Hopp direkte til innhold

Hopp direkte til Søk

www.dfs.no
Det frivillige Skyttervesen
Forsvar, sport og god våpenkultur

Norgestoppen - 100 på topp -

Her kan du få opp oversikter over de beste resultatene i landet, i samlag og i skytterlag. Oversikten gjelder kun de stevner som har importert res.

eller
Rank Skytter Skytterlag Stevne/Resultat Totalt *
1 Kim-André Aannestad Lund Jondalen Skytterlag Furumoestevnet 2019 350 (22)
1 Ole Magnus Bakken Løiten Skytterlag Østerdalssmellen, Sørskogbygda 350 (22)
3 Anette Thingbø Sundnes Balestrand Skyttarlag Vårtreff bane 2019 Knipenborg 350 (19)
4 Vegard Solhaug Aurland Skyttarlag Ope Stemne 350 (18)
5 Sindre Nordvik Løiten Skytterlag Krystallstevnet 349 (26)
5 Tor Harald Lund Søgne Skytterlag Banestevne Flikka 349 (26)
7 Daniel Sørli Høland/Bjørkelangen Skytterlag FRYDENBØCUPEN 2019 - Jølster 349 (24)
7 Runar Tveito Lunde Skytterlag Saulandsstevnet 2019 349 (24)
7 Halvor Thrane Svendsen Rælingen Skytterlag Rælingsstevnet 349 (24)
10 Trond Bergan Jondalen Skytterlag Midtsommerstevnet - Trippelstevne 349 (23)
10 Ole Kristian Bryhn Røyken og Hurum Skytterlag TRIPPELSTEVNE INDRE ØSTFOLD - Båstad-stevnet 2019 349 (23)
12 Lars Elling Haugsvær Oppedal/Brekke Skyttarlag FRYDENBØCUPEN 2019 - Førde 349 (21)
12 Peter Sørli Søgne Skytterlag Hisåstevnet 349 (21)
14 Wenke Blien Flikka Skytterlag Øvrebøstevnet 349 (20)
14 Reidun Kristin Knapstad Florø Skytterlag Midtsommarstemne Tua 349 (20)
14 Roger Ottosen Vestre Toten Skytterlag Ådalsstevnet 349 (20)
17 Svend Karlsen Askim Skytterlag Kr. M. Gylstads minnestevne 2019 349 (19)
18 Hans Kristian Wear Styrvoll Skytterlag Notoddenstevnet 2019 349 (18)
19 Anita Jære Rennebu Skytterlag Soknedalsstevnet 2019 349 (17)
20 Jan Kåre Moland Drangedal Skytterlag FC Klepp 349 (16)
20 Anette Thingbø Sundnes Time Skytterlag FC Klepp 349 (16)
22 Tobias Lillekvelland Nordstrand Skytterlag FC Klepp 349 (14)
23 Magnus Bjerke Høland/Bjørkelangen Skytterlag LerumCup 2019 Hafslo 349 (13)
23 Roger Nilsen Tynset Skytterlag Tydalsstevnet 2019 349 (13)
25 Olve Grønås Birkeland Haugesund og Sveio Skyttarlag Åpent Stevne 348 (24)
25 Nils Thomas Valand Oslo Østre Skytterlag Rakkestadstevne Bane 348 (24)
25 Lise Margrethe Rinde Åsane/Hordvik Skyttarlag LerumCup 2019 Knipenborg 348 (24)
28 Andreas Seilen Bruvik Skyttarlag FRYDENBØCUPEN 2019 - Holsen 348 (23)
28 Liv Sollesnes Jondal Skyttarlag FC Klepp 348 (23)
30 Ivar Rinde Riflen/Skoger Skytterlag Vestfoldhelga - Sande 348 (22)
30 Pål Øyvind Ørmen Råde Skytterlag TRIPPELSTEVNE INDRE ØSTFOLD- Eidsberg stevnet 2019 348 (22)
