Hopp direkte til innhold

Hopp direkte til Søk

www.dfs.no
Det frivillige Skyttervesen
Forsvar, sport og god våpenkultur

Norgestoppen - 100 på topp -

Her kan du få opp oversikter over de beste resultatene i landet, i samlag og i skytterlag. Oversikten gjelder kun de stevner som har importert res.

eller
Rank Skytter Skytterlag Stevne/Resultat Totalt *
1 Katrine Aannestad Lund Jondalen Skytterlag Telemark 15m Karusell 2012-2013 990 (0)
2 Jan Kåre Moland Drangedal Skytterlag Telemark 15m Karusell 2012-2013 984 (0)
3 Inge Hvitås Bø (Telemark) Skyttarlag Telemark 15m Karusell 2012-2013 980 (0)
4 Knut Erik Svarstad Bamble Skytterlag Telemark 15m Karusell 2012-2013 979 (0)
5 Håkon Tveitan Siljan Skytterlag Telemark 15m Karusell 2012-2013 976 (0)
6 Arild Sivertsen Løveid Skytterlag Telemark 15m Karusell 2012-2013 972 (0)
7 Morgan Lindheim Drangedal Skytterlag Telemark 15m Karusell 2012-2013 968 (0)
7 Elizabeth Lande Kongsberg Skytterlag Telemark 15m Karusell 2012-2013 968 (0)
9 Kristian Fjellheim Bakke Sannidal Skytterlag Telemark 15m Karusell 2012-2013 967 (0)
10 Daniel Davidsen Andebu Skytterlag Telemark 15m Karusell 2012-2013 963 (0)
11 Per Kristian Aas Lunde Skytterlag Telemark 15m Karusell 2012-2013 960 (0)
12 Atle Bakken Siljan Skytterlag Telemark 15m Karusell 2012-2013 958 (0)
13 Magne Jemtland Gjerpen Skytterlag Telemark 15m Karusell 2012-2013 957 (0)
13 Jon Fjellheim Valbø Sannidal Skytterlag Telemark 15m Karusell 2012-2013 957 (0)
15 Kai Tore Austad Tørdal Skytterlag Telemark 15m Karusell 2012-2013 955 (0)
16 Øyvind Bergskås Sauherad Skytterlag Telemark 15m Karusell 2012-2013 951 (0)
17 Kaja Jansen Mælum Skytterlag Telemark 15m Karusell 2012-2013 945 (0)
18 Terje Slåttedalen Bø (Telemark) Skyttarlag Telemark 15m Karusell 2012-2013 943 (0)
19 Pål J Berg Gjerpen Skytterlag Telemark 15m Karusell 2012-2013 927 (0)
20 Fredrik Sivertsen Løveid Skytterlag Telemark 15m Karusell 2012-2013 911 (0)
21 Thor Magnor Brath Kongsberg Skytterlag Telemark 15m Karusell 2012-2013 735 (0)
22 Glenn Anda Pettersen Løveid Skytterlag Telemark 15m Karusell 2012-2013 476 (0)
23 Ken Davidsen Andebu Skytterlag Telemark 15m Karusell 2012-2013 474 (0)
24 Jan Vidar Lundtveit Drangedal Skytterlag Telemark 15m Karusell 2012-2013 469 (0)
25 Lars Vefald Drangedal Skytterlag Telemark 15m Karusell 2012-2013 464 (0)
26 Magnar Austad Tørdal Skytterlag Telemark 15m Karusell 2012-2013 460 (0)
27 Marianne Stigen Leikanger Skyttarlag Hauststemne Sogndal 350 (12)
28 Øyvind Solbrekken Flatla Tingelstad Skytterlag Østrestevnet 15m 349 (21)
29 Kim-André Aannestad Lund Jondalen Skytterlag Østrestevnet 15m 349 (17)
30 Einar Johansen Time Skytterlag Romjulstreffen 348 (23)
31 Kjell Strand Hovland Gjesdal Skytterlag Østrestevnet 15m 348 (20)
32 Tor Harald Lund Søgne Skytterlag 2.kar Agder 15m 348 (18)
33 Simon Kolstad Claussen Høland/Bjørkelangen Skytterlag Østrestevnet 15m 348 (17)
33 Anne Ingeborg Sogn Øiom Randsfjord Skytterlag Østrestevnet 15m 348 (17)
35 Karoline Hansen Ørskog Skyttarlag Østrestevnet 15m 348 (16)
36 Arnfinn Bakkevoll Søgne Skytterlag Romjulstevnet 2012 348 (9)
37 Ørjan Almeland Sjo Høylandsbygd Skytterlag Treningscup 347 (23)
38 Roger Sørheim Nilsen Asker Skytterlag Østrestevnet 15m 347 (20)
39 Sina Busk Blaker Skytterlag Åpent 50 m stevne, Rælingen 347 (18)
39 Geir Atle Metveit Imenes Skytterlag Åpent 50 m stevne, Rælingen 347 (18)
41 Katrine Jensen Gjesdal Skytterlag Vindafjord miniatyren 347 (17)
42 Eileen Torp Rakkestad Skytterlag Østrestevnet 15m 347 (16)
42 Halvor Thrane Svendsen Rælingen Skytterlag Østrestevnet 15m 347 (16)
42 Daniel Tveiten Haig Søgne Skytterlag Romjulstevne 2012 347 (16)
45 Anders Hundseid Etne Skytterlag Åpent 50 m stevne, Rælingen 347 (15)
