Hopp direkte til innhold

Hopp direkte til Søk

www.dfs.no
Det frivillige Skyttervesen
Forsvar, sport og god våpenkultur

Samlag

Skytterlagene er innordnet i 48 skyttersamlag

Samlag

Leder

E-post

Krets

Agder 

Stein Østbøl

agder@samlag.no

Sørlandskretsen

Akershus 

Dag Isaksen

akershus@samlag.no

Viken II Krets

Aust-Agder 

Anders Metveit

aust-agder@samlag.no

Sørlandskretsen

Aust-Finnmark 

Jørn Arve Vedhugnes

aust-finnmark@samlag.no

Nord-Norge Krets

Drammen 

Kjetil Lauritzen

drammen@samlag.no

Viken I krets

Follo 

Ivar Liseter

follo@samlag.no

Viken II Krets

Fosen 

Ketil Sunde

fosen@samlag.no

Trøndelag Krets

Gauldal 

Trond Jære

gauldal@samlag.no

Trøndelag Krets

Gudbrandsdal 

Ole Kolrud

gudbrandsdal@samlag.no

Opplandskretsen

Hallingdal 

Bjørn Lieng

hallingdal@samlag.no

Viken I krets

Hardanger og Voss 

Jostein Bjørke

hardanger-voss@samlag.no

Hordakretsen

Hedmark 

Hilde Lang-Ree

hedmark@samlag.no

Opplandskretsen

Hitra og Frøya 

Sverre H. Dyrø

hitra-froya@samlag.no

Trøndelag Krets

Hordaland 

Magne Strømme

hordaland@samlag.no

Hordakretsen

Inntrøndelag 

Magne Råde

inntrondelag@samlag.no

Trøndelag Krets

Lofoten 

Roald Johnsen

lofoten@samlag.no

Nord-Norge Krets

Namdal 

John Gansmo

namdal@samlag.no

Trøndelag Krets

Nordfjord 

Per Tore Taklo

nordfjord@samlag.no

Fjordane Krets

Nordmør 

Ola Krogstad

nordmor@samlag.no

Mørekretsen

Nord-Østerdal 

Torgeir Svergja

nord-osterdal@samlag.no

Opplandskretsen

Numedal 

Knut Lande

numedal@samlag.no

Viken I krets

Ofoten 

Svein Inge Nordkild

ofoten@samlag.no

Nord-Norge Krets

Opland 

Jonny Myhre

opland@samlag.no

Opplandskretsen

Oslo 

Helge Lillekvelland

 oslo@samlag.no

Viken II Krets

Rana 

Svein Abelsen

rana@samlag.no

Nord-Norge Krets

Ringerike 

Ole Jakob Jemtland

ringerike@samlag.no

Viken I krets

Rogaland 

Aril Strand

rogaland@samlag.no

Sørlandskretsen

Romsdal 

Harald Valved

romsdal@samlag.no

Mørekretsen

Salten 

Ståle Indregård

salten@samlag.no

Nord-Norge Krets

Sogn Indre 

Bengt Næss

sogn-indre@samlag.no

Fjordane Krets

Sogn Ytre 

Ottar Strandheim

sogn-ytre@samlag.no

Fjordane Krets

Solør 

Stein Willersrud

solor@samlag.no

Viken II Krets

Sunnfjord 

Torleif Skudalsnes

sunnfjord@samlag.no

Fjordane Krets

Sunnhordland 

Ole Bennæs

sunnhordland@samlag.no

Hordakretsen

Sunnmør 

Ola Vangen

sunnmor@samlag.no

Mørekretsen

Søre Sunnmøre 

Olav Johan Lystad

sore-sunnmore@samlag.no

Mørekretsen

Telemark 

Per Kristian Aas

telemark@samlag.no

Sørlandskretsen

Troms 

Eva Rubbås-Risvik

troms@samlag.no

Nord-Norge Krets

Uttrøndelag 

Ivar Otto Husby

uttrondelag@samlag.no

Trøndelag Krets

Valdres 

Gunnar Haugen

valdres@samlag.no

Opplandskretsen

Vefsn 

Steinar Aufles

vefsn@samlag.no

Nord-Norge Krets

Vest-Agder 

Audun Rossevatn

vest-agder@samlag.no

Sørlandskretsen

Vesterålen 

Torfinn R. Johnsen

 vesteralen@samlag.no

Nord-Norge Krets

Vest-Finnmark 

Arnulf Losvar

vest-finnmark@samlag.no

Nord-Norge Krets

Vestfold 

Tom Knudsen

vestfold@samlag.no

 Viken I krets

Vest-Telemark 

John Kjell Lien

vest-telemark@samlag.no

Sørlandskretsen

Østerdal 

Morten Undseth

osterdal@samlag.no

Opplandskretsen

Østfold 

Oddvar Andersen

ostfold@samlag.no

Viken II Krets