30 John Olav Ågotnes Sartor Skyttarlag Jon Istad Minnestemne 348 (22)
33 Arnfinn Bakkevoll Søgne Skytterlag LerumCup 2019 Sogndal 348 (21)
34 Rasmus Løberg Klepp Skytterlag FC Gjesdal 348 (20)
34 Ingrid Marie Håkenåsen Lillehammer Skytterlag Urskogstevnet 2019 348 (20)
34 Johanna Reksten Nordbygda og Rand Skyttarlag FC Gjesdal 348 (20)
34 Marius Mellembakken Sørskogbygda Skytterlag FC Gjesdal 348 (20)
38 Anne Ingeborg Sogn Øiom Randsfjord Skytterlag Midtsommerstevnet - Trippelstevne 348 (19)
39 Kristoffer Øibakken Åsheim Skytterlag LerumCup 2019 Sogndal 348 (18)
40 Trine Ramsvik Stette Engesetdal/Skodje Skyttarlag Tour de Orkla - Oppdalsstevnet 348 (17)
40 Thomas Bråthen Høland/Bjørkelangen Skytterlag FC Gjesdal 348 (17)
40 Steinar Holtan Bøe Sandar og Sandefjord Skytterlag Frigjøringsstevnet F&D 348 (17)
40 Mette Elisabeth Finnestad Søgne Skytterlag Frolandstevnet 348 (17)
44 Amund Haugstulen Dovre og Dovreskog Skytterlag Trippelstevnet Tynset 348 (16)
44 Harald Brekke Hardanger Skyttarlag Sunnhordlandstreffen Bane (WC) 348 (16)
44 Esten Skårild Heim/Hemne Skytterlag Furumoestevnet 2019 348 (16)
44 Åse Marit Myrvang Steinsgård Skytterlag FC Klepp 348 (16)
48 Rune Albjerk Jondalen Skytterlag Kr. M. Gylstads minnestevne 2019 348 (15)
48 Dag Lien Løiten Skytterlag Østerdalssmellen, Nordskogbygda 348 (15)
50 Kim Johan Vemmelvik Kristiansand og Omegn Skytterlag Listertreffen Farsund 348 (14)
51 Tore Veie Rissa Skytterlag Kommunemesterskap, Indre Fosen 347 (24)
52 Brynjar Grønås Birkeland Haugesund og Sveio Skyttarlag FC Gjesdal 347 (21)
52 Tore Rødland Klepp Skytterlag Grindølsstevne Karusell 347 (21)
52 Arild Røyseth Os Skyttarlag LerumCup 2019 Knipenborg 347 (21)
52 Irene Knudsen Bøe Sandar og Sandefjord Skytterlag TRIPPELSTEVNE INDRE ØSTFOLD- Eidsberg stevnet 2019 347 (21)
56 Aleksander Teisrud Høland/Bjørkelangen Skytterlag Vårstevnet 2019 NOS 347 (20)
56 Einar Johansen Time Skytterlag Lerum Cup 2019 Leikanger 347 (20)
56 Bent Ove Bredal Løvåsen Trysil Skytterlag Østerdalssmellen, Jordet og Tenaasen 347 (20)
59 Eline Lillegård Hjelmen Skytterlag LerumCup 2019 Knipenborg 347 (19)
59 Geir Atle Metveit Imenes Skytterlag Vestfoldhelga - Sandar og Sandefjord 347 (19)
59 Jan-Eivind Skjæret Jordet og Tenaasen Skytterlag Banestevne 347 (19)
59 Arnhild Eiken Leikanger Skyttarlag FRYDENBØCUPEN 2019 - Gaular 347 (19)
59 Roger Størseth Lånke Skytterlag Hommelvikstevnet 347 (19)
64 Arnt Erik Aune Bodø Østre Skytterlag Banestevne Kanonhelg 347 (18)
64 Ole Arild Aa Hyen Skyttarlag Møre-Cup Langevåg 347 (18)
