Hopp direkte til innhold

Hopp direkte til Søk

www.dfs.no
Det frivillige Skyttervesen
Forsvar, sport og god våpenkultur

Norgestoppen - 100 på topp -

Her kan du få opp oversikter over de beste resultatene i landet, i samlag og i skytterlag. Oversikten gjelder kun de stevner som har importert res.

Rank Skytter Skytterlag Stevne/Resultat Totalt *
1 Håkon Sørli Høland/Bjørkelangen Skytterlag Løvenskioldbanestevnet 350 (26)
1 Ole Kristian Bryhn Røyken og Hurum Skytterlag FRYDENBØCUPEN 2017 - Gaular 350 (26)
1 Hans Kristian Wear Styrvoll Skytterlag FC Høylandet 3. runde 350 (26)
4 Kim-André Aannestad Lund Jondalen Skytterlag Ø-Cup jondalen/høland&bjørkelangen 350 (25)
5 Daniel Sørli Høland/Bjørkelangen Skytterlag Urskogstevnet 2017 350 (22)
5 Anette Thingbø Time Skytterlag Listertreffen Karusell bane 350 (22)
7 Ole Magnus Bakken Løiten Skytterlag Ø-cup Nordstrand A - Løiten 350 (21)
8 Hans Bakken Nordre Skage Skytterlag Vårstevnet 350 (20)
9 Einar Johansen Time Skytterlag Lågencup Rollag og Veggli 2017 350 (17)
10 Peter Sørli Søgne Skytterlag Landsdelskretsstevnet 350 (7)
11 Anne Ingeborg Sogn Øiom Vestre Toten Skytterlag Rælingsstevnet 349 (27)
12 Odd Martin Nythe Frogn og Drøbak Skytterlag FC Aurland runde 2 349 (26)
12 Sindre Nordvik Løiten Skytterlag Ryggestevnet 2017 349 (26)
14 Tor Arnfinn Homme Kristiansand og Omegn Skytterlag Fløyterstevnet 349 (23)
14 Bjarne Muri Oslo Østre Skytterlag Vårstevnet NOS 2017 349 (23)
14 Marianne Stigen Rælingen Skytterlag Midtsommerstevne 349 (23)
17 Arnt Erik Aune Beiarn skytterlag Bjøllånesstevnet 349 (22)
17 Esten Skårild Heim/Hemne Skytterlag Steinkjerstevnet, Steinkjer Grand Prix 349 (22)
17 Simon Kolstad Claussen Høland/Bjørkelangen Skytterlag Grasåsen stevnet 349 (22)
17 Trond Bergan Jondalen Skytterlag Frigjøringsstevnet 2017 349 (22)
21 Tor Gaute Jøingsli Lom og Skjåk Skytterlag Sommerstevne 349 (21)
21 Anne Ingeborg Sogn Øiom Randsfjord Skytterlag Tynset/Trippel 349 (21)
23 Thomas Bråthen Høland/Bjørkelangen Skytterlag SOLØRRUNDEN 2017 349 (20)
23 Jens-Kristian Larsen Løiten Skytterlag FC Randsfjord 1.runde 349 (20)
23 Tor Harald Lund Søgne Skytterlag BUSTENSKJOLDSTEVNET 349 (20)
26 Geir Atle Metveit Imenes Skytterlag Sannidalsstevnet 2017 349 (19)
26 Kim Johan Vemmelvik Kristiansand og Omegn Skytterlag Hafrsfjordstevnet 349 (19)
26 Arild Røyseth Åsane/Hordvik Skyttarlag Sunnhordlandstreffen Bane (Westcon Cup) 349 (19)
26 Lise Margrethe Rinde Åsane/Hordvik Skyttarlag Sunnhordlandstreffen Bane (Westcon Cup) 349 (19)
30 Liv Sollesnes Jondal Skyttarlag Løvstakkstevnet bane 349 (18)
30 Katrine Aannestad Lund Jondalen Skytterlag Landsskytterstevnet 2017 349 (18)
30 Nils Thomas Valand Oslo Østre Skytterlag Saulandstevnet 2017 349 (18)
30 Thomas Krågtorp Råde Skytterlag Vårstevnet 2017 349 (18)
34 Rasmus Løberg Klepp Skytterlag Hafrsfjordstevnet 349 (17)
34 Arnfinn Bakkevoll Søgne Skytterlag FC Søndre Land 1.runde 349 (17)
36 Ola Tore Dokken Nordre Land Skytterlag Øystrestevnet 349 (16)
36 Lars Kristian Solheim Vegårshei Skytterlag Frolandstevnet 2017 349 (16)
38 Jan Kåre Moland Drangedal Skytterlag Landsdelskretsstevnet 349 (6)
39 Roger Nilsen Tynset Skytterlag FC Aurland runde 2 348 (25)
40 Roger Størseth Lånke Skytterlag Sommerstevne 348 (24)
41 Trine Ramsvik Stette Engesetdal/Skodje Skyttarlag Kolo Veidekke pokalen 2017 348 (23)
41 Roger Ottosen Vestre Toten Skytterlag FC Aurland runde 2 348 (23)
43 Odd Sverre Håkenstad Lesja Skytterlag Sommerstevne 348 (22)
44 Ørjan Almeland Sjo Kvinnherad Skyttarlag Åpent banestevne - Tysse 348 (21)
44 Edvin Aamot Orkla Skytterlag Baneåpning 348 (21)
44 John Olav Ågotnes Sartor Skyttarlag Løvstakkstevnet bane 348 (21)
44 Ingrid Finnestad Skjeberg Skytterlag Lågencup Rollag og Veggli 2017 348 (21)
