu og Fåvang Skytterlag Fjøssystemer-cupen 234 (6)
1598 Pål Aslak Idland Gjesdal Skytterlag Samlagstevnet 233 (6)
1599 Erik Nyseter Opdal og Midtbygden Skytterlag Samlagsstevnet Bane Gauldal 233 (0)
1600 Østen Ånsløkken Ringebu og Fåvang Skytterlag Midtukestevne 100 og 200m 232 (3)
1601 Simen Jørgenrud Søgne Skytterlag H&B, Søgne og Laudal Hjemme-LS 230 (5)
1602 Jostein Holm Eidsvoll Verk Skytterlag Midtsommerstevnet - 2020 230 (3)
1603 Ørjan Martinsen Hage Opdal og Midtbygden Skytterlag Malmefjordens 125-årsstevne. 229 (6)
1604 Tom Kappelslåen Lesja Skytterlag Midtukestevne 100 og 200m 228 (7)
1605 Kjersti Johanne Sjøli Løiten Skytterlag FM for gamle Hedmark fylke 228 (5)
1606 Anne Britt Sollie Fladvad Nordre Skage Skytterlag Hjemme-LS 228 (3)
1607 Jan Åge Gjerstad Stange og Romedal Skytterlag FM for gamle Hedmark fylke 227 (2)
1608 Magnus Blindheim Ski Skytterlag Hjemme-LS Ski ++ 225 (6)
1609 Lars Skår Time Skytterlag 1. Mai-stemna Jondal 225 (4)
1610 Torstein Maurstad Alta Skytterlag Sommerskyting I 224 (7)
1611 Wenke Blien Flikka Skytterlag Hafrsfjordstevnet 223 (6)
1612 Solveig Hermann Tobiassen Malvik Skytterlag Hjemme -LS 223 (5)
1613 Anders Mathisen Nøtterø Skytterlag Hjemme- LS 223 (3)
1614 Atle Schancke Ørlendingen Skytterlag Hjemme-LS 222 (4)
1615 Ingrid Øyan Singsås Skytterlag Samlagsstevnet Bane Gauldal 222 (2)
1616 Heidi Rudseter Raumnes Skytterlag Samlagsstevnet Bane 221 (2)
1617 Leif Engseth Aldersund Skytterlag Kanonhelga 220 (0)
1618 Jann Erik Dalum Lesja Skytterlag Hjemme LS 219 (0)
1619 Marit Johanne Hegg Hegg Skyttarlag HALLINGDALSHELGA Heimsilstevnet 218 (1)
1620 Hans Sveipe Ringebu og Fåvang Skytterlag Samlagsmesterskap Bane 217 (3)
1621 Andre Raaen Skjelstadmark Skytterlag Grensetreffet bane 216 (7)
1622 Torbjørn Høybakk Langevåg Skyttarlag Hjemme-LS 213 (2)
1623 Bjørn Einar Andersen Nordre Land Skytterlag VÅPENSMIA CUP- Fløyterstevnet 212 (3)
1624 Olav Stavheim Dalum Lesja Skytterlag Hjemme LS 212 (0)
1625 Espen Foseid Aakre Seim Skyttarlag Hjemme-LS 209 (1)
1626 Reidar Kaastad Os Skyttarlag Hjemme LS 205 (4)
1627 Svein Abelsen Dunderlandsdalen Skytterlag Hjemme-LS 198 (2)
1628 Ketil Amundsen Mo Skytterlag Kanonhelga 181 (2)
1629 Tor Vetle Hanserud Jondalen Skytterlag Høststevnet på Lygna 181 (1)
1630 Vegard Skamfer Rennebu Skytterlag Lagmesterskap/Hjemme-LS 161 (0)
1631 Audun Hellenes Styrvoll Skytterlag Hjemme- LS Styrvoll 136 (4)
1632 Magnus Kjelaas Mære Skytterlag HjemmeLS Lagmesterskap 133 (4)
1633 Ingar Bentstuen Blaker Skytterlag Hjemme-LS 129 (2)
1634 Hanne Amalie Hanssen Trondenes Skytterlag Åpent banestevne 1 128 (1)