45 Odd Martin Nythe Frogn og Drøbak Skytterlag Østrestevnet 15m 347 (15)
45 Simen Rundberget Ski Skytterlag Østrestevnet 15m 347 (15)
48 Ole-Anders Hagen Ådal Skytterlag Åpent 50 m stevne, Rælingen 347 (14)
49 Anders Edvin Gusdal Imenes Skytterlag Romjulstevne 2012 347 (13)
49 Endre Hagelund Klepp Skytterlag Østrestevnet 15m 347 (13)
49 Steinar Skoland Lyngdal Skytterlag 4. Agderkarusell 15 m 2012 347 (13)
52 Mette Elisabeth Finnestad Søgne Skytterlag Romjulstevne 2012 347 (11)
53 Bent Ove Bredal Løvåsen Trysil Skytterlag Trysil 15m 347 (10)
54 Rune Fekjan Jondalen Skytterlag Østrestevnet 15m 347 (9)
55 Nils Thomas Valand Oslo Østre Skytterlag Åpent 50 m stevne, Rælingen 346 (23)
56 Anette Thingbø Sundnes Time Skytterlag Åpent 50 m stevne, Rælingen 346 (22)
57 Tor Arnfinn Homme Topdal Skytterlag 2.kar Agder 15m 346 (19)
58 Mikkel Voll Stokkli Rennebu Skytterlag Åpent 50 m stevne, Rælingen 346 (17)
58 Harald Brekke Strandebarm Skyttarlag Husnes Miniatyren 346 (17)
60 Ådne Ø. Søyland Gjesdal Skytterlag Romjulstreffen 346 (16)
60 Roger Ottosen Vestre Toten Skytterlag Østrestevnet 15m 346 (16)
62 Jon Granlund Nannestad Skytterlag Østrestevnet 15m 346 (15)
63 Stian Bogar Hovet og Hol Skytterlag Østrestevnet 15m 346 (12)
64 Odd Ragnar Karlsen Askim Skytterlag Novemberstevnet - Spydeberg 346 (11)
64 Torgeir Jåtun Greipstad Skytterlag Østrestevnet 15m 346 (11)
66 Johannes Hundseid Etne Skytterlag Åpent 50 m stevne, Rælingen 345 (20)
67 Ragnar Flaatnes Sem Skytterlag Østrestevnet 15m 345 (18)
68 Knut Lindvik Hårklau Voss Skyttarlag 1.krinskarusell 15 meter 345 (17)
69 Håkon Sørli Greipstad Skytterlag Østrestevnet 15m 345 (16)
69 Magnus Bjerke Oslo Østre Skytterlag Østrestevnet 15m 345 (16)
69 Knut Bakken Stjørdal Skytterlag Østrestevnet 15m 345 (16)
72 Hilde Anita Haarstad Gaular Skyttarlag Hauststemne Sogndal 345 (15)
72 Knut Bråthen Kongsberg Skytterlag Østrestevnet 15m 345 (15)
72 Ola Fjuk-Herje Urskog Skytterlag Østrestevnet 15m 345 (15)
75 Kristin Nerødegård Myrstuen Begna Skyttarlag 35 skudd stevne 345 (14)
75 Kathrine Høybakk Reksten Skarpskytten Skytterlag Østrestevnet 15m 345 (14)
77 Benedikte Eide Ljøen Leikanger Skyttarlag Hauststemne Sogndal 345 (13)
77 Daniel Sørli Oslo Østre Skytterlag Østrestevnet 15m 345 (13)
79 Kurt Arve Haugen Rakvåg Skytterlag Serieskyting 3 runde 345 (12)
80 Bjarne Sollesnes Jondal Skyttarlag Husnes Miniatyren 345 (11)
81 Stian Eliassen Oslo Østre Skytterlag Østrestevnet 15m 345 (10)
82 Edvin Aamot Orkla Skytterlag Østrestevnet 15m 345 (9)
82 Frode Kloster Rennesøy Skytterlag Romjulstevne 2012 345 (9)
84 Ludvik André Sagstad Tolaas Nesjestranda & Skaala Skytterlag Serieskyting 1 runde 344 (19)
85 Marte Heen Eidsberg Skytterlag Åpent 50 m stevne, Rælingen 344 (18)
85 Martine Minge Råde Skytterlag Østrestevnet 15m 344 (18)
85 Kjell Arild Kleivkås Søgne Skytterlag Romjulstevnet 2012 344 (18)
88 May Elin Frøyland Lyngdal Skytterlag Romjulstevne i Mandalshallen 344 (17)
89 Jan Erik Frilund Rauma Skytterlag Østrestevnet 15m 344 (16)
89 Vidar Strøm Ullensaker Skytterlag Østrestevnet 15m 344 (16)
91 Vidar Juliussen Sarpsborg Skytterlag Østrestevnet 15m 344 (15)
92 Esten Skårild Heim/Hemne Skytterlag Åpent 50 m stevne, Rælingen 344 (14)
92 Per Ove Fossheim Leikanger Skyttarlag Hauststemne Hafslo 344 (14)
92 Ingrid Stubsjøen Lonås Skytterlag Åpent 50 m stevne, Rælingen 344 (14)
92 Roger Størseth Lånke Skytterlag Østrestevnet 15m 344 (14)
92 Iver Anders Kjella Tingelstad Skytterlag Onsdagsserie nr 3 - Utvidet innendørsprogram 344 (14)
92 Øyvind Lønning Åsane/Hordvik Skyttarlag Miniatyrstemne 344 (14)
98 Reidun Kristin Knapstad Florø Skytterlag Romjulstreff 344 (13)
98 Kine Svartisdal Karlsen Røvassdalen Skytterlag Juletreffet 344 (13)
98 Bjørnar Sletmo Trøgstad Skytterlag Østrestevnet 15m 344 (13)