64 Tor Gaute Jøingsli Lom og Skjåk Skytterlag Trippelstevnet Alvdal 347 (18)
64 Hans Bakken Nordre Skage Skytterlag Lyngenstevnet 347 (18)
64 Ole Kristian Ågotnes Sartor Skyttarlag Olav Medås Minnestemna 347 (18)
69 Linn Christine Vatland Time Skytterlag Lerum Cup 2019 Leikanger 347 (17)
70 Terje Svarteberg Geilo Skytterlag Bjørn Solbergs minnestevne 347 (16)
70 Anders Edvin Gusdal Imenes Skytterlag Frolandstevnet 347 (16)
70 Jan Andre Runhovde Rygge Skytterlag TRIPPELSTEVNE INDRE ØSTFOLD- Eidsberg stevnet 2019 347 (16)
70 Thomas Sørfjord Sørfjord og Omegn Skytterlag Baneåpning Bestemorenga 2 347 (16)
74 Kjersti Nyborg Teigen Høland/Bjørkelangen Skytterlag Lerum Cup 2019 Leikanger 347 (15)
74 Tobias Lillekvelland Nordstrand Skytterlag Østlandscup 1 runde 347 (15)
74 Helge Norberg Oslo Østre Skytterlag Banestevne 347 (15)
74 Otte Hårstad Rennebu Skytterlag Soknedalsstevnet 2019 347 (15)
74 Hans Runar Kojedal Røros Skytterlag Budalsstevnet 2019 347 (15)
74 Terje Nisja Sunndal Skytterlag Tour de Orkla, Rennebu. Arve Bakk minnestevne 347 (15)
80 Sveinung Eide Hansen Torsnes Skytterlag TRIPPELSTEVNE INDRE ØSTFOLD- Eidsberg stevnet 2019 347 (14)
81 Inge Hvitås Sauherad Skytterlag FC Klepp 347 (13)
82 Aleksander Bech Lund Båstad Skytterlag Vestfoldhelga 2019 - Holmestrand 347 (12)
83 Ole Bjarne Hovland Knipenborg Skyttarlag FRYDENBØCUPEN 2019 - Holsen 347 (11)
84 Jeanette Hegg Duestad Sem Skytterlag Viken 1 bane 347 (7)
84 Jan Terje Trætteberg Urskog Skytterlag Midtsommerstevnet - Trippelstevne 347 (7)
86 Dag Skår Hardanger Skyttarlag Jon Istad Minnestemne 346 (21)
86 Gøran Helgesen Saltdal Skytterlag Valnesfjordstevnet - AN 5 - SKS vandrepremie 346 (21)
88 Fredrik Fulsaas Holmestrand og Omegn Skytterlag FC Klepp 346 (20)
88 Edvin Aamot Orkla Skytterlag Mostadmarkstevnet 346 (20)
88 Ivar Fivelstad Sunnylven Skyttarlag FRYDENBØCUPEN 2019 - Holsen 346 (20)
88 Olav Fuglestad Time Skytterlag Håstevnet 346 (20)
88 Øyvind Lønning Åsane/Hordvik Skyttarlag FC Klepp 346 (20)
93 Reidar Ågedal Grindølen Skytterlag Grindølsstevne Karusell 346 (19)
93 Arild Brodahl Hovet og Hol Skytterlag FRYDENBØCUPEN 2019 - Florø 346 (19)
93 Giske Bach Ørmen Råde Skytterlag Kretsstevne bane 4. krets 346 (19)
96 Elisabeth Skudalsnes Bruvik Skyttarlag FRYDENBØCUPEN 2019 - Florø 346 (18)
96 Håkon Rognstad Byneset Skytterlag Åpningsstemne Aurland 346 (18)
96 Mette Strandlien Ringebu og Fåvang Skytterlag Midtukestevne 346 (18)
96 Andreas Riksheim Oldeide Sykkylven Skyttarlag Midtsommarstemne Tua 346 (18)
100 Ole Martin Halvorsen Bergen Skytterlag FC Klepp 346 (17)