44 Åse Marit Myrvang Steinsgård Skytterlag Rælingsstevnet 348 (21)
49 Ingeborg Aune Jørgensen Beiarn skytterlag Fløyterstevnet 348 (20)
49 Sina Busk Blaker Skytterlag Rælingsstevnet 348 (20)
49 Tobias Lillekvelland Nordstrand Skytterlag FC Høylandet 3. runde 348 (20)
49 Anita Jære Rennebu Skytterlag FRYDENBØCUPEN 2017 - Florø 348 (20)
49 Mette Elisabeth Finnestad Søgne Skytterlag Inger og Ole Wik Minnestemne 348 (20)
54 Eline Lillegård Hjelmen Skytterlag FC Høylandet 3. runde 348 (19)
54 May Elin Frøyland Lyngdal Skytterlag Hafrsfjordstevnet 348 (19)
54 Linn Hege Bakken Ringebu og Fåvang Skytterlag Lerumcup 2017 Sogndal 348 (19)
57 Gunnar Halbjørhus Hemsedal Skytterlag FC Tingelstad 1.runde 348 (18)
57 Frode Kristensen Herdla Skyttarlag FC Sogndal runde 2 348 (18)
57 Lars Lind Jordet og Tenaasen Skytterlag Østerdalsmellen Trysil 348 (18)
57 Arnfinn Tangstad Mosvik Skytterlag Jøa stevnet 348 (18)
57 Lars David jr Øvrum Nannestad Skytterlag FC Sogndal runde 2 348 (18)
57 Tore Byberg Rissa Skytterlag Sparebanktreffen FK6 348 (18)
57 Pål Øyvind Ørmen Råde Skytterlag FC Sogndal runde 2 348 (18)
57 Håkon Tveitan Siljan Skytterlag Vestfoldhelga 2017-Holmestrand & Omegn 348 (18)
65 Andreas Vigemyr Heddeland og Breland Skytterlag Listertreffen Karusell bane 348 (17)
65 Arnhild Eiken Hyllestad Skyttarlag Solundstemnet 2017 348 (17)
65 Jeanette Hegg Duestad Sem Skytterlag FC Randsfjord 1.runde 348 (17)
65 Terje Nisja Sunndal Skytterlag Jotunheimtreff 348 (17)
69 Vegard Solhaug Aurland Skyttarlag HALLINGDALSHELGA Hallingstevnet 348 (16)
69 Trond Inge Rødland Klepp Skytterlag Greipstadstevnet, 1.karusell 348 (16)
69 Nils Kåre Midtflå Rælingen Skytterlag Lågencup Kongsberg 2017 348 (16)
72 Helene Lillekvelland Nordstrand Skytterlag Nittedalsstevnet 348 (15)
73 Eileen Torp Rakkestad Skytterlag Sommerstevnet, Skiptvet 348 (13)
74 Halvor Thrane Svendsen Rælingen Skytterlag Nittedalsstevnet 348 (12)
75 Magnus Bjerke Høland/Bjørkelangen Skytterlag Samlagsmesterskap Akershus 348 (7)
76 Rune Fekjan Jondalen Skytterlag Viken I 2017 348 (5)
77 Rune Vandevjen Olsen Nord-Odal Skytterlag Blakerstevnet 2017 347 (24)
77 Marius Mellembakken Sørskogbygda Skytterlag Tyttebærstevnet, Bane + Stang og Felthurtigskyting 347 (24)
77 Olav Fuglestad Time Skytterlag FC Sogndal runde 2 347 (24)
80 Kjell Aarskog Blaker Skytterlag Lågencup Rollag og Veggli 2017 347 (23)
80 Karsten Valand Grindølen Skytterlag Veteranstevnet Bjerkreim 347 (23)
82 Reidun Kristin Knapstad Florø Skytterlag Midtsommarstemne 347 (22)
82 Jan Andre Runhovde Skjeberg Skytterlag Røldalstemna 347 (22)
84 Odd Arne Brekne Lyngdal Skytterlag FC Tingelstad 1.runde 347 (21)
84 Marianne Berger Oslo Østre Skytterlag HALLINGDALSHELGA Heimsilstevnet 347 (21)
86 Stian Bogar Hovet og Hol Skytterlag Østrestevnet 347 (20)
86 Dag Lien Løiten Skytterlag Sommerstevne 347 (20)
86 Sivert Sve Stranda Skyttarlag Fløyterstevnet 347 (20)
86 Bengt Bratland Trondenes Skytterlag Villmarksstevnet 2017 347 (20)
90 Tor-Erik Fossli Målselv Skytterlag Målselvtreffen 347 (19)
90 Knut Erik Svarstad Siljan Skytterlag FC Sogndal runde 2 347 (19)
90 Eirunn Ø Søyland Åsane/Hordvik Skyttarlag Lerumcup 2017 Leikanger 347 (19)
93 Jakob Nørbech Aspøy og Straumsnes Skytterlag Eide og Naas Vårstevne 347 (18)
93 Wenke Blien Flikka Skytterlag Øvrebøstevnet, 5.karusell 347 (18)
93 Kjell Strand Hovland Klepp Skytterlag Gjesdalstevnet 347 (18)
93 Daniel Tveiten Haig Nordstrand Skytterlag FC Sogndal runde 2 347 (18)
93 Ole Kristian Ågotnes Sartor Skyttarlag Lågencup Jondalen 2017 347 (18)
93 Oddvar Staxrud Tingelstad Skytterlag Landsskytterstevnet 2017 347 (18)
93 Einar Westum Tynset Skytterlag Østerdalsmellen Trysil 347 (18)
93 Elisabeth Skudalsnes Åsane/Hordvik Skyttarlag 1. Mai-stemna Jondal 347